Hotels nabij Train Station Zoologischer Garten

592 Hotels Gevonden nabij Train Station Zoologischer Garten, Resultaat 1-15

  
  • A&O Berlin am Zoo 1 stars 0.17Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 35.31
    Heel goed 7.0
    94 beoordelingen
    info Dit betaalbare ho(s)tel ligt dicht bij treinstation Zoologischer Garten en op enkele meters van de winkelstraat Kurfürstendamm. De 24-uurs receptie stelt u in staat om Berlijn in alle rust te verkenne... meer informatie over a&o berlin am zoo
    Prijs/kwaliteit verhouding, ontbijt, kamer - Centraal and vlak bij de metro.
  • Waldorf Astoria Berlin 5 stars 0.21Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 243.82
    Schitterend 9.2
    750 beoordelingen
    info Dit hotel opent zijn deuren in de herfst van 2012. Het ligt tegenover de Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche en de dierentuin. Het heeft een luxe spa en de boulevard Kurfürstendamm ligt op 2 minuten lopen... meer informatie over waldorf astoria berlin
    - very close to KuDamm shopping street - very close to subway and train station - very close to Berlin ZOO - hotel quite new & modern - very friendly and attentative staff - delivered my marathon breakfast at 0430AM at my request (menu not in the card) THANKS - Hotel is new one so everything was ok.Very friendly and helpfull staff,big rooms ... wat mensen zeggen » with nice view to the city,comfortable beds and Nespresso coffee machine;) Very good breakfasts. Great location near Kudamm. My advice-go there for vacation as soon as possible!!
  • aletto Hotel Kudamm 3 stars 0.26Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 21.82
    Perfect 8.4
    3448 beoordelingen
    info Het 3-sterrenhotel aletto Kudamm Hotel & Hostel biedt een panoramisch uitzicht over Berlijn. Deze accommodatie heeft een loungebar en ligt op 5 minuten loopafstand van de winkelstraat Kurfürstendamm. ... meer informatie over aletto hotel kudamm
    What will you react when you hear hostel??? I havent stay in Hostel before,my expectation is will be dirty honestly iam not expecting anything...Supringsingly Atello Hotel and Hostel,the Dorm is clean shower and toilet are all clean with kitchen that yo can cook food that you for dinner..and I didnt expect the that kind of facility at all...and th... wat mensen zeggen » e Breakfast??? Was Amazing!! Its very good and well plan thought...if iam going back to Berln again I will stay in same Hotel and will recommend to ev - I really loved the location. Next to the U-bahn with multiple connections. Zoo Garden is steps away. World famous Theater literally next door. Shopping boulevard steps away. Food, banks anything you need literally at your finger tips. I didn't expect it to be this good. Rooms were fantastic. Very clean and modern. Safe provided. Sun blinds are electric. (You will see what I mean by that) Very quiet nights. Buffet breakfast was fantastic. Staff were always on top of things.
  • Hotel Boulevard Berlin 3 stars 0.33Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 56.08
    Uitstekend 7.7
    407 beoordelingen
    info Dit 3-sterrenhotel ligt aan de winkelboulevard Kurfürstendamm, recht tegenover de Gedächtniskirche. Hotel Boulevard beschikt over een dakterras met een panoramisch uitzicht over het centrum van Berlij... meer informatie over hotel boulevard berlin
    De ligging in het centrum - De ligging
  • AZIMUT Hotel Kurfuerstendamm Berlin 3 stars 0.33Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 86.57
    Uitstekend 7.6
    1645 beoordelingen
    info Dit elegante hotel ligt direct aan de Berlijnse winkelstraat Kurfürstendamm en op 4 minuten lopen van de Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche. Het AZIMUT Hotel Kurfürstendamm Berlin biedt gratis WiFi en ui... meer informatie over azimut hotel kurfuerstendamm berlin
    Ligt goed in het centrum en de kamers zijn zeer net en confortabel. - Mooi hotel, geweldige ligging, zeer vriendelijk personeel.
  • Hotel Indigo Berlin – Ku’damm 4 stars 0.35Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 108.64
    Perfect 8.4
    328 beoordelingen
    info Dit 4-sterrenhotel ligt midden in West-Berlijn, op slechts 200 meter van treinstation Zoologischer Garten. Hotel Indigo Berlin - Ku'damm biedt gratis WiFi en een eigen fitnessruimte. De kamers van Ho... meer informatie over hotel indigo berlin – ku’damm
    Great location to start a day of sightseeing. Close to Zoo station and shopping area, but thanks to soundproof windows quiet at night. Beautiful decorated room and an amazing "rain-shower". - The reception staff were excellent, we loved being offered a hot towel on our arrival. They cheerfully greeted us every time we came and went. The rooms are... wat mensen zeggen » modern and luxurious.
  • Hotel Astoria am Kurfürstendamm 3 stars 0.35Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 57.03
    Uitstekend 7.8
    218 beoordelingen
    info Dit historische driesterrenhotel in de buurt van de Berlijnse winkelstraat Kürfurstendamm biedt WiFi (breedband), een bistro die 24 uur per dag open is en een uitstekende bereikbaarheid met het openba... meer informatie over hotel astoria am kurfürstendamm
    Mooi hotel. Het was er aangenaam vertoeven. De kamer was ruim, de badkamer was heel verzorgd. We waren blij verrast. - Ligt dicht bij de metrostations en redelijk centraal in Berlijn.
  • Wyndham Berlin Excelsior 0 stars 0.41Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 85.55
    Uitstekend 7.3
    3471 beoordelingen
    info Dit stijlvolle hotel ligt op 5 minuten lopen van de dierentuin van Berlijn. Het biedt kamers met geluidsisolatie, een flatscreen-tv en faciliteiten voor het bereiden van warme dranken. De winkelstraat... meer informatie over wyndham berlin excelsior
    Dichtbij het centrum, vriendelijk personeel. Dit hotel is zeker voor herhaling vatbaar. - Goede kamer, goed ontbijt, goede ligging
  • Savoy Berlin 4 stars 0.41Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 102.73
    Perfect 8.5
    1208 beoordelingen
    info Dit superior 4-sterrenhotel ligt in een rustige zijstraat in Berlijn, op 5 minuten lopen van de winkelstraat Kurfürstendamm en het station Zoologischer Garten. Bij aankomst krijgt u gratis mineraalwat... meer informatie over savoy berlin
    Rustige centrale ligging, goed personeel, prima eten. - location was great. As first time visitors, we got lots of help about restaurants. We like the little Austrian restaurant around the corner. - The staff are very kind and assisting us at all times. The hotel is fantastic! All the meals tastefull!
  • Hotel Berolina an der Gedächtniskirche 3 stars 0.43Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 49.90
    Uitstekend 7.8
    688 beoordelingen
    info Het hotel ligt pal tegenover de Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche en op steenworp afstand van de beroemde Berlijnse winkelstraat Kurfürstendamm. Het is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. H... meer informatie over hotel berolina an der gedächtniskirche
    Vriendelijk personeel, goede locatie - De kamers zijn schoon, en alle basisvoorzieningen zijn aanwezig. Het ligt op een geweldige locatie, op loopafstand van het winkelgebied 4 metrolijnen en de s-bahn.
  • Upper Room Hotel Kurfürstendamm 3 stars 0.46Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 51.60
    Uitstekend 7.1
    5868 beoordelingen
    info Het monumentale Upper Room Hotel Kurfürstendamm ligt in het hart van West-Berlijn, op 2 minuten lopen van de winkelstraat Kurfürstendamm. Het biedt gratis WiFi en is een ideale uitvalsbasis om te wink... meer informatie over upper room hotel kurfürstendamm
    My 2 sons and I really enjoyed this quaint hotel that is a hop and a skip from the Berlin zoo and the Zoo Station S-Bahn and U-Bahn. So much to see in the vicinity of the hotel, and everything else was an easy train ride to. We really loved the outside architecture (cool staircase) and then we always took the flights of stairs to the lobby level (... wat mensen zeggen » but there is an elevator), and then the spiral staircase up one flight. The rooms were clean and comfortable. . . and free wifi! Just down from ur Hot - The location is perfect if You want to shop around Kudam or visit this part of Berlin. And if You want to go east, metro station with direct connection to Warshauer strasse is just few meters. Staff is very helpfull, speaks well english + other languages. It can get hot in summer due to big windows, but the aircon works well. I would suggest takeing the little more expensive comfort room because standard one is very small (at least mine was). Breakfast is good, rooms are very clean, free WiFi w
  • van US$ 160.42
    Schitterend 9.3
    500 beoordelingen
    info Dit luxe boetiekhotel ligt op 600 meter van de beroemde boulevard Kurfürstendamm in de stijlvolle Berlijnse wijk Charlottenburg. Hotel am Steinplatz, Autograph Collection biedt gratis WiFi en op de bo... meer informatie over hotel am steinplatz, autograph collection, a marriott luxury & lifestyle hotel
  • Hotel Palace Berlin 5 stars 0.48Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 144.28
    Schitterend 9.1
    1861 beoordelingen
    info Hotel Palace Berlin beschikt over een spa, een moderne fitnessruimte en een gratis toegankelijk zwembad met een hot tub. U verblijft pal tegenover de Berlijnse dierentuin. De kerk Gedächtniskirche en ... meer informatie over hotel palace berlin
    Netheid en uitstraling hotel, faciliteiten - Zeer goed bed.
  • Hotel Zoo Berlin 4 stars 0.48Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 50.22
    Uitstekend 7.2
    1082 beoordelingen
    info Hotel Zoo Berlin ligt pal aan de winkelstraat Kurfürstendamm. Dit hotel in het centrum van Berlijn heeft kamers met een satelliettelevisie, een cocktailbar die dag en nacht geopend is en een groene bi... meer informatie over hotel zoo berlin
    Uitstekend in alle opzichten (ligging, diensten, prijs) - goed ontbijt, mooie kamer
  • Lindner Hotel AM KU'DAMM Berlin 4 stars 0.49Km > Train Station Zoologischer Garten
    van US$ 103.61
    Schitterend 8.7
    1633 beoordelingen
    info Dit stijlvolle 4-sterrenhotel in Berlijn is centraal gelegen aan de winkelstraat Kurfürstendamm en biedt geluiddichte kamers met een flatscreentelevisie en gratis internet. De ruime kamers van het Li... meer informatie over lindner hotel am ku'damm berlin
    Centrale ligging. - The staff's were very receptive and helpful, I liked everything in the hotel - Great location, nice rooms, good food
Resultaat 1-15 van de 592 hotels