Hotele w pobliżu Atocha's Train Station, Zakwaterowanie blisko Atocha's Train Station Hiszpania | LetsBookHotel

Hotele w pobliżu Atocha's Train Station

Jesteś w: Strona główna > Hiszpania Hotele > Hotele w pobliżu Atocha's Train Station > Hotele

843 Hotele Znalezione w pobliżu Atocha's Train Station, Wyświetlono 1-15

 
 
Hotel Mediodia 2 stars (0.06 Km » Atocha's Train Station)
od € 67.10
Ocena od 1090 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
Plaza del Emperador Carlos V, 8, Madrid
Hotel Mediodia położony jest w odległości 100 metrów od dworca Atocha w Madrycie i Muzeum Reina Sofia. Oferuje on całodobową recepcję i bar. W każdym klimatyzowanym pokoju znajduje się telewizor i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel Mediodia dysponuje elegancką fasadą, której historia sięga 1914 roku. Witraże i klatka schodowa również pochodzą z epoki. Hotel Me...

Hostal Buelta Madrid 2 stars (0.13 Km » Atocha's Train Station)
od € 32.30
Ocena od 818 opinie
Świetny 7.5/10 7.5
Doctor Drumen, 4, Madrid
Pensjonat Madryt Hostal Buelta jest położony w odległości zaledwie 300 metrów od dworca kolejowego Atocha i 500 metrów od parku El Retiro w Madrycie. Goście mają do dyspozycji ogrzewane pokoje. Słoneczne pokoje zostały urządzone w jasnej kolorystyce. Są one wyposażone w telewizor i wentylator oraz obejmują łazienkę z prysznicem. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na...

Hostal Rivera 0 stars (0.17 Km » Atocha's Train Station)
od € 23.00
Ocena od 125 opinie
OK 6.0/10 6.0
Santa Maria de la Cabeza, 2 1º 3ª, Madrid
This simple and comfortable guest house is set 300 metres from Atocha AVE Train and Metro Station. It offers a 24-hour reception and rooms with free Wi-Fi, 2 minutes’ walk from the Reina Sofia Art Gallery. Spacious rooms at Hostal Rivera are bright, with vibrant decor. All include a TV, fan and in some cases, a balcony. Bathrooms are shared and include a hairdryer. There are ...

Hostal Residencia Fernandez 0 stars (0.17 Km » Atocha's Train Station)
od € 27.00
Ocena od 286 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
Sanchez Bustillo, 3, Madrid
Hostal Residencia Fernandez to pensjonat położony w sercu miasta, naprzeciwko Muzeum Królowej Zofii oraz Konserwatorium Królewskiego w Madrycie. Obiekt oddalony jest od dworca kolejowego Atocha o 250 metrów. Pensjonat Residencia Fernandez usytuowany jest w dzielnicy Atocha, a w jego pobliżu zlokalizowane są bary, sklepy i restauracje. Obiekt oferuje całodobową recepcję i bezpł...

Hotel Paseo Del Arte 4 stars (0.23 Km » Atocha's Train Station)
od € 63.75
Ocena od 1779 opinie
Doskonały 8.3/10 8.3
Atocha, 123, Madrid
Położony w obrębie madryckiego Trójkąta Sztuki hotel Paseo Del Arte znajduje się zaledwie 300 metrów od dworca kolejowego Atocha. Ten designerski hotel oferuje siłownię, restaurację oraz pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Pokoje w hotelu Paseo del Arte są urządzone w stylu minimalistycznym, a do ich wnętrz wpada mnóstwo natural...

Great location (Atocha Station, Museum Prado-Reina-Thyssen); very comfortable suite (good price for up-grade); new/modern installations. - Felipe

NH Sur 3 stars (0.26 Km » Atocha's Train Station)
od € 56.00
Ocena od 288 opinie
Świetny 7.6/10 7.6
Paseo Infanta Isabel, 9, Madrid
Hotel NH Sur położony jest naprzeciwko dworca kolejowego Atocha, zaledwie 5 minut drogi od galerii sztuki CaixaForum i Muzeum Królowej Zofii. Na Gości czekają nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W każdym pokoju znajduje się łazienka oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Oferta h...

Central location, very modern, simple, clean, comfortable, good value,nice people - Anonymous

Casa de Huespedes La Asturiana 0 stars (0.28 Km » Atocha's Train Station)
od € 21.00
Ocena od 141 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
Paseo del Prado, 40, Madrid
Casa de Huespedes La Asturiana is located on Madrid’s Paseo del Prado, just 300 metres from the Reina Sofia Museum and the Atocha Train Station. It offers a 24-hour reception and free Wi-Fi throughout. All air-conditioned rooms at this guest house feature simple décor, flat-screen TV and have access to shared bathroom facilities. Some rooms also offer a private bathroom. Casa...

Hostal San Blas 3 stars (0.29 Km » Atocha's Train Station)
od € 30.00
Ocena od 365 opinie
Bardzo dobry 7.0/10 7.0
Atocha, 117, Madrid
Ten przytulny pensjonat położony jest 200 metrów od galerii sztuki CaixaForum. Oferuje on proste, klimatyzowane pokoje z łazienką i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu zaledwie 200 metrów od Narodowego Centrum Sztuki Królowej Zofii. Pokoje w pensjonacie San Blas wyposażone są w telewizor, biurko i suszarkę do bielizny. W każdym pokoju znajduje się łazienka z suszar...

Urban Sea Hotel Atocha 113 1 stars (0.31 Km » Atocha's Train Station)
od € 44.00
Ocena od 752 opinie
Doskonały 8.3/10 8.3
Atocha, 113, Madrid
Ten nowoczesny, minimalistyczny hotel usytuowany jest tuż obok pięknego parku Retiro, niecałe 10 minut spacerem od dworca kolejowego Atocha. Do dyspozycji Gości jest taras słoneczny na dachu. Na terenie całego budynku można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wystrój pokoi w hotelu chic&basic Atocha jest skromny, ale elegancki. Pokoje urządzone są w c...

AC Hotel Carlton by Marriott 4 stars (0.33 Km » Atocha's Train Station)
od € 66.00
Ocena od 372 opinie
Doskonały 8.2/10 8.2
Paseo de las Delicias, 26, Madrid
Hotel AC Carlton położony jest w centrum Madrytu, zaledwie 300 metrów od dworca AVE i stacji metra Atocha oraz Galerii Sztuki Reina Sofia. Oferuje on nowoczesne, klimatyzowane pokoje z telewizją satelitarną. Pokoje w hotelu Carlton są ogrzewane i wyposażone w biurko, sejf oraz minibar. W prywatnej łazience znajduje się suszarka do włosów i przybory toaletowe. W hotelu AC Carl...

Spacious well decorated room, lovely bathroom, proximity to Atocha railway station and metro, many sights at walking distance. Of the many hotels we have stayed in in Madrid Carlton is the best. We will be back. Thank you Carlton. - Sonja

Hostal Córdoba 2 stars (0.33 Km » Atocha's Train Station)
od € 30.00
Ocena od 385 opinie
Świetny 7.7/10 7.7
Paseo de Santa María de la Cabeza, 21, Madrid
Pensjonat Córdoba położony jest zaledwie 200 metrów od dworca kolejowego i stacji metra Atocha. Oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem. W odległości 2-minutowego spaceru od pensjonatu znajduje się Muzeum Sztuki Reina Sofia. Pensjonat Córdoba znajduje się na skraju Trójkąta Sztuki w Madrycie i zaledwie 800 metrów od pięknego...

WooTravelling Atocha 107 HOMTELS 0 stars (0.35 Km » Atocha's Train Station)
od € 71.25
Ocena od 610 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
Atocha, 107, Madrid
Te jasne apartamenty i apartamenty typu studio położone są w kulturalnej dzielnicy Madrytu, Barrio de Las Letras. Znajdują się one zaledwie 5 minut spacerem od dworca kolejowego Atocha i alei Paseo del Prado. Nowoczesne apartamenty w kompleksie Atocha 107 dysponują bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizorem z płaskim ekranem oraz w pełni wyposażoną kuchnią lu...

Pensión Mollo 0 stars (0.36 Km » Atocha's Train Station)
od € 25.07
Ocena od 28 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
Atocha, 104. Piso 4, Madrid
This simple guest house is located in central Madrid, just 10 minutes’ walk from Atocha AVE Train Station. It offers free Wi-Fi, 10 minutes’ walk from Parque del Retiro Park. The bright, air-conditioned rooms at Pensión Mollo have a TV, wardrobe and desk. Some include a private bathroom, while others share a bathroom or toilet. Some rooms also offer a balcony and free luggage ...

Hotel Mora 2 stars (0.37 Km » Atocha's Train Station)
od € 52.00
Ocena od 955 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Paseo del Prado, 32, Madrid
Hotel Mora, położony przy bulwarze Paseo del Prado w Madrycie, znajduje się w odległości 400 metrów od Muzeum Królowej Zofii i dworca kolejowego Atocha. Hotel oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, kawiarnię-bar oraz czynną przez całą dobę recepcję. W prostych i klimatyzowanych pokojach w hotelu Mora znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelita...

Atocha DownTown 0 stars (0.38 Km » Atocha's Train Station)
od € 0.00
Ocena od 6 opinie
Kiepski 4.9/10 4.9
San Pedro, 21, 4B, Madrid
Located in Madrid city centre, these modern décor apartments offer air conditioning and free Wi-Fi. Apartments are close to Atocha Train Station and both El Prado and Reina Sofia museums. Atocha Down Town features 1 and 2 bedroom apartments set in different locations. Each of them has a living-dining area, a fully equipped kitchenette and a private bathroom. Apartments are cl...

 Wyświetlono 1-15 z 843 hotele
[1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

Hiszpania Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel66 Hotele
2* gwiazdkowy hotel143 Hotele
3* gwiazdkowy hotel126 Hotele
4* gwiazdkowy hotel112 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel20 Hotele
Apartament429 Hotele
Hostel/Schronisko39 Hotele
Pokoje gościnne351 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem1 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)1172 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę1120 Hotele
centrum fitness67 Hotele
gay friendly49 Hotele
Jacuzzi21 Hotele
klimatyzacja955 Hotele
kryty basen8 Hotele
parking728 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne200 Hotele
pokoje rodzinne670 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 177 Hotele
restauracja114 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej11 Hotele
transfer z lotniska28 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane321 Hotele

Przedział cenowy

poniżej 75 EURfiltrowane
od 75 EUR do 125 EUR 
od 125 EUR do 200 EUR 
ponad 200 EUR 

Atocha's Train Station Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Atocha's Train Station
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Atocha's Train Station
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Atocha's Train Station
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Atocha's Train Station
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Atocha's Train Station
Apartament w pobliżu Atocha's Train Station
Hostel/Schronisko w pobliżu Atocha's Train Station
Pokoje gościnne w pobliżu Atocha's Train Station
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Atocha's Train Station

Przedział cenowy Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Hotele poniżej 75 EUR
Atocha's Train Station Hotele od 75 EUR do 125 EUR
Atocha's Train Station Hotele od 125 EUR do 200 EUR
Atocha's Train Station Hotele ponad 200 EUR

Hotele w Hiszpania - Popularnych miast

Barcelona
Madryt
Walencja
Sewilla
Granada
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Malaga
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Kordoba
Cambrils

Wszystkie Miasta w Hiszpania »

Hotele w Hiszpania - Regionów

Hotele w Majorca
Hotele w Tenerife
Hotele w Gran Canaria
Hotele w Menorca
Hotele w Lanzarote
Hotele w Fuerteventura
Hotele w Andalucía
Hotele w Catalonia
Hotele w Balearic Islands
Hotele w Canary Islands
Hotele w Galicia
Hotele w Valencia Community

Wszystkie regiony w Hiszpania »

strona główna | o letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014