Hotele w pobliżu Ekamai Bus Terminal, Zakwaterowanie blisko Ekamai Bus Terminal Tajlandia | LetsBookHotel

Hotele w pobliżu Ekamai Bus Terminal

Jesteś w: Strona główna > Tajlandia Hotele > Hotele w pobliżu Ekamai Bus Terminal > Hotele

34 Hotele Znalezione w pobliżu Ekamai Bus Terminal, Wyświetlono 1-15

 
 
od THB 3,928.50
Ocena od 49 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
2 Soi Sukhumvit 57,Klongtan Nua, Wattana, Bangkok
A 3-minute walk from Thonglor BTS Skytrain Station, Marriott Executive Apartments Bangkok offers a luxurious 5-star accommodation in a trendy area of Sukhumvit. Guests can indulge in spa treatments, relax by the pool or enjoy drinks at the rooftop bar. Free Wi-Fi is available throughout the property. The property is a 10-minute walk to Gateway Ekamai Shopping Mall and a 15-min...

Bangkok Marriott Hotel Sukhumvit 5 stars (0.58 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 3,866.44
Ocena od 176 opinie
Nadzwyczajny 8.7/10 8.7
2 Sukhumvit Soi 57, Klongtan Nua, Wattana, Bangkok
Hotel Bangkok Marriott Sukhumvit położony jest 100 metrów od stacji kolei BTS Skytrain Thonglor i oferuje nowoczesne, klimatyzowane pokoje z wanną. Goście mogą się zrelaksować w spa lub w salonie przy odkrytym basenie. W obiekcie znajdują się także restauracje oraz bar na dachu z panoramicznym widokiem na Bangkok. W pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewniono bezpłatny bezprzew...

Jasmine Resort Bangkok 4 stars (0.85 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 2,750.00
Ocena od 163 opinie
Doskonały 8.2/10 8.2
Sukhumvit Road, (1511 Sukhumvit Soi 67-69) BTS Phrakhanong Wattana, Bangkok
Będący świetnym miejscem na pobyt w mieście hotel Jasmine Resort znajduje się przy ulicy Sukhumvit 69. Przed hotelem zlokalizowany jest dworzec kolejowy Phra Khanong BTS, a dworzec autobusowy Ekamai znajduje się 500 metrów od obiektu. Hotel oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, 2 baseny i pokoje z kuchnią. Hotel Jasmine Resort znajduje się 5 minut jazdy pociągie...

The Residences at Keyne Sukhumvit Thonglor 4 stars (0.93 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 14,400.00
Ocena od 1 opinie
Nadzwyczajny 10.0/10 10.0
766 Sukhumvit Rd. Between Soi 34 and 36, Next to BTS Thonglor, Klongton, Klongtoey, Bangkok
Located just a 1-minute walk to Thonglor BTS Skytrain Station, The Residences at Keyne Sukhumvit Thonglor offers free Wi-Fi throughout the property. Free private parking and a free airport shuttle are available. T. Thaicharoen Supermarket is a convenient 1-minute stroll away, while The Emporium Shopping Complex is a 2-minute BTS Skytrain ride from the hotel. A 25-minute drive ...

Salil Hotel Sukhumvit - Soi Thonglor 1 4 stars (1.02 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,785.00
Ocena od 33 opinie
Świetny 7.3/10 7.3
44/14-17, Sukhumvit 53 (Paidee-Madee), Sukhumvit Road, Klongton Nua, Wattana, , Bangkok
Salil Hotel is located along the lively streets of Sukhumvit and is within easy walking distance of Thonglor Skytrain station. Rooms are decorated in a contemporary style and are furnished with several facilities to make your stay comfortable. It includes air conditioning, a 32-inch LCD television, a DVD player and free Wi-Fi internet access. After a long day of work or play,...

The hotel is so quaint and frenchy. The rrom although is small but clean and nice. Breakfast is good and the staff is so friendly and helpful esp the bellboy and security guard. - khalijah

Nice Residence 3 stars (1.44 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,351.00
Ocena od 32 opinie
Świetny 7.3/10 7.3
188/8 Sukhumvit 63 (Soi Ekamai 14) Klongtunnua, Bangkok
Located in Bangkok’s trendy area of Ekamai, Nice Residence is a 15-minute walk to Ekamai BTS Skytrain Station providing access to major shopping malls and local attractions. Offering air-conditioned rooms with a private balcony, the hotel provides free shuttle service to Ekamai BTS Skytrain Station. Nice Residence is a 10-minute drive to Thong Lor known for amazing nightlife o...

Paradise Sukhumvit 3 stars (1.62 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,000.00
Ocena od 56 opinie
Świetny 7.2/10 7.2
150 Ekkamai 12, Ekkamai Road, Phrakhanong Nua, Wattana, Ekkamai, Bangkok
Hotel Varindavan Park dysponuje odkrytym basenem, bezpłatnym parkingiem oraz pokojami z darmowym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Hotel oferuje bezpłatny transfer ze stacji Pharkhanong i Ekkamai (BTS Skytrain), do których dojechać można w 5 minut. Przestronne pokoje dysponują balkonem i wyposażone zostały w drewniane meble. Ich podłogi wyłożono parkietem. Wszystkie pokoje...

V Residence Bangkok 4 stars (1.75 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 3,030.75
Ocena od 30 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
704/1 Sukhumvit Road, Between Soi Sukhumvit 26 and 28 Main Road, Bangkok
Hotel V Residence znajduje się w Sukhumvit, 5 minut spacerem od stacji Phrom Phong BTS Skytrain i centrum handlowego Emporium. Oferuje on przestronne apartamenty z 2 telewizorami z płaskim ekranem i dobrze wyposażoną kuchnią. Apartamenty w hotelu V Residence obejmują część wypoczynkową i jadalną, a także łazienkę z japońską toaletą. W każdym z nich znajduje się pralka/suszarka...

DoubleTree by Hilton Sukhumvit Bangkok 5 stars (1.79 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 3,501.58
Ocena od 22 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
18/1 Sukhumvit Soi 26 Klongtoey, Bangkok
A 1-minute walk from Phrom Phong BTS Skytain Station, DoubleTree by Hilton Sukhumvit Bangkok offers luxurious accommodation with an outdoor pool. Equipped with a 24-hour front desk, the hotel is also a 1-minute walk from Emporium Shopping Centre and Benjasiri Park. The hotel is a 5-minute drive to Samitivej Sukhumvit Hospital and Queen Sirikit National Convention Centre. It is...

Adelphi Grande Bangkok 4 stars (1.79 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 2,726.01
Ocena od 107 opinie
Nadzwyczajny 8.6/10 8.6
16 Sukhumvit Soi 41, Bangkok
Hotel Adelphi Grande znajduje się przy ulicy Sukhumvit 41, niecałe 10 minut spacerem od stacji Phrom Phong BTS Skytrain. Dysponuje on odkrytym basenem, restauracją oraz centrum fitness. Z hotelu Adelphi Grande Bangkok można w około 45 minut dojechać na międzynarodowe lotnisko Suvarnabhumi. Centrum handlowe Emporium oddalone jest od niego o kilka minut spacerem. Oferujące fant...

Marriott Executive Apartments Sukhumvit Park 5 stars (1.92 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 3,972.38
Ocena od 43 opinie
Nadzwyczajny 8.6/10 8.6
90 Sukhumvit Soi 24, Klongton, Klongtoey, Bangkok
Hotel Marriott Sukhumvit Park położony jest w samym sercu Bangkoku, w odległości 5 minut spacerem od stacji kolei miejskiej Phrom Phong. Oferuje on odkryty basen oraz treningowe pole golfowe. Klimatyzowane pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i odtwarzacz DVD. Oferują one też w pełni wyposażoną kuchnię, duże miejsce do pracy oraz część ...

Sabai Sabai@Sukhumvit Hotel 3 stars (2.12 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,170.00
Ocena od 81 opinie
Świetny 7.9/10 7.9
984/22-27 Sukhumvit 71 Soi Pridipanomyong 40 Prakanong, Wattana, Bangkok
Hotel Sabai-Sabai@Sukhumvit jest dogodnie położony przy ruchliwej ulicy Sukhumvit, 5 minut jazdy od stacji kolejki Airport Rail Link. Oferta obiektu obejmuje spa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz transfer z i na stację kolejki BTS Skytrain Prakanong. Pokoje w hotelu Sabai-Sabai Sukhumvit są wyposażone w klimatyzację, telewizor z dostępem do kanałów telewizji sa...

Bless Residence Bangkok 4 stars (2.35 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,999.35
Ocena od 60 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
10 Sukhumvit Soi 33 North Klongton, Wattana, Bangkok
Bless Residence Bangkok offers modern, self-catering suites just 3 minutes’ walk from Phromphong BTS Train Station. Situated on Sukhumvit 33, the residence is adjacent to The Emporium Shopping Mall. Free onsite parking is available. The spacious suites have wooden floors and stylish, fresh decor. Each features a separate living room, a well-equipped kitchenette and flat-screen...

Golden Tulip Mandison Suites 4 stars (2.43 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,800.00
Ocena od 359 opinie
Doskonały 8.2/10 8.2
70/1 Soi 20, Sukhumvit Road, Klongtoey, Bangkok, Bangkok
Obiekt Golden Tulip oferuje odkryty basen z restauracją i barem oraz stylowe pokoje i apartamenty z nowoczesnymi meblami z ciemnego drewna. Obiekt mieści się przy ulicy Sukhumvit 20 i oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz transfer do stacji BTS Asoke. Przez okna sięgające od podłogi do sufitu można podziwiać widoki na miasto. Przestronne pokoje urządzone są ...

Citrus Sukhumvit 22 Asoke Bangkok Hotel 4 stars (2.49 Km » Ekamai Bus Terminal)
od THB 1,749.00
Ocena od 109 opinie
Świetny 7.9/10 7.9
14/4 Sukhumvit Soi 22 Kwaeng Klongtoey, Khet Klongtoey, Bangkok
Offering stylish rooms with free Wi-Fi, this 4-star property is a 10-minute walk from Phrom Phong BTS Skytrain station. It features an outdoor pool with pool bar and free parking. Steps from Bangkok’s trendy Sukhumvit Road, Citrus Sukhumvit 22 is within 5 km of Siam Paragon and the Four Face Buddha. It is a 20-minute drive from Suvarnabhumi Airport. Featuring modern interiors...

 Wyświetlono 1-15 z 34 hotele
[1] 2 3

Tajlandia Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel12 Hotele
2* gwiazdkowy hotel58 Hotele
3* gwiazdkowy hotel171 Hotele
4* gwiazdkowy hotel125 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel30 Hotele
Apartament76 Hotele
Hostel/Schronisko24 Hotele
Motel1 Hotele
Ośrodek wypoczynkowy3 Hotele
Pokoje gościnne57 Hotele
Rezydencja11 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem5 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)533 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę487 Hotele
centrum fitness280 Hotele
gay friendly19 Hotele
Jacuzzi47 Hotele
klimatyzacja482 Hotele
kryty basen9 Hotele
parking49 Hotele
pokoje dźwiekoszczelnefiltrowane
pokoje rodzinne150 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 69 Hotele
restauracja221 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej67 Hotele
transfer z lotniska51 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane26 Hotele

Ekamai Bus Terminal Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Bangkok Airport 17.75 Km
Convention Centre
Queen Sirikit National Convention Centre 2.71 Km
Landmark
Ekamai Bus Terminal 0 Km
Park
Benjakitti Park 2.92 Km
Popular area
Soi Nana 4.09 Km

Ekamai Bus Terminal Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Apartament w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Hostel/Schronisko w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Motel w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Ośrodek wypoczynkowy w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Pokoje gościnne w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Rezydencja w pobliżu Ekamai Bus Terminal
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Ekamai Bus Terminal

Przedział cenowy Ekamai Bus Terminal

Ekamai Bus Terminal Hotele poniżej 3500 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele od 3500 THB do 6000 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele od 6000 THB do 12000 THB
Ekamai Bus Terminal Hotele ponad 12000 THB

Hotele w Tajlandia - Popularnych miast

Bangkok
Patong Beach
Chiang Mai
Hua Hin
Pattaya
Ao Nang Beach
Chaweng Beach
Pattaya South
Ko Lanta
Kata Beach
Lamai Beach
Karon Beach
Pai
Jomtien Beach
Ko Chang
Khao Lak
Bang Tao Beach
Choeng Mon Beach
Ban Ko Tao
Chiang Rai
Phuket Town
Phi Phi Don
Kamala Beach
Haad Rin
Bo Phut

Wszystkie Miasta w Tajlandia »

Hotele w Tajlandia - Regionów

Hotele w Siboya Island
Hotele w Phi Phi Islands
Hotele w Koh Libong
Hotele w Ko Pha Ngan
Hotele w Bangkok Province
Hotele w Pran Buri Province
Hotele w Ubon Ratchathani Province
Hotele w Phitsanuloke
Hotele w Phuket
Hotele w Buriram Province

Wszystkie regiony w Tajlandia »

strona główna | o letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014