Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal, Zakwaterowanie blisko Ekamai Bus Terminal Tajlandia | LetsBookHotel

Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal

Jesteś w: Strona główna > Tajlandia Hotele > Hotele w pobliżu Ekamai Bus Terminal > Hostel/Schronisko

25 Hostel/Schronisko Znalezione w pobliżu Ekamai Bus Terminal, Wyświetlono 1-15

 
 
Lilla Hotel 2 stars (0.76 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 765.00
Ocena od 21 opinie
Bardzo dobry 6.8/10 6.8
1503/1-2 Sukhumvit Road soi 67, North Phrakhanong, Wattana, Bangkok
Located along Sukhumvit Road in Bangkok, Lilla Hotel offers affordable rooms with free Wi-Fi. It features a cafe and is located next to the Phrakhanong BTS Skytrain Station. Each air-conditioned room at the Lilla Hotel has a TV with cable channels and a refrigerator. Bottled water and a safety deposit box is available. The hotel provides traditional Thai massage and laundry s...

Staff was very helpful with all things, including directions for food and such. They are very very good and friendly. - Joseph

PTICL Hostel 0 stars (1.25 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 300.00
Ocena od 5 opinie
Bardzo dobry 7.0/10 7.0
764/7 sukhumvit 34 (on the main road), Bangkok
A 5-minute walk from Thonglor BTS Skytrain Station, PTICL Hostel offers affordable dormitory accommodation with free Wi-Fi. It offers a daily American buffet breakfast in its dining area. Equipped with both a fan and air conditioning, rooms all come with a telephone and wardrobe. Guests have access to a shared bathroom and toilet. Via the Skytrain, PTICL Hostel is 6 stops fro...

Friendly helpful and knowledgable staff, cleanliness. - Lee

MHC-Guesthouse 0 stars (1.61 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 800.00
Ocena od 136 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
8/4 Sukhumvit, Soi 28 Klongtoey, Bangkok
Pensjonat MHC-Guesthouse położony jest w odległości zaledwie 40 metrów od rejonu Sukhumvit. Oferuje on zakwaterowanie w dzielnicy Klongtoey w przystępnych cenach. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, bar na parterze oraz całodobowa recepcja. Pensjonat znajduje się w odległości 6-minutowego spaceru od centrum handlowego Emporium Mall. Z obiektu ...

The City at Fifty 2 stars (1.65 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 230.00
Ocena od 47 opinie
Dobry 6.3/10 6.3
1150/11 Sukhumvit 50 Premruethai Soi 6 Village Soi Roemcharoen, Bangkok
The City at Fifty offers air-conditioned dormitory rooms with free Wi-Fi in Bangkok's Khlong Toey District. Featuring brightly painted walls and tiled flooring, rooms at Madee Hostel come with either shared or private bathrooms with hot water showers. A personal reading light is provided for free, while towels can be rented for a fee. The City at Fifty is a 15-minute walk from...

1Yolo Hostel 0 stars (1.72 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 390.00
Ocena od 44 opinie
Świetny 7.6/10 7.6
710/7 Btw Sukhumvit soi 26 and Soi 28 Sukhumvit Road, Bangkok
Hostel 1Yolo położony jest w centrum Bangkoku. Od stacji kolei miejskiej BTS Skytrain Prompong dzieli go 5 minut spacerem. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje, a także pralnię i przechowalnię bagażu. Na terenie całego hostelu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Hostel 1Yolo oddalony jest o 5 minut spacerem od domu towarowego Emporium....

S50 Sukhumvit 0 stars (2.07 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 1,380.00
713 Soi Sawatdee4, Sukhumvit 50 rd. , Bangkok
S50 Sukhumvit is located in Bangkok. It is 800 metre from On-Nuch BTS Skytrain Station. Free Wi-Fi access is available. Other facilities include a mini-market on site. Rooms here will provide you with air conditioning, a flat-screen satellite TV and a fridge. An en suite bathroom comes with shower facilities and free toiletries. The property is 12 km from Khao San Road, 8.1 ...

VX The Fifty 2 stars (2.08 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 245.00
Ocena od 239 opinie
Nadzwyczajny 8.6/10 8.6
285/2-4 Sukhumvit Soi 50 (400 m. from BTS OnNut on the left side) Sukhumvit Road, Klongtoey, Bangkok
Obiekt VX The Fifty położony jest 5 minut spacerem od stacji kolejki miejskiej BTS On Nut. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Obiekt oferuje ponadto przechowalnię bagażu, wspólną część wypoczynkową oraz bezpłatny parking publiczny w pobliżu. Obiekt oddalony jest o 10 minut jazdy od targu nocnego On Nut. W 1...

K79 Room 2 stars (2.25 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 470.00
Ocena od 6 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
2063/1, Sukhumvit79, Sukhumvit Road, Prakranong, Wattana, Bangkok
Obiekt K79 Room jest oddalony o 2 minuty spacerem od dworca kolejowego BTS On Nut. Do dyspozycji Gości są nowoczesne pokoje prywatne i wieloosobowe, całodobowa recepcja, pralki działające na monety oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Centrum targowo-wystawowe w Bangkoku i centrum handlowe Mega Banga są oddalone od obiektu K79 Room o 25 minut jazdy samochodem, a l...

De Talak Hostel 3 stars (2.42 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 237.60
Ocena od 504 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
14/33 Soi Paisingtoh, Rama 4, Klongtoei, , Bangkok
Hostel De Talak położony jest zaledwie 5 minut spacerem od rynku Klongteoi. Cena zakwaterowania obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu, kawę, herbatę, jak również korzystanie z przechowalni bagażu. Obiekt ten oddaje do dyspozycji Gości wieloosobowe i prywatne pokoje oraz wspólny salon. Dojazd metrem z hostelu De Talak do nocnego rynku Patpong i parku Lumpini zajmuje tylko ...

Varinda Hostel 3 stars (2.46 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 800.00
126 Soi Paisingto, Klongtoey, Bangkok
Varinda hostel is located in Bangkok. Free Wi-Fi access is available in all area. There is free private parking offered on-site. Situated 3.3 km from Patpong and 8 km from Khao San Road, Varinda hostel is 21 km from Suvarnabhumi Airport. Featuring air conditioning, there is a flat-screen cable TV and computer. There is also a refrigerator. Featuring a bath or shower, private ...

Refillnow! Hostel 1 stars (2.51 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 325.00
Ocena od 19 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
191 Soi Pridi, BhanomYong 42, Yak 5, Sukhumvit 71, Bangkok
Oferujemy zakwaterowanie w eleganckich, oryginalnie urządzonych pokojach, które przypadną do gustu osobom planującym ekonomiczny pobyt w jednej z najbardziej ekscytujących metropolii w południowo-wschodniej Azji. Hostel Refillnow! znajduje się w samym sercu Bangkoku, przy ulicy Sukhumvit 71, dzięki czemu jest on doskonałą bazą wypadową dla każdego, kto chciałby poznać atrakcje...

Preme Hostel 3 stars (2.83 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 500.00
Ocena od 21 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
2 Sukhumvit Soi 25, Sukhumvit Road, Wattana , Bangkok
Preme Hostel is a convenient 5-minute walk to Asoke BTS Skytrain Station, Sukhumvit MRT Subway Station and Terminal 21 shopping mall. The hostel offers free Wi-Fi throughout the property. Preme Hostel is a 5-minute stroll to Benchasiri Park. It takes 10 minutes to walk to K-Village Neighbourhood Lifestyle Mall on Sukhumvit 26. Na Na Square is a 15-minute walk away. Air-condit...

Na Na Chart Sukhumvit 25 2 stars (2.84 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 330.00
Ocena od 14 opinie
Świetny 7.2/10 7.2
2 Sukhumvit Soi 25, Sukhumvit Road, Wattana, Bangkok
Na Na Chart Sukhumvit 25 is a 10-minute BTS Sky train ride from Siam Square, MBK and Paragon Shopping Mall. It features budget-friendly accommodation with free Wi-Fi in public areas. Rooms at Na Na Chart come with a cable TV, fridge and private bathroom. Dormitory rooms with shared bathrooms and in-room lockers are also available. Guests can enjoy a massage or purchase souven...

House23 Hotel 3 stars (3.13 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 400.00
Ocena od 128 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
20 Sukhumvit Soi 23 Road Klongtoey Nue Wattana, Bangkok
Located in the heart of Bangkok City, House23 Hotel is just a 5-minute walk from Asoke BTS Skytrain Station and Sukhumvit MRT Subway Station. It offers comfortable stay with a 24-hour front desk service. Free Wi-Fi is offered throughout the residence. House23 Hotel is a 5-minute walk from Terminal 21 Shopping Center and various nightlife options. It is a 45-minute drive from S...

3Howw Hostel @ Sukhumvit 21 2 stars (3.3 Km » Ekamai Bus Terminal) Hostel/Schronisko
od THB 500.00
Ocena od 68 opinie
Nadzwyczajny 8.7/10 8.7
32/9 Sukhumvit21 Asokemontri, Bangkok
3Howw Hostel @ Sukhumvit 21 is a 5-minute walk from Asoke BTS Skytrain Station, Sukhumvit MRT Station and Terminal 21 Department Store. It offers private and dormitory rooms with free Wi-Fi. Coin-operated washing machines are available. The property is a 10-minute drive from Makkasan Airport Rail Link Station. It is 7.3 km from Khao San Road, 3.6 km from Patpong and 7.7 km fro...

 Wyświetlono 1-15 z 25 hotele
[1] 2

Tajlandia Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

Hostel/Schroniskofiltrowane

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)23 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę23 Hotele
centrum fitness2 Hotele
klimatyzacja24 Hotele
parking1 Hotele
pokoje rodzinne3 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 1 Hotele
restauracja7 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej1 Hotele
transfer z lotniska3 Hotele

Ekamai Bus Terminal Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Bangkok Airport 17.75 Km
Convention Centre
Queen Sirikit National Convention Centre 2.71 Km
Landmark
Ekamai Bus Terminal 0 Km
Park
Benjakitti Park 2.92 Km
Popular area
Soi Nana 4.09 Km

Ekamai Bus Terminal Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Apartament w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Motel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Ośrodek wypoczynkowy w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Pokoje gościnne w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Rezydencja w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Ekamai Bus Terminal

Przedział cenowy Ekamai Bus Terminal

Ekamai Bus Terminal Hotele poniżej 3500 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele od 3500 THB do 6000 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele od 6000 THB do 12000 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele ponad 12000 THB

Hotele w Tajlandia - Popularnych miast

Bangkok
Patong Beach
Chiang Mai
Hua Hin
Pattaya
Ao Nang Beach
Chaweng Beach
Pattaya South
Ko Lanta
Kata Beach
Lamai Beach
Karon Beach
Pai
Jomtien Beach
Ko Chang
Khao Lak
Bang Tao Beach
Choeng Mon Beach
Ban Ko Tao
Chiang Rai
Phuket Town
Phi Phi Don
Kamala Beach
Haad Rin
Bo Phut

Wszystkie Miasta w Tajlandia »

Hotele w Tajlandia - Regionów

Hotele w Siboya Island
Hotele w Phi Phi Islands
Hotele w Koh Libong
Hotele w Ko Pha Ngan
Hotele w Bangkok Province
Hotele w Pran Buri Province
Hotele w Ubon Ratchathani Province
Hotele w Phitsanuloke
Hotele w Phuket
Hotele w Buriram Province

Wszystkie regiony w Tajlandia »

strona główna | o letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014