Hotels in de buurt van Metropolitano, Accommodatie dicht bij Metropolitano Spanje | Lets Book Hotel

Hotels nabij Metropolitano

U bent in: Home > Spanje Hotels > Hotels nabij Metropolitano > Hotels

906 Hotels Gevonden nabij Metropolitano, Resultaat 1-15

 
 
AC Hotel Los Vascos by Marriott 3 stars (0.84Km » Metropolitano)
van € 60.78
Score van 163 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Los Vascos, 27, Madrid
AC Hotel Los Vascos by Marriott is gevestigd in een modern, functioneel gebouw vlak bij de universiteit in het centrum van Madrid. U kunt ontspannen met vrienden of collega's in de comfortabele Los V...

Good, very clean hotel. Good value for capital city - Phil

Hostal Arrate 2 stars (1.01Km » Metropolitano)
van € 32.00
Score van 62 beoordelingen
Uitstekend 7.2/10 7.2
Gaztambide, 61 , Madrid
This simple guest house is located in Madrid’s Chamberi district, 350 metres from Islas Filipinas Metro Station. It offers bright rooms with free Wi-Fi, 15 minutes’ walk from Plaza España Square. Hos...

The hotel, which is actually a floor in an apartment building, is very near the Islas Filipinas metro station. The staff is friendly. The rooms are ok but the rest rooms are too small. - Anonymous

Hostal Ártico 3 stars (1.11Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 22 beoordelingen
Heel goed 7.0/10 7.0
Donoso Cortes, 69, Madrid
Featuring free Wi-Fi, Hostal Ártico is a guest house located in the west of Madrid. The property is 400 metres from Moncloa Metro Station and 20 minutes’ walk from Gran Via Avenue. The guest house of...

CH Adeco II 0 stars (1.16Km » Metropolitano)
van € 35.00
Score van 17 beoordelingen
Heel goed 6.8/10 6.8
Gaztambide, 46, 4º Izquierda, Madrid
This comfortable guest house is located in the Moncloa area of Madrid, 4 minutes’ walk from Moncloa Metro Station. It offers heated rooms with free Wi-Fi and a 24-hour reception. Cosy rooms at CH Ade...

Jardín Metropolitano 4 stars (1.25Km » Metropolitano)
van € 49.50
Score van 1134 beoordelingen
Schitterend 8.6/10 8.6
Reina Victoria, 12, Madrid
Jardín Metropolitano is naast het plein Cuatro Caminos gelegen. Het interieur van dit hotel is ingericht met planten en palmbomen. Het restaurant van Jardín Metropolitano beschikt over een sfeervolle ...

Als het in de ontbijtruimte niet iedere ochtend zo ontzettend koud zou zijn, verdiende dit hotel een 10. - Anonymous

Apartamentos Spielbert-Alvarado 0 stars (1.35Km » Metropolitano)
van € 0.00
Carnicer, 20, Madrid
Offering air-conditioned apartments with free Wi-Fi, Apartamentos Spielbert-Alvarado is located 200 metres from Alvarado Metro Station in Madrid’s Cuatro Caminos district, and 5 km from the centre. T...

Hotel Exe Moncloa 4 stars (1.36Km » Metropolitano)
van € 42.30
Score van 1291 beoordelingen
Schitterend 8.6/10 8.6
Arcipreste de Hita, 10, Madrid
Hotel Exe Moncloa ligt naast het station Intercambiador Moncloa. Het biedt een klein buitenzwembad, een fitnessruimte met sauna en een dakterras met een panoramisch uitzicht. Gratis WiFi is voorzien. ...

месторасположение, комфорт, чистота, все понравилось! Excellent new hotel, clean, comfortable, situated in a good area, picturesque view from the room terrase on the 8th floor. Friendly staff. - Anonymous

Hostal Moncloa 0 stars (1.37Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 102 beoordelingen
Uitstekend 7.6/10 7.6
Hilarión Eslava, 16, Madrid
Located in Moncloa, this guest house is 2 minutes’ walk from Intercambiador de Moncloa Metro Station and Madrid's university district. It features a 24-hour reception and free Wi-Fi in public areas. ...

NH Madrid Argüelles 3 stars (1.39Km » Metropolitano)
van € 51.00
Score van 177 beoordelingen
Uitstekend 7.6/10 7.6
Vallehermoso, 65, Madrid
NH Argüelles ligt in het hart van het universiteitsgebied, in de Madrileense wijk Chamberí, op 100 meter van het Teatros del Canal. Er is satelliettelevisie en parkeergelegenheid. Alle kamers zijn vo...

Alles aanwezig, tot scheerapparaat en tandenborstel. Uitstekende geluidsisolatie. Dimbare verlichting. Altijd prettig voor de nacht. - Theo

Hostal Angelines 0 stars (1.41Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 39 beoordelingen
Schitterend 8.8/10 8.8
Hilarion Eslava,12, Madrid
Hostal Angelines is centrally located in Madrid’s Chamberí District, close to Calle Princesa Street and within walking distance of Arguelles and Intercambiador de Moncloa Metro Stations. Offering fre...

Hostal las Vegas 1 stars (1.42Km » Metropolitano)
van € 29.00
Score van 99 beoordelingen
Heel goed 7.0/10 7.0
Almansa, 6, Madrid
Set in a modern building, this comfortable guest house is set 150 metres from Cuatro Caminos Square in Madrid’s business district. It offers 24-hour reception, air-conditioned rooms with plasma TV and...

Nice friendly staff,good position only 10mins by fast regular metro system to the city centre with easy airport access too and easy to find only mintues from the metro.Rooms clean and comfortable great value for money for Madrid.Plenty of shops including a supermarket by the metro exit,bars and shops nearby.Also if like me a few cans of beer upon ones return,try the little shop a few doors away where i was getting 2xlarge beers and a bottle of coke for only 3 euros.Overall it ticks all the box - Anonymous

Hostal 4C Cuatro Caminos 3 stars (1.5Km » Metropolitano)
van € 50.00
Score van 270 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Artistas, 7, Madrid
This pleasant guest house is located in a modern building, 100 metres from Cuatro Caminos Square. It offers comfortable, air-conditioned rooms with free wired internet and satellite TV. The attractiv...

This is a centrally situated hostal, within easy reach of many attractive parts of Madrid. It is very clean and comfortable, with a particularly good bathroom. Breakfast (continental) is also very good. The staff are courteous and friendly, and very helpful. Altogether an excellent budget hostal - thoroughly recommendable. - Anonymous

Hostal Los àngeles 3 stars (1.56Km » Metropolitano)
van € 49.00
De los Artistas, 18, Madrid
Just 800 metres from Madrid’s AZCA business district, Hostal Los Angeles offers a 24-hour reception and stylish air-conditioned rooms with flat-screen TVs. Cuatro Caminos Metro Station is a 2-minute w...

Apartamentos Cuatro Caminos 0 stars (1.59Km » Metropolitano)
van € 80.00
Score van 52 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Hernani, 24, Madrid
De appartementen van Cuatro Camoinos bevinden zich dichtbij het voetbalstadion Bernabeu en bieden gemakkelijk toegang tot het wegennet in en uit de stad. De appartementen beschikken over een goed uitg...

Verhouding prijs-kwaliteit - Anonymous

Alojarse Madrid 0 stars (1.62Km » Metropolitano)
van € 0.00
Fernando Garrido, 14, Madrid
Located in Madrid’s Chamberí district, Alojarse Madrid offers simple, modern studios with free WiFi and flat-screen TV. Quevedo Metro Station is 7 minutes’ walk away. The studios all have a sofa bed ...

 Resultaat 1-15 van de 906 hotels
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Spanje hotel zoeken

Aankomst

calendar

Vertrek

calendar

Filter uw zoekopdracht

Hoteltype

1* sterren hotels63 Hotels
2* sterren hotels139 Hotels
3* sterren hotels120 Hotels
4* sterren hotels100 Hotels
5* sterren luxe hotels18 Hotels
Appartement384 Hotels
Bed & Breakfast1 Hotels
Hostels37 Hotels
Logies336 Hotels

Faciliteiten

Airconditioning891 Hotels
Familiekamers625 Hotels
Fitnessruimte68 Hotels
Geluiddichte kamers187 Hotels
Gratis Wi-Fi1051 Hotels
Homovriendelijk45 Hotels
Huisdieren toegestaan298 Hotels
Jacuzzi23 Hotels
Kamers / voorzieningen voor gasten met een handicap160 Hotels
Parkeergelegenheid679 Hotels
Pendeldienst van en naar het vliegveld28 Hotels
Restaurant109 Hotels
Wellness-centrum13 Hotels
Wi-Fi / draadloos netwerk1098 Hotels
Zwembad Binnen9 Hotels

Metropolitano Kaart


mapKaart


tickLage prijzen
tickGeen reserveringskosten
tickMaximale keuze
tickTevreden gasten

Facebook

Facebook
Word fan van ons op Facebook

Nabije Monumenten

Airport
Barajas Airport 14.05 Km
Business Area
AZCA 2.37 Km
Torre Picasso 2.41 Km
Landmark
Arco de la Victoria 0.94 Km
Plaza de la Moncloa 1.27 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.55 Km
Palacio de Congresos 2.66 Km
Plaza de Oriente 3.09 Km
Catedral de la Almudena 3.35 Km
Torres Kio 3.49 Km
Plaza Mayor Madrid 3.52 Km
Puerta del Sol Madrid 3.54 Km
Puente de Segovia 3.57 Km
Fuente de la Cibeles 3.77 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 3.3 Km
Royal Palace of Madrid 3.31 Km
Museum
Museo Sorolla 2.64 Km
National Arqueological Museum 3.75 Km
Museo Postal y Telegráfico 3.77 Km
Park
Parque de la Dehesa de la Villa 2.01 Km
Casa de Campo 3.01 Km
Stadium or Arena
Estadio del Bernabeu 2.72 Km
Theatre
Teatro Real 3.21 Km
Teatro de la Zarzuela 3.77 Km
Train Station
Estacion del Recoletos 3.55 Km
Underground Railway Station
Metropolitano 0 Km
Ciudad Universitaria 0.61 Km
Guzmán el Bueno 0.86 Km
Francos Rodríguez 1.45 Km
Alvarado 1.52 Km
Estrecho 1.75 Km
Valdezarzas 2.19 Km
Tetuán 2.36 Km
Santiago Bernabeu 2.62 Km
Antonio Machado 2.74 Km
Cuzco 2.98 Km
Valdeacederas 3.01 Km
Ventilla 3.33 Km
Peñagrande 3.4 Km
Lago 3.46 Km
Plaza de Castilla 3.52 Km

Metropolitano Hotel Soorten

1* sterren hotels nabij Metropolitano
2* sterren hotels nabij Metropolitano
3* sterren hotels nabij Metropolitano
4* sterren hotels nabij Metropolitano
5* sterren luxe hotels nabij Metropolitano
Appartement nabij Metropolitano
Bed & Breakfast nabij Metropolitano
Hostels nabij Metropolitano
Logies nabij Metropolitano

Prijsklasse Metropolitano

Metropolitano Hotels onder 75 EUR
Metropolitano Hotels van 75 EUR naar 125 EUR
Metropolitano Hotels van 125 EUR naar 200 EUR
Metropolitano Hotels meer dan 200 EUR

Hotels in Spanje - Populaire steden

Barcelona
Madrid
Valencia
Sevilla
Granada
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Málaga
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Córdoba
Cambrils

Alle Steden in Spanje »

Hotels in Spanje - Populaire regio's

Hotels in Majorca
Hotels in Tenerife
Hotels in Gran Canaria
Hotels in Menorca
Hotels in Lanzarote
Hotels in Fuerteventura
Hotels in Andalucía
Hotels in Catalonia
Hotels in Balearic Islands
Hotels in Canary Islands
Hotels in Galicia
Hotels in Valencia Community

Alle Regios in Spanje »

home | over lets book hotel © LetsBookHotel.com 2014