Asten Hotels

9 Hotels Gevonden in Asten, Resultaat 1-9

  • van € 62.10
    Perfect 8.5
    591 beoordelingen
    info Best Western Nobis Hotel Asten is een gezellig, landelijk 4-sterrenhotel dat dichtbij de A67 Eindhoven-Venlo, afslag 36 ligt. Het beschikt over een gratis health club met zwembad, sauna en fitnessfaci... meer informatie over best western hotel nobis eindhoven-venlo a67
    Goed verzorgd hotel, goede keuken en prettige klantvriendelijke sfeer - goede keuken, mogelijkheid voor zwemmen en sauna
  • van € 75.00
    Schitterend 9.8
    57 beoordelingen
    info Deze bed & breakfast wordt door een familie beheerd en is gevestigd in een gerenoveerde historische boerderij in Heusden in de gemeente Asten. Het biedt individueel ingerichte kamers met gratis WiFi e... meer informatie over b&b leendershoeve in heusden
    Prachtig verbouwde boerderij, gerund door de zeer gastvrije en enthousiaste eigenaren. Gelegen in een heel rustige landelijke omgeving. Vriendelijke ontvangst met koffie en gebak. Smaakvol ingerichte kamer en badkamer. Alles heel netjes en verzorgd. Prima ontbijt. Groot terras met zicht op de groene omgeving. Ideale startplaats voor fiets- en wand... wat mensen zeggen » eltochten. Een absolute aanrader! - De ontvangst was zeer hartelijk met een kopje koffie/thee en stukje appeltaart. Daarnaast hebben we gezellig wat gepraat en kregen we tips waar we lekker konden eten, leuk konden winkelen en later ook waar we verse eieren konden kopen. Erg gezellig, super goed geregeld, lekker eten, prima kamers... wat wil je nog meer.
  • B&B Hoeve Nijssen 3 stars 3Km > Asten
    van € 85.00
    Schitterend 9.8
    235 beoordelingen
    info Het B&B Hoeve Nijssen ligt in een landelijke omgeving net buiten het dorp Asten. Het beschikt over moderne accommodatie met de typische kenmerken van een boerderij en biedt directe toegang tot de grot... meer informatie over b&b hoeve nijssen
    Everything. The room we stayed was lovely, very nicely decorated. They even had a box of toys form my 2 year old son. The owners are very nice people trying to make you feel at home, and it is even better than home... The animals in the garden were great too, my son really enjoyed feeding them. So overall it was a wonderful stay. Thanks again... -... wat mensen zeggen » Wonderful service from Miranda, the owner. Drinks on arrival; complimentary Nespresso coffee, wine, beer and liqueurs on both days of our stay and Miranda even drove us to the restaurants we had booked for dinner. Rooms and living/breakfast room were fabulous and beautifully decorated for Christmas. 100% recommendation from all four of us!
  • van € 46.00
    Heel goed 6.8
    82 beoordelingen
    info Oostappen Vakantiepark Prinsenmeer ligt in Asten, op slechts 10 km van Helmond en beschikt over een binnenzwembad en een à la carte restaurant. De meeste accommodaties hebben gedeelde badkamerfacilit... meer informatie over oostappen vakantiepark prinsenmeer
  • T Woold 0 stars 5.98Km > Asten
    info Sfeervol, nieuw landhuis op een luxe landgoed, met een prachtig uitzicht over een 9 en 18-holes golfbaan. De groene omgeving rond de villa biedt tal van mogelijkheden. Ideaal voor familiereünies, eve... meer informatie over t woold
  • T Wooldje 0 stars 5.98Km > Asten
    Schitterend 10.0
    1 beoordelingen
    info This new country house full of atmosphere is situated on a luxury estate and has a splendid view over a 9 and 18 holes golf course. This magnificent holiday home is situated in a natural environment t... meer informatie over t wooldje
  • Hotel Huys van Heusden 3 stars 3.8Km > Asten
    van € 70.50
    Schitterend 9.4
    51 beoordelingen
    info Het Huys van Heusden ligt in het schilderachtige Heusden, in het hart van de regio De Peel en vlak bij de snelweg A67. Het biedt charmante accommodatie met luxe beddengoed en herbergt een gastronomisc... meer informatie over hotel huys van heusden
    Very Nice! Very friendly and the room was fresh and clean! Highly recommended! - Friendliest hostess ever! Very, very clean. Beautiful room.
  • van € 64.00
    Uitstekend 7.8
    255 beoordelingen
    info Fletcher Kloosterhotel Willibrordhaeghe beschikt over gratis WiFi, een restaurant, een terras en accommodaties in Deurne. Het ligt in een park van 15 hectare. U kunt van een drankje genieten in de bar... meer informatie over fletcher kloosterhotel willibrordhaeghe
    Verzorgde aanblik buiten, representatieve ontvangstbalie en personeel, uitgebreid ontbijtbuffet. Kortom hele gebouw zag er uitstekend verzorgd uit. - schoon en rustig hotel, vriendelijk personeel, heerlijk ontbijt en prima restaurant.
  • Schooteindhoeve 0 stars 3.52Km > Asten
    info Schooteindhoeve is een vakantiehuis in Vlierden in Noord-Brabant en heeft een tuin met een seizoensgebonden buitenbad. U kunt gebruikmaken van een patio. In de gehele accommodatie is gratis WiFi besch... meer informatie over schooteindhoeve