Hotels in de buurt van Metropolitano, Accommodatie dicht bij Metropolitano Spanje | LetsBookHotel

Hotels nabij Metropolitano

U bent in: Home > Spanje Hotels > Hotels nabij Metropolitano > Hotels

897 Hotels Gevonden nabij Metropolitano, Resultaat 1-15

 
 
AC Hotel Los Vascos by Marriott 3 stars (0.84 Km » Metropolitano)
van € 65.45
Score van 98 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Los Vascos, 27, Madrid
AC Hotel Los Vascos by Marriott is gevestigd in een modern, functioneel gebouw vlak bij de universiteit in het centrum van Madrid. U kunt ontspannen met vrienden of collega's in de comfortabele Los Vascos Lounge. Het hotel heeft ook een elegant restaurant, waar u in stijl kunt dineren zonder het gebouw te hoeven verlaten. Met de auto rijdt u in 10 minuten van het Marriott naa...

Good, very clean hotel. Good value for capital city - Phil

Hostal Arrate 2 stars (1.01 Km » Metropolitano)
van € 32.00
Score van 62 beoordelingen
Uitstekend 7.2/10 7.2
Gaztambide, 61 , Madrid
This simple guest house is located in Madrid’s Chamberi district, 350 metres from Islas Filipinas Metro Station. It offers bright rooms with free Wi-Fi, 15 minutes’ walk from Plaza España Square. Hostal Arratat’s heated rooms are individually decorated with pastel colours. All feature a desk, plasma TV and a private bathroom with free toiletries and include daily cleaning. Th...

Hostal Ártico 3 stars (1.11 Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 22 beoordelingen
Heel goed 7.0/10 7.0
Donoso Cortes, 69, Madrid
Featuring free Wi-Fi, Hostal Ártico is a guest house located in the west of Madrid. The property is 400 metres from Moncloa Metro Station and 20 minutes’ walk from Gran Via Avenue. The guest house offers air-conditioned rooms with a TV. Each room have a private bathroom with a shower and hairdryer. A shopping center is located 600 metres from the property. Guests can also fi...

CH Adeco II 0 stars (1.16 Km » Metropolitano)
van € 35.00
Score van 17 beoordelingen
Heel goed 6.8/10 6.8
Gaztambide, 46, 4º Izquierda, Madrid
This comfortable guest house is located in the Moncloa area of Madrid, 4 minutes’ walk from Moncloa Metro Station. It offers heated rooms with free Wi-Fi and a 24-hour reception. Cosy rooms at CH Adeco II feature traditional functional décor and all include a TV, while bathrooms are shared. There are various bars, restaurants and shops within 5 minutes’ walk of the property, ...

Jardín Metropolitano 4 stars (1.25 Km » Metropolitano)
van € 49.50
Score van 1134 beoordelingen
Schitterend 8.6/10 8.6
Reina Victoria, 12, Madrid
Jardín Metropolitano is naast het plein Cuatro Caminos gelegen. Het interieur van dit hotel is ingericht met planten en palmbomen. Het restaurant van Jardín Metropolitano beschikt over een sfeervolle serre. De handige kamers zijn voorzien van gratis WiFi. De grote kamers van Jardín Metropolitano zijn voorzien van airconditioning, een parketvloer en een moderne inrichting. Ze b...

Als het in de ontbijtruimte niet iedere ochtend zo ontzettend koud zou zijn, verdiende dit hotel een 10. - Anonymous

Apartamentos Spielbert-Alvarado 0 stars (1.35 Km » Metropolitano)
van € 0.00
Carnicer, 20, Madrid
Offering air-conditioned apartments with free Wi-Fi, Apartamentos Spielbert-Alvarado is located 200 metres from Alvarado Metro Station in Madrid’s Cuatro Caminos district, and 5 km from the centre. The bright apartments have a simple, modern décor and each one comes with a living-dining area with a sofa bed and TV. Kitchenettes are equipped with a microwave, fridge and washing...

Hotel Exe Moncloa 4 stars (1.36 Km » Metropolitano)
van € 51.30
Score van 1007 beoordelingen
Schitterend 8.6/10 8.6
Arcipreste de Hita, 10, Madrid
Hotel Exe Moncloa ligt naast het station Intercambiador Moncloa. Het biedt een klein buitenzwembad, een fitnessruimte met sauna en een dakterras met een panoramisch uitzicht. Gratis WiFi is voorzien. Alle stijlvolle kamers van het Exe Moncloa zijn voorzien van een lichte, moderne inrichting en mooie houten vloeren. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie, een minibar en een...

Hostal Moncloa 0 stars (1.37 Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 82 beoordelingen
Uitstekend 7.7/10 7.7
Hilarión Eslava, 16, Madrid
Located in Moncloa, this guest house is 2 minutes’ walk from Intercambiador de Moncloa Metro Station and Madrid's university district. It features a 24-hour reception and free Wi-Fi in public areas. Each simply, air-conditioned room at Hostal Moncloa has central heating and a flat-screen TV. There is a private bathroom. Shops, bars and restaurants can be found in the streets ...

NH Arguelles 3 stars (1.39 Km » Metropolitano)
van € 45.75
Score van 150 beoordelingen
Uitstekend 7.6/10 7.6
Vallehermoso, 65, Madrid
NH Argüelles ligt in het hart van het universiteitsgebied, in de Madrileense wijk Chamberí, op 100 meter van het Teatros del Canal. Er is satelliettelevisie en parkeergelegenheid. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en hebben een eigen badkamer, compleet met een haardroger. Er is ook een minibar. NH Argüelles ligt op 10 minuten lopen van de Calle Princesa, een straa...

Alles aanwezig, tot scheerapparaat en tandenborstel. Uitstekende geluidsisolatie. Dimbare verlichting. Altijd prettig voor de nacht. - Theo

Hostal Angelines 0 stars (1.41 Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 39 beoordelingen
Schitterend 8.8/10 8.8
Hilarion Eslava,12, Madrid
Hostal Angelines is centrally located in Madrid’s Chamberí District, close to Calle Princesa Street and within walking distance of Arguelles and Intercambiador de Moncloa Metro Stations. Offering free Wi-Fi, Hostal Angelines features rooms with TV and private bathroom. Numerous shops, restaurants and lively bars can be found nearby. Both Madrid’s university area and the famo...

Hostal las Vegas 1 stars (1.42 Km » Metropolitano)
van € 29.00
Score van 99 beoordelingen
Heel goed 7.0/10 7.0
Almansa, 6, Madrid
Set in a modern building, this comfortable guest house is set 150 metres from Cuatro Caminos Square in Madrid’s business district. It offers 24-hour reception, air-conditioned rooms with plasma TV and free Wi-Fi. The rooms at Hostal las Vegas feature functional, pastel décor and come with a desk, telephone and private bathroom with hairdryer and free toiletries. Laundry facili...

Hostal 4C Cuatro Caminos 3 stars (1.5 Km » Metropolitano)
van € 50.00
Score van 270 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Artistas, 7, Madrid
This pleasant guest house is located in a modern building, 100 metres from Cuatro Caminos Square. It offers comfortable, air-conditioned rooms with free wired internet and satellite TV. The attractive rooms at Hostal 4C Cuatro Caminos feature pastel décor and come with a work desk, telephone and private bathroom with hairdryer and free toiletries. Breakfast is served daily an...

Hostal Los àngeles 3 stars (1.56 Km » Metropolitano)
van € 49.00
De los Artistas, 18, Madrid
Just 800 metres from Madrid’s AZCA business district, Hostal Los Angeles offers a 24-hour reception and stylish air-conditioned rooms with flat-screen TVs. Cuatro Caminos Metro Station is a 2-minute walk away. The elegant rooms at Hostal Los Angeles feature beds with high-quality mattresses. Each room has LED reading lights, a safe, telephone and private bathroom. Wi-Fi is ava...

Apartamentos Cuatro Caminos 0 stars (1.59 Km » Metropolitano)
van € 80.00
Score van 52 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Hernani, 24, Madrid
De appartementen van Cuatro Camoinos bevinden zich dichtbij het voetbalstadion Bernabeu en bieden gemakkelijk toegang tot het wegennet in en uit de stad. De appartementen beschikken over een goed uitgeruste keuken en gratis WiFi. Geniet van de onafhankelijkheid en privacy. De ruime kamers bieden genoeg ruimte om te ontspannen. In de keuken kunt u zelf maaltijden bereiden. De h...

The space are very nice, good kitchen and bathroom, are all vary nice. - João Martins

Alojarse Madrid 0 stars (1.62 Km » Metropolitano)
van € 0.00
Fernando Garrido, 14, Madrid
Located in Madrid’s Chamberí district, Alojarse Madrid offers simple, modern studios with free WiFi and flat-screen TV. Quevedo Metro Station is 7 minutes’ walk away. The studios all have a sofa bed and a bathroom with free toiletries and a hairdryer. Their kitchens are equipped with a microwave, hob and washing machine. There are many bars, shops and dining options in the su...

 Resultaat 1-15 van de 897 hotels
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

Spanje hotel zoeken

Aankomst

calendar

Vertrek

calendar

Filter uw zoekopdracht

Hoteltype

1* sterren hotels63 Hotels
2* sterren hotels139 Hotels
3* sterren hotels120 Hotels
4* sterren hotels100 Hotels
5* sterren luxe hotels18 Hotels
Appartement376 Hotels
Bed & Breakfast1 Hotels
Hostels37 Hotels
Logies335 Hotels

Faciliteiten

Airconditioning882 Hotels
Familiekamers616 Hotels
Fitnessruimte66 Hotels
Geluiddichte kamers185 Hotels
Gratis Wi-Fi1038 Hotels
Homovriendelijk45 Hotels
Huisdieren toegestaan292 Hotels
Jacuzzi23 Hotels
Kamers / voorzieningen voor gasten met een handicap160 Hotels
Parkeergelegenheid674 Hotels
Pendeldienst van en naar het vliegveld28 Hotels
Restaurant109 Hotels
Wellness-centrum13 Hotels
Wi-Fi / draadloos netwerk1088 Hotels
Zwembad Binnen9 Hotels

Metropolitano Kaart


mapKaart


tickLage prijzen
tickGeen reserveringskosten
tickMaximale keuze
tickTevreden gasten

Facebook

Facebook
Word fan van ons op Facebook

Nabije Monumenten

Airport
Barajas Airport 14.05 Km
Business Area
AZCA 2.37 Km
Torre Picasso 2.41 Km
Landmark
Arco de la Victoria 0.94 Km
Plaza de la Moncloa 1.27 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.55 Km
Palacio de Congresos 2.66 Km
Plaza de Oriente 3.09 Km
Catedral de la Almudena 3.35 Km
Torres Kio 3.49 Km
Plaza Mayor Madrid 3.52 Km
Puerta del Sol Madrid 3.54 Km
Puente de Segovia 3.57 Km
Fuente de la Cibeles 3.77 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 3.3 Km
Royal Palace of Madrid 3.31 Km
Museum
Museo Sorolla 2.64 Km
National Arqueological Museum 3.75 Km
Museo Postal y Telegráfico 3.77 Km
Park
Parque de la Dehesa de la Villa 2.01 Km
Casa de Campo 3.01 Km
Stadium or Arena
Estadio del Bernabeu 2.72 Km
Theatre
Teatro Real 3.21 Km
Teatro de la Zarzuela 3.77 Km
Train Station
Estacion del Recoletos 3.55 Km
Underground Railway Station
Metropolitano 0 Km
Ciudad Universitaria 0.61 Km
Guzmán el Bueno 0.86 Km
Francos Rodríguez 1.45 Km
Alvarado 1.52 Km
Estrecho 1.75 Km
Valdezarzas 2.19 Km
Tetuán 2.36 Km
Santiago Bernabeu 2.62 Km
Antonio Machado 2.74 Km
Cuzco 2.98 Km
Valdeacederas 3.01 Km
Ventilla 3.33 Km
Peñagrande 3.4 Km
Lago 3.46 Km
Plaza de Castilla 3.52 Km

Metropolitano Hotel Soorten

1* sterren hotels nabij Metropolitano
2* sterren hotels nabij Metropolitano
3* sterren hotels nabij Metropolitano
4* sterren hotels nabij Metropolitano
5* sterren luxe hotels nabij Metropolitano
Appartement nabij Metropolitano
Bed & Breakfast nabij Metropolitano
Hostels nabij Metropolitano
Logies nabij Metropolitano

Prijsklasse Metropolitano

Metropolitano Hotels onder 75 EUR
Metropolitano Hotels van 75 EUR naar 125 EUR
Metropolitano Hotels van 125 EUR naar 200 EUR
Metropolitano Hotels meer dan 200 EUR

Hotels in Spanje - Populaire steden

Barcelona
Madrid
Valencia
Sevilla
Granada
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Málaga
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Córdoba
Cambrils

Alle Steden in Spanje »

Hotels in Spanje - Populaire regio's

Hotels in Majorca
Hotels in Tenerife
Hotels in Gran Canaria
Hotels in Menorca
Hotels in Lanzarote
Hotels in Fuerteventura
Hotels in Andalucía
Hotels in Catalonia
Hotels in Balearic Islands
Hotels in Canary Islands
Hotels in Galicia
Hotels in Valencia Community

Alle Regios in Spanje »

home | over letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014