Hotels in de buurt van Metropolitano, Accommodatie dicht bij Metropolitano Spanje | LetsBookHotel

Hotels nabij Metropolitano

U bent in: Home > Spanje Hotels > Hotels nabij Metropolitano > Hotels

649 Hotels Gevonden nabij Metropolitano, Resultaat 1-15

 
 
AC Hotel Los Vascos by Marriott 3 stars (0.84 Km » Metropolitano)
van € 65.45
Score van 98 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Los Vascos, 27, Madrid
AC Hotel Los Vascos by Marriott is gevestigd in een modern, functioneel gebouw vlak bij de universiteit in het centrum van Madrid. U kunt ontspannen met vrienden of collega's in de comfortabele Los Vascos Lounge. Het hotel heeft ook een elegant restaurant, waar u in stijl kunt dineren zonder het gebouw te hoeven verlaten. Met de auto rijdt u in 10 minuten van het Marriott naa...

Good, very clean hotel. Good value for capital city - Phil

Hostal Ártico 3 stars (1.11 Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 22 beoordelingen
Heel goed 7.0/10 7.0
Donoso Cortes, 69, Madrid
Featuring free Wi-Fi, Hostal Ártico is a guest house located in the west of Madrid. The property is 400 metres from Moncloa Metro Station and 20 minutes’ walk from Gran Via Avenue. The guest house offers air-conditioned rooms with a TV. Each room have a private bathroom with a shower and hairdryer. A shopping center is located 600 metres from the property. Guests can also fi...

Jardín Metropolitano 4 stars (1.25 Km » Metropolitano)
van € 49.50
Score van 1134 beoordelingen
Schitterend 8.6/10 8.6
Reina Victoria, 12, Madrid
Jardín Metropolitano is naast het plein Cuatro Caminos gelegen. Het interieur van dit hotel is ingericht met planten en palmbomen. Het restaurant van Jardín Metropolitano beschikt over een sfeervolle serre. De handige kamers zijn voorzien van gratis WiFi. De grote kamers van Jardín Metropolitano zijn voorzien van airconditioning, een parketvloer en een moderne inrichting. Ze b...

Als het in de ontbijtruimte niet iedere ochtend zo ontzettend koud zou zijn, verdiende dit hotel een 10. - Anonymous

Hotel Exe Moncloa 4 stars (1.36 Km » Metropolitano)
van € 51.30
Score van 1007 beoordelingen
Schitterend 8.6/10 8.6
Arcipreste de Hita, 10, Madrid
Hotel Exe Moncloa ligt naast het station Intercambiador Moncloa. Het biedt een klein buitenzwembad, een fitnessruimte met sauna en een dakterras met een panoramisch uitzicht. Gratis WiFi is voorzien. Alle stijlvolle kamers van het Exe Moncloa zijn voorzien van een lichte, moderne inrichting en mooie houten vloeren. Alle kamers hebben een flatscreentelevisie, een minibar en een...

Hostal Moncloa 0 stars (1.37 Km » Metropolitano)
van € 40.00
Score van 82 beoordelingen
Uitstekend 7.7/10 7.7
Hilarión Eslava, 16, Madrid
Located in Moncloa, this guest house is 2 minutes’ walk from Intercambiador de Moncloa Metro Station and Madrid's university district. It features a 24-hour reception and free Wi-Fi in public areas. Each simply, air-conditioned room at Hostal Moncloa has central heating and a flat-screen TV. There is a private bathroom. Shops, bars and restaurants can be found in the streets ...

NH Arguelles 3 stars (1.39 Km » Metropolitano)
van € 45.75
Score van 150 beoordelingen
Uitstekend 7.6/10 7.6
Vallehermoso, 65, Madrid
NH Argüelles ligt in het hart van het universiteitsgebied, in de Madrileense wijk Chamberí, op 100 meter van het Teatros del Canal. Er is satelliettelevisie en parkeergelegenheid. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en hebben een eigen badkamer, compleet met een haardroger. Er is ook een minibar. NH Argüelles ligt op 10 minuten lopen van de Calle Princesa, een straa...

Alles aanwezig, tot scheerapparaat en tandenborstel. Uitstekende geluidsisolatie. Dimbare verlichting. Altijd prettig voor de nacht. - Theo

Hostal las Vegas 1 stars (1.42 Km » Metropolitano)
van € 29.00
Score van 99 beoordelingen
Heel goed 7.0/10 7.0
Almansa, 6, Madrid
Set in a modern building, this comfortable guest house is set 150 metres from Cuatro Caminos Square in Madrid’s business district. It offers 24-hour reception, air-conditioned rooms with plasma TV and free Wi-Fi. The rooms at Hostal las Vegas feature functional, pastel décor and come with a desk, telephone and private bathroom with hairdryer and free toiletries. Laundry facili...

Hostal 4C Cuatro Caminos 3 stars (1.5 Km » Metropolitano)
van € 50.00
Score van 270 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Artistas, 7, Madrid
This pleasant guest house is located in a modern building, 100 metres from Cuatro Caminos Square. It offers comfortable, air-conditioned rooms with free wired internet and satellite TV. The attractive rooms at Hostal 4C Cuatro Caminos feature pastel décor and come with a work desk, telephone and private bathroom with hairdryer and free toiletries. Breakfast is served daily an...

Hostal Los àngeles 3 stars (1.56 Km » Metropolitano)
van € 49.00
De los Artistas, 18, Madrid
Just 800 metres from Madrid’s AZCA business district, Hostal Los Angeles offers a 24-hour reception and stylish air-conditioned rooms with flat-screen TVs. Cuatro Caminos Metro Station is a 2-minute walk away. The elegant rooms at Hostal Los Angeles feature beds with high-quality mattresses. Each room has LED reading lights, a safe, telephone and private bathroom. Wi-Fi is ava...

Apartamentos Cuatro Caminos 0 stars (1.59 Km » Metropolitano)
van € 80.00
Score van 52 beoordelingen
Uitstekend 8.0/10 8.0
Hernani, 24, Madrid
De appartementen van Cuatro Camoinos bevinden zich dichtbij het voetbalstadion Bernabeu en bieden gemakkelijk toegang tot het wegennet in en uit de stad. De appartementen beschikken over een goed uitgeruste keuken en gratis WiFi. Geniet van de onafhankelijkheid en privacy. De ruime kamers bieden genoeg ruimte om te ontspannen. In de keuken kunt u zelf maaltijden bereiden. De h...

The space are very nice, good kitchen and bathroom, are all vary nice. - João Martins

Alojarse Madrid 0 stars (1.62 Km » Metropolitano)
van € 0.00
Fernando Garrido, 14, Madrid
Located in Madrid’s Chamberí district, Alojarse Madrid offers simple, modern studios with free WiFi and flat-screen TV. Quevedo Metro Station is 7 minutes’ walk away. The studios all have a sofa bed and a bathroom with free toiletries and a hairdryer. Their kitchens are equipped with a microwave, hob and washing machine. There are many bars, shops and dining options in the su...

Pensión Navarra 0 stars (1.64 Km » Metropolitano)
van € 35.00
Score van 75 beoordelingen
Uitstekend 7.5/10 7.5
Navarra, 16. 2 Derecha, Madrid
Located in a quiet area in the district of Tetuán, central Madrid, Pensión Navarra is a guest house only 140 metres from Estrecho metro station. It offers a 24-hour reception. Functional rooms at the Navarra are well-equipped with air conditioning, heating and a flat-screen TV. They also have a private bathroom with bath. Free Wi-Fi is available throughout this guest house. S...

NH Suites Prisma 4 stars (1.71 Km » Metropolitano)
van € 59.99
Score van 238 beoordelingen
Perfect 8.2/10 8.2
Santa Engracia, 120, Madrid
NH Suites Prisma is een eigentijds complex, gevestigd in de wijk Chamberí van Madrid. Hiervandaan reist u per openbaar vervoer eenvoudig naar het stadscentrum en naar het congrescentrum IFEMA. In alle ruimtes van Prisma is gratis WiFi beschikbaar. Elke kamer van deze accommodatie heeft zowel airconditioning als centrale verwarming. U vindt er een kussenmenu en een satelliet-tv...

The room was excellent - Julio

T3 Tirol 3 stars (1.72 Km » Metropolitano)
van € 49.55
Score van 332 beoordelingen
Perfect 8.4/10 8.4
Marques de Urquijo, 4, Madrid
Onlangs gerenoveerd en modern, met een gunstige locatie in het midden van de populaire Madrileense zaken- en woonwijk Moncloa-Argüelles. Het T3 Tirol is het eerste T3-hotel in Madrid. Het ligt tegenover het warenhuis El Corte Inglés van de Calle Princesa en op korte loopafstand van het Plaza de España, het Koninklijk Paleis en de Universiteitscampus.

De vriendelijke en bereidwillige medewerking van de receptionisten om service op maat te leveren. Een bed erbij voor twee nachten, een extra stoel, een overboeking van de ene kamer naar de andere, een extra kamerpas, een internetvoucher voor access op de kamer: al deze verzoeken werden probleemloos en snel ingewilligd. Ook onze kritische dochters van resp. 20 en 23 waren uitermate tevreden. - J.a.j.m.

4C Bravo Murillo 2 stars (1.76 Km » Metropolitano)
van € 50.00
Score van 789 beoordelingen
Perfect 8.2/10 8.2
Bravo Murillo, 180, Madrid
Het 4C Bravo Murillo ligt in de buurt van Cuatro Caminos, in de commerciële wijk van Madrid. U wandelt zo naar het voetbalstadion van Bernabeu. Het hotel biedt comfortabele accommodatie van goede kwaliteit. De kamers zijn voorzien van extra lange bedden en een 26 ich plasma-tv. In de eigen badkamer vindt u een haardroger en verwarmde handdoekrekken. Het 4C Bravo Murillo is ui...

Een hele rustige hotel, schoon en met direct toegang naar openbaar vervoer. Dit is heel belangrijk in zo'n groot stad als Madrid. - Carmelo

 Resultaat 1-15 van de 649 hotels
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

Spanje hotel zoeken

Aankomst

calendar

Vertrek

calendar

Filter uw zoekopdracht

Hoteltype

1* sterren hotels63 Hotels
2* sterren hotels139 Hotels
3* sterren hotels120 Hotels
4* sterren hotels100 Hotels
5* sterren luxe hotels18 Hotels
Appartement376 Hotels
Bed & Breakfast1 Hotels
Hostels37 Hotels
Logies335 Hotels

Faciliteiten

Airconditioninggefilterd
Familiekamers615 Hotels
Fitnessruimte66 Hotels
Geluiddichte kamers185 Hotels
Gratis Wi-Fi1037 Hotels
Homovriendelijk45 Hotels
Huisdieren toegestaan292 Hotels
Jacuzzi23 Hotels
Kamers / voorzieningen voor gasten met een handicap160 Hotels
Parkeergelegenheid673 Hotels
Pendeldienst van en naar het vliegveld28 Hotels
Restaurant109 Hotels
Wellness-centrum13 Hotels
Wi-Fi / draadloos netwerk1087 Hotels
Zwembad Binnen9 Hotels

Metropolitano Kaart


mapKaart


tickLage prijzen
tickGeen reserveringskosten
tickMaximale keuze
tickTevreden gasten

Facebook

Facebook
Word fan van ons op Facebook

Nabije Monumenten

Airport
Barajas Airport 14.05 Km
Business Area
AZCA 2.37 Km
Torre Picasso 2.41 Km
Landmark
Arco de la Victoria 0.94 Km
Plaza de la Moncloa 1.27 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.55 Km
Palacio de Congresos 2.66 Km
Plaza de Oriente 3.09 Km
Catedral de la Almudena 3.35 Km
Torres Kio 3.49 Km
Plaza Mayor Madrid 3.52 Km
Puerta del Sol Madrid 3.54 Km
Puente de Segovia 3.57 Km
Fuente de la Cibeles 3.77 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 3.3 Km
Royal Palace of Madrid 3.31 Km
Museum
Museo Sorolla 2.64 Km
National Arqueological Museum 3.75 Km
Museo Postal y Telegráfico 3.77 Km
Park
Parque de la Dehesa de la Villa 2.01 Km
Casa de Campo 3.01 Km
Stadium or Arena
Estadio del Bernabeu 2.72 Km
Theatre
Teatro Real 3.21 Km
Teatro de la Zarzuela 3.77 Km
Train Station
Estacion del Recoletos 3.55 Km
Underground Railway Station
Metropolitano 0 Km
Ciudad Universitaria 0.61 Km
Guzmán el Bueno 0.86 Km
Francos Rodríguez 1.45 Km
Alvarado 1.52 Km
Estrecho 1.75 Km
Valdezarzas 2.19 Km
Tetuán 2.36 Km
Santiago Bernabeu 2.62 Km
Antonio Machado 2.74 Km
Cuzco 2.98 Km
Valdeacederas 3.01 Km
Ventilla 3.33 Km
Peñagrande 3.4 Km
Lago 3.46 Km
Plaza de Castilla 3.52 Km

Metropolitano Hotel Soorten

1* sterren hotels nabij Metropolitano
2* sterren hotels nabij Metropolitano
3* sterren hotels nabij Metropolitano
4* sterren hotels nabij Metropolitano
5* sterren luxe hotels nabij Metropolitano
Appartement nabij Metropolitano
Bed & Breakfast nabij Metropolitano
Hostels nabij Metropolitano
Logies nabij Metropolitano

Prijsklasse Metropolitano

Metropolitano Hotels onder 75 EUR
Metropolitano Hotels van 75 EUR naar 125 EUR
Metropolitano Hotels van 125 EUR naar 200 EUR
Metropolitano Hotels meer dan 200 EUR

Hotels in Spanje - Populaire steden

Barcelona
Madrid
Valencia
Sevilla
Granada
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Málaga
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Córdoba
Cambrils

Alle Steden in Spanje »

Hotels in Spanje - Populaire regio's

Hotels in Majorca
Hotels in Tenerife
Hotels in Gran Canaria
Hotels in Menorca
Hotels in Lanzarote
Hotels in Fuerteventura
Hotels in Andalucía
Hotels in Catalonia
Hotels in Balearic Islands
Hotels in Canary Islands
Hotels in Galicia
Hotels in Valencia Community

Alle Regios in Spanje »

home | over letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014