Hotell nær Train Station Zoologischer Garten

592 Hotell Fant nær Train Station Zoologischer Garten, Viser 1-15

  
  • A&O Berlin am Zoo 1 stars 0.17Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 35.31
    Meget bra 7.0
    94 vurderinger
    info Dette hotellet/vandrerhjemmet har en døgnåpen resepsjon og en bar med stor takterrasse. Det ligger ved siden av Zoologischer Garten stasjon, kun få meter fra shoppingområdet Kurfürstendamm. Lyse rom ... mer informasjon om a&o berlin am zoo
    location, location, location was the key point and it was not dissapointing. The breakfast was an added bonus as was the bathroom in the room. - location, bathroom, terrace and bar
  • Waldorf Astoria Berlin 5 stars 0.21Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 243.82
    Fantastisk 9.2
    750 vurderinger
    info Dette hotellet åpner høsten 2012 og ligger rett overrfor Kaiser Wilhelm Gedächtniskirche og den zoologiske hagen. Hotellet har et luksuriøst spa-område, og Kurfürstendamm Boulevard er en 2-minutters s... mer informasjon om waldorf astoria berlin
    - very close to KuDamm shopping street - very close to subway and train station - very close to Berlin ZOO - hotel quite new & modern - very friendly and attentative staff - delivered my marathon breakfast at 0430AM at my request (menu not in the card) THANKS - Hotel is new one so everything was ok.Very friendly and helpfull staff,big rooms ... hva folk sier » with nice view to the city,comfortable beds and Nespresso coffee machine;) Very good breakfasts. Great location near Kudamm. My advice-go there for vacation as soon as possible!!
  • aletto Hotel Kudamm 3 stars 0.26Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 21.82
    Eksepsjonell 8.4
    3448 vurderinger
    info Dette 3-stjernershotellet har en bar og en takterrasse med panoramautsikt over Berlin. Her bor du en 5-minutters spasertur fra handlegaten Kurfürstendamm. Zoologischer Garten stasjon er 200 meter unna... mer informasjon om aletto hotel kudamm
    What will you react when you hear hostel??? I havent stay in Hostel before,my expectation is will be dirty honestly iam not expecting anything...Supringsingly Atello Hotel and Hostel,the Dorm is clean shower and toilet are all clean with kitchen that yo can cook food that you for dinner..and I didnt expect the that kind of facility at all...and th... hva folk sier » e Breakfast??? Was Amazing!! Its very good and well plan thought...if iam going back to Berln again I will stay in same Hotel and will recommend to ev - I really loved the location. Next to the U-bahn with multiple connections. Zoo Garden is steps away. World famous Theater literally next door. Shopping boulevard steps away. Food, banks anything you need literally at your finger tips. I didn't expect it to be this good. Rooms were fantastic. Very clean and modern. Safe provided. Sun blinds are electric. (You will see what I mean by that) Very quiet nights. Buffet breakfast was fantastic. Staff were always on top of things.
  • Hotel Boulevard Berlin 3 stars 0.33Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 56.08
    Utmerket 7.7
    407 vurderinger
    info Dette 3-stjerners hotellet ligger i handlegaten Kurfürstendamm, like overfor Gedächtnis-kirken. Hotel Boulevard tilbyr hage på taket med panoramautsikt over sentrale Berlin. Rommene på Hotel Boulevar... mer informasjon om hotel boulevard berlin
    Beliggenhet, pris, - Rooms were great, liked the reception area and the fact that you seemed to be able to get a coffee at any time, and staff were very friendly and efficient. We have passed on the address to friends - Very comfortable rooms, more then kind staff, the location of the hotel is perfect.
  • AZIMUT Hotel Kurfuerstendamm Berlin 3 stars 0.33Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 86.57
    Utmerket 7.6
    1645 vurderinger
    info Dette elegante hotellet ligger ved handlegaten Kurfürstendamm i Berlin, kun 4 minutters gange fra Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche. AZIMUT Hotel Kurfürstendamm Berlin tilbyr gratis Wi-Fi og utmerkede k... mer informasjon om azimut hotel kurfuerstendamm berlin
    God beliggenhet. OK rom. Flott frokost. - Staff were friendly and very helpful, the rooms were spotless, the hotel was in a perfect location, I will definitely stay there again when I go to Berlin - Very central hotel, lovely breakfast, old-fashioned room, but clean.
  • Hotel Indigo Berlin – Ku’damm 4 stars 0.35Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 108.64
    Eksepsjonell 8.4
    328 vurderinger
    info Dette 4-stjernershotellet ligger i hjertet av Vest-Berlin, kun 200 meter fra Zoologischer Garten jernbanestasjon, og tilbyr gratis Wi-Fi og eget treningsstudio. Rommene på Hotel Indigo Berlin - Ku'da... mer informasjon om hotel indigo berlin – ku’damm
    Great location to start a day of sightseeing. Close to Zoo station and shopping area, but thanks to soundproof windows quiet at night. Beautiful decorated room and an amazing "rain-shower". - The reception staff were excellent, we loved being offered a hot towel on our arrival. They cheerfully greeted us every time we came and went. The rooms are... hva folk sier » modern and luxurious.
  • Hotel Astoria am Kurfürstendamm 3 stars 0.35Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 57.03
    Utmerket 7.8
    218 vurderinger
    info Dette historiske 3-stjernershotellet i nærheten av Berlins handlegate Kurfürstendamm tilbyr høyhastighets Wi-Fi, døgnåpen bistro og gode transportforbindelser. Musikalteatret Theater des Westens ligge... mer informasjon om hotel astoria am kurfürstendamm
    Meget hyggelig hotell med vennlig betjening. God plassering i forhold til transportmidler. Vi likte størrelsen på hotellet. - Clean and comfortable room, frendly and complaisant personal, good breakfast - excellent location, wonderful breakfast, sparkling-clean room
  • Savoy Berlin 4 stars 0.41Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 102.73
    Eksepsjonell 8.5
    1208 vurderinger
    info Dette 4-stjerner-Superior-hotellet ligger i en fredelig sidegate i Berlin, under 5 minutters gange fra handlegaten Kurfürstendamm og Zoologischer Garten stasjon. Du får gratis mineralvann ved ankomst.... mer informasjon om savoy berlin
    Hyggelig personale og perfekt beliggenhet. Savoy Berlin er et av de beste hotellene jeg har bodd på. - Friendly staff. Helpful
  • Wyndham Berlin Excelsior 0 stars 0.41Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 85.55
    Utmerket 7.3
    3471 vurderinger
    info Dette elegante hotellet ligger 5 minutters gange fra Berlin Zoo, og tilbyr lydisolerte rom med flatskjerm-TV og vannkoker. Hotellet er en 8-minutters spasertur fra handlegaten Kurfürstendamm. Wyndham... mer informasjon om wyndham berlin excelsior
    Vi var veldig fornøyd, og imponert over hva vi fikk igjen for pengene. Beliggenheten er super, og oppholdet overgikk forventningene hva gjelder hotell.Betjeningen var førsteklasses. - OK beliggenhet
  • Hotel Berolina an der Gedächtniskirche 3 stars 0.43Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 49.90
    Utmerket 7.8
    688 vurderinger
    info Dette hotellet ligger rett overfor Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, bare noen skritt unna den berømte handlegaten Kurfürstendamm i Berlin. Hotellet har svært gode forbindelser med kollektivtrafikk. H... mer informasjon om hotel berolina an der gedächtniskirche
    Brilliant location, lots of bars around and right by the Xmas market. And England beat Germany 2-1 so the trip was excellant. - The fantastic view on the Gedachtniskirche just in front of our room.
  • Upper Room Hotel Kurfürstendamm 3 stars 0.46Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 49.02
    Utmerket 7.1
    5567 vurderinger
    info Denne verneverdige kulturarvbygningen ligger i hjertet av Vest-Berlin, 2 minutters gange fra handlegaten Kurfürstendamm. Hotellet tilbyr kostnadsfri Wi-Fi, og er en perfekt base for shopping- og sight... mer informasjon om upper room hotel kurfürstendamm
    My 2 sons and I really enjoyed this quaint hotel that is a hop and a skip from the Berlin zoo and the Zoo Station S-Bahn and U-Bahn. So much to see in the vicinity of the hotel, and everything else was an easy train ride to. We really loved the outside architecture (cool staircase) and then we always took the flights of stairs to the lobby level (... hva folk sier » but there is an elevator), and then the spiral staircase up one flight. The rooms were clean and comfortable. . . and free wifi! Just down from ur Hot - The location is perfect if You want to shop around Kudam or visit this part of Berlin. And if You want to go east, metro station with direct connection to Warshauer strasse is just few meters. Staff is very helpfull, speaks well english + other languages. It can get hot in summer due to big windows, but the aircon works well. I would suggest takeing the little more expensive comfort room because standard one is very small (at least mine was). Breakfast is good, rooms are very clean, free WiFi w
  • fra US$ 160.42
    Fantastisk 9.3
    500 vurderinger
    info Det luksuriøse boutiquehotellet Hotel am Steinplaz, Autograph Collection ligger 600 meter fra den populære gaten Kurfürstendamm i Berlins elegante bydel Charlottenburg. Her tilbys du gratis Wi-Fi og e... mer informasjon om hotel am steinplatz, autograph collection, a marriott luxury & lifestyle hotel
  • Hotel Zoo Berlin 4 stars 0.48Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 50.22
    Utmerket 7.2
    1082 vurderinger
    info Dette hotellet i Berlin sentrum ligger i handlegaten Kurfürstendamm, og tilbyr rom med satellitt-TV, en døgnåpen salong og en grønn gårdsplass med terrasse. Hotel Zoo Berlin ligger bare 70 meter fra ... mer informasjon om hotel zoo berlin
    Hyggelig personnel, sentral plassering. - Stort rom med nok av skapplass.
  • Hotel Palace Berlin 5 stars 0.48Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 144.28
    Fantastisk 9.1
    1539 vurderinger
    info Dette hotellet tilbyr et kostnadsfri basseng med boblebad, et moderne treningssenter og et spa. Hotellet ligegr like overfor Berlin Zoo, en 4-minutters spasertur fra Gedächtnis-kirken og handlegaten K... mer informasjon om hotel palace berlin
    Likte alt, plassering, ansatte, rommet - This hotel is one of the best hotels I have had the pleasure ofexperiencing. The hotel itself, with its facilities, rooms and servicesis tasteful and luxurious. Everything is incredibly clean and tidy. Thesmallest details have been taken into count. The restaurant at the hoteloffers top quality gourmet food.... hva folk sier » The personal is highly professional,friendly and helpful. All in all excellent !!!! - hotel was in a great location, staff extremely helpful and knowledgable regards restauants, shows, trains etc. The spa while small was very relaxing, great massages. Definately five star comfort, great cocktails. would definately hotel particularly tofirst time visitors to the city.
  • Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin 4 stars 0.49Km > Train Station Zoologischer Garten
    fra US$ 103.61
    Fantastisk 8.7
    1633 vurderinger
    info Dette stilfulle 4-stjernershotellet i Berlin ligger sentralt til på handlegaten Kurfürstendamm, og tilbyr lydisolerte rom med flatskjerm-TV og kostnadsfri internettilgang. Alle de romslige rommene på... mer informasjon om lindner hotel am ku'damm berlin
    The staff's were very receptive and helpful, I liked everything in the hotel - Great location, nice rooms, good food
Viser 1-15 av 592 hoteller