Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal, Zakwaterowanie blisko Ekamai Bus Terminal Tajlandia | Lets Book Hotel

Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal

Jesteś w: Strona główna > Tajlandia Hotele > Hotele w pobliżu Ekamai Bus Terminal > Hostel/Schronisko

30 Hostel/Schronisko Znalezione w pobliżu Ekamai Bus Terminal, Wyświetlono 1-15

 
 
Lilla Hotel 2 stars (0.76Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 765.00
Ocena od 15 opinie
Dobry 6.3/10 6.3
1503/1-2 Sukhumvit Road soi 67, North Phrakhanong, Wattana, Bangkok
Located along Sukhumvit Road in Bangkok, Lilla Hotel offers affordable rooms with free Wi-Fi. It features a cafe and is located next to the Phrakhanong BTS Skytrain Station. Each air-conditioned room...

Staff was very polite and helpfull! Excelent Location! - Anonymous

PTICL Hostel 0 stars (1.25Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 300.00
Ocena od 5 opinie
Bardzo dobry 7.0/10 7.0
764/7 sukhumvit 34 (on the main road), Bangkok
A 5-minute walk from Thonglor BTS Skytrain Station, PTICL Hostel offers affordable dormitory accommodation with free Wi-Fi. It offers a daily American buffet breakfast in its dining area. Equipped wi...

Friendly helpful and knowledgable staff, cleanliness. - Lee

Giardino Hostel 3 stars (1.27Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 690.00
Ocena od 4 opinie
Świetny 7.4/10 7.4
238/7 Thonglor 8, Sukhumvit 55, Klongton Nua, Wattana, Bangkok
Offering a restaurant, Giardino Hostel is located in Bangkok. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV, air conditioning and a balcony. Complete with a refrigerator, t...

MHC-Guesthouse 2 stars (1.61Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 800.00
Ocena od 132 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
8/4 Sukhumvit, Soi 28 Klongtoey, Bangkok
Pensjonat MHC-Guesthouse położony jest w odległości zaledwie 40 metrów od rejonu Sukhumvit. Oferuje on zakwaterowanie w dzielnicy Klongtoey w przystępnych cenach. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny be...

The hostal is very confortable with an excellent service & I really felt like at home. The location is perfect cuz is in the same city and you can go walking for restaurants & shopping. I forgot a pair of shoes & Max, the director, is so kind that he send me the shoes back to Australia. The staff is very nice. They help you with anything you want. - Anonymous

Oneday Hostel 3 stars (1.62Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 500.00
Ocena od 5 opinie
Nadzwyczajny 8.8/10 8.8
51 Sukhumvit Soi 26,Khlong Tan, Khlong Toei, Bangkok
Offering a restaurant, One Day Hostel is located in Bangkok. Free WiFi access is available. Rooms here will provide you with air conditioning. Shared bathrooms also come with a hairdryer. Extras incl...

The City at Fifty 2 stars (1.65Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 230.00
Ocena od 55 opinie
Dobry 6.5/10 6.5
1150/11 Sukhumvit 50 Premruethai Soi 6 Village Soi Roemcharoen, Bangkok
The City at Fifty offers air-conditioned dormitory rooms with free Wi-Fi in Bangkok's Khlong Toey District. Featuring brightly painted walls and tiled flooring, rooms at Madee Hostel come with either ...

the staff is very nice, friendly and helpful, swimming pool on the rooftop, rooms very clean, bathroom also, free byc, AC, hot water, good price, good internet, - Anonymous

1Yolo Hostel 2 stars (1.72Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 390.00
Ocena od 19 opinie
Świetny 7.1/10 7.1
710/7 Btw Sukhumvit soi 26 and Soi 28 Sukhumvit Road, Bangkok
Hostel 1Yolo położony jest w centrum Bangkoku. Od stacji kolei miejskiej BTS Skytrain Prompong dzieli go 5 minut spacerem. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje, a także pralnię i przechowal...

A very nice guest house. The staff superkind and always available to every request. The area is really full of services. - Anonymous

Pridi Hostel 2 stars (1.91Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 450.00
Corner of Soi Pridi 35, 957/43 Sukhumvit 71 Road, Klongton-nue, Wattana, Bangkok
Pridi Hostel is located in Bangkok. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with air conditioning and a seating area. Private bathroom also comes with free toiletries. Extras i...

S50 Sukhumvit 3 stars (2.07Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 1,000.00
Ocena od 1 opinie
Nadzwyczajny 10.0/10 10.0
713 Soi Sawatdee4, Sukhumvit 50 rd. , Bangkok
S50 Sukhumvit is located in Bangkok. It is 800 metre from On-Nuch BTS Skytrain Station. Free Wi-Fi access is available. Other facilities include a mini-market on site. Rooms here will provide you wit...

VX The Fifty 2 stars (2.08Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 239.00
Ocena od 463 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
285/2-4 Sukhumvit Soi 50 (400 m. from BTS OnNut on the left side) Sukhumvit Road, Klongtoey, Bangkok
Obiekt VX The Fifty położony jest 5 minut spacerem od stacji kolejki miejskiej BTS On Nut. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Obi...

K79 Room 2 stars (2.25Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 470.00
Ocena od 10 opinie
Doskonały 8.3/10 8.3
2063/1, Sukhumvit79, Sukhumvit Road, Prakranong, Wattana, Bangkok
Obiekt K79 Room jest oddalony o 2 minuty spacerem od dworca kolejowego BTS On Nut. Do dyspozycji Gości są nowoczesne pokoje prywatne i wieloosobowe, całodobowa recepcja, pralki działające na monety or...

De Talak Hostel 3 stars (2.42Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 240.00
Ocena od 493 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
14/33 Soi Paisingtoh, Rama 4, Klongtoei, , Bangkok
Hostel De Talak położony jest zaledwie 5 minut spacerem od rynku Klongteoi. Cena zakwaterowania obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu, kawę, herbatę, jak również korzystanie z przechowalni bagażu...

De Talak Hostel was a great place to stay at! It is a simple but nice and clean hostel, the room (we had the 4 bed family room w/ private bathroom) had one double bed and two single beds, a desk and two lockers (with separate keys). During our stay they also installed a TV in the room. A simple but nice and clean hostel with good wifi, good common areas and of course, free ice cream! The staff was really great and helped us a lot during our stay. In the reception area they also have several lis - Anonymous

Varinda Hostel 3 stars (2.46Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 800.00
Ocena od 47 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
126 Soi Paisingto, Klongtoey, Bangkok
Varinda hostel is located in Bangkok. Free Wi-Fi access is available in all area. There is free private parking offered on-site. Situated 3.3 km from Patpong and 8 km from Khao San Road, Varinda host...

Refillnow! Hostel 1 stars (2.51Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 365.00
Ocena od 24 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
191 Soi Pridi, BhanomYong 42, Yak 5, Sukhumvit 71, Bangkok
Oferujemy zakwaterowanie w eleganckich, oryginalnie urządzonych pokojach, które przypadną do gustu osobom planującym ekonomiczny pobyt w jednej z najbardziej ekscytujących metropolii w południowo-wsch...

Preme Hostel 3 stars (2.83Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 500.00
Ocena od 30 opinie
Świetny 7.8/10 7.8
2 Sukhumvit Soi 25, Sukhumvit Road, Wattana , Bangkok
Preme Hostel is a convenient 5-minute walk to Asoke BTS Skytrain Station, Sukhumvit MRT Subway Station and Terminal 21 shopping mall. The hostel offers free Wi-Fi throughout the property. Preme Hoste...

Great I would go back anytime - leslie

 Wyświetlono 1-15 z 30 hotele
[1] 2 3

Tajlandia Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

Hostel/Schroniskofiltrowane

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)29 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę29 Hotele
centrum fitness1 Hotele
klimatyzacja29 Hotele
parking2 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne1 Hotele
pokoje rodzinne5 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 1 Hotele
restauracja9 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej1 Hotele
transfer z lotniska3 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane1 Hotele

Ekamai Bus Terminal Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Bangkok Airport 17.75 Km
Convention Centre
Queen Sirikit National Convention Centre 2.71 Km
Landmark
Ekamai Bus Terminal 0 Km
Park
Benjakitti Park 2.92 Km
Popular area
Soi Nana 4.09 Km

Ekamai Bus Terminal Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Apartament w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Motel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Ośrodek wypoczynkowy w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Pokoje gościnne w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Rezydencja w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Ekamai Bus Terminal

Przedział cenowy Ekamai Bus Terminal

Ekamai Bus Terminal Hotele poniżej 3500 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele od 3500 THB do 6000 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele od 6000 THB do 12000 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele ponad 12000 THB

Hotele w Tajlandia - Popularnych miast

Bangkok
Patong Beach
Chiang Mai
Hua Hin
Pattaya
Ao Nang Beach
Chaweng Beach
Pattaya South
Ko Lanta
Kata Beach
Lamai Beach
Karon Beach
Pai
Jomtien Beach
Ko Chang
Khao Lak
Bang Tao Beach
Choeng Mon Beach
Ban Ko Tao
Chiang Rai
Phuket Town
Phi Phi Don
Kamala Beach
Haad Rin
Bo Phut

Wszystkie Miasta w Tajlandia »

Hotele w Tajlandia - Regionów

Hotele w Siboya Island
Hotele w Phi Phi Islands
Hotele w Koh Libong
Hotele w Ko Pha Ngan
Hotele w Bangkok Province
Hotele w Pran Buri Province
Hotele w Ubon Ratchathani Province
Hotele w Phitsanuloke
Hotele w Phuket
Hotele w Buriram Province

Wszystkie regiony w Tajlandia »

strona główna | p lets book hotel © LetsBookHotel.com 2014