Hotele w pobliżu Prague Main railway station, Zakwaterowanie blisko Prague Main railway station Republika Czeska | Lets Book Hotel

Hotele w pobliżu Prague Main railway station

Jesteś w: Strona główna > Republika Czeska Hotele > Hotele w pobliżu Prague Main railway station > Hotele

1382 Hotele Znalezione w pobliżu Prague Main railway station, Wyświetlono 481-495

 
 
Old Town Home Prague 0 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 40.00
Ocena od 161 opinie
Nadzwyczajny 8.8/10 8.8
Týnská 7, Prague
Kompleks Old Town Home Prague usytuowany jest w centrum Starego Miasta, 200 metrów od głównych atrakcji w Pradze, w tym zegara astronomicznego, kościoła Najświętszej Marii Panny przed Tynem, kościoła ...

Apartment Saturn 9 3 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 23 opinie
Nadzwyczajny 8.9/10 8.9
U Nemocenské pojišťovny 2, Prague
Obiekt Apartment Saturn 9 zapewnia klimatyzację, balkon oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartament ten usytuowany jest 10 minut spacerem od Starego Miasta w Pradze oraz 550 metrów od...

I spent only two nights in Prague and priority for me was the location in central Prague. The apartment is just as described and I couldn't have been happier with the stay. I only wish I could have stayed longer. I would definitely stay here again and highly recommend it to anyone visiting Prague. There is a cosy terrace with pleasant seating. Everything seems to be new and clean, perhaps recently newly refurnished. - Anonymous

Pension Tara 2 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 24.30
Ocena od 325 opinie
Świetny 7.7/10 7.7
Havelská 15, Prague
Pensjonat ten położony jest w zabytkowym centrum Pragi, pomiędzy Rynkiem Starego Miasta i Placem Wacława, obok placu Havelske trziste i 2 minuty spacerem od stacji metra Mustek. Na miejscu można korzy...

+ central location + very quitet yet by a busy market street + well-commuted, just a 5 minutes' walk from Mustek + clean rooms/amenities. A daily room cleaning service! + fantastic value for money ratio: there was no luxury, but we were not expecting this. The room was just enough for our needs, the kitchenette-area was comfortable and we really appreciated our stay. - Anonymous

Royal Bellezza Apartments 3 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 36.00
Ocena od 622 opinie
Nadzwyczajny 8.9/10 8.9
Legerova 48, Prague
Stylowe apartamenty Royal Bellezza oferują kompletnie wyposażony aneks kuchenny i znajdują się w samym sercu praskiego Nowego Miasta, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra i przystanku tramwajowe...

The décor and themed features of the apartment were super! Clean and modern. Air conditioning perfect for those really hot days. Situated away from the busy centre but not to far to walk. Staff were very helpful and the complementary bottle of bubbly wine and note to apologise in advance for the corridor floor work was perfect after our long 5hr journey and late arrival! All very comfortable and would love to come again (probably without the children to really enjoy the rather luxurious experie - Anonymous

Hotel Melantrich 3 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 81.00
Ocena od 470 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Melantrichova 5, Prague
Ten odnowiony hotel znajduje się na Starym Mieście w Pradze, na terenie strefy wyłączonej z ruchu kołowego między Placem Wacława i Rynkiem Starego Miasta. Do dyspozycji Gości jest całodobowa recepcja ...

Its location near the old town and the kindness of employees - Anonymous

Design Hotel Jewel Prague 4 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 72.00
Ocena od 257 opinie
Nadzwyczajny 9.4/10 9.4
Rytířská 3, Prague
Ten usytuowany w centrum Pragi zabytkowy budynek oferuje oryginalnie urządzony hol pochodzący z początku XX wieku. Na terenie całego hotelu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Inte...

Gosh! The rooms are amazingly designed. Large and has sofas separate bathroom and toilets. High ceiling . If you like an old building that's been transformed into something magical, this is it's. And it's also 2 mins walk from old town square ( close but at enough from crowds). 1 min to Muzeuk metro station! And eat of all people were so gracious and friendly, ESP one of the breakfast lady Chaka (could haste mispelled) she was lovely and good at what she did! Brought a nice morning cheer to eve - Anonymous

Hotel Cerny Slon 4 stars (1.08Km » Prague Main railway station)
od € 50.00
Ocena od 365 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
Tynska 629/1, Prague
Usytuowany w odległości zaledwie 50 metrów od Starego Rynku hotel Černý slon mieści się w zabytkowym budynku w sercu Pragi i oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z pokoju w hotelu Čer...

The owners of the hotel have restored the ancient building of 16th century very accurately. But despite the attention and care of old times, the traveller feels very comfortable in the hotel. Every detail is convenient. The hotel is very clean, staff is friendly and helpful. The location is amazing, it is quite place in the centre of Old Town. - Anonymous

Residence Prague Center 3 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 35.00
Ocena od 224 opinie
Świetny 7.5/10 7.5
Uhelny trh 9, Prague
Our peaceful, historical and strategic location, within walking distance of all you could want makes our residence the natural choice for you to discover the city centre and old town. We are locate...

Lokalizacja niemal w samym sercu Starego Miasta. - Elzbieta

Apartment Attic Klimentska 4 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 190.00
Ocena od 2 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Klimentska 16, Prague
Only a 10-minute walk from Prague’s historic centre, Apartment Attic Klimentska is set in a vibrant district with pubs, outdoor cafés and stylish boutiques. It offers free Wi-Fi and elegant air-condi...

Old Town Studio Apartment 4 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 2 opinie
Nadzwyczajny 9.1/10 9.1
U Nemocenské Pojišťovny 1230/2, Prague
Situated in the Prague centre, 600 metres from Powder Gate and Náměstí Republiky, Old Town Studio Apartment is set in a building with an elevator and offers an equipped studio with a terrace and city ...

Royal Prague Apartments 4 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Staroměstské náměstí 16, Prague
Situated in the very centre of Prague on the Old Town Square, the Royal Prague Apartments offers equipped apartments with free WiFi and a variety of services upon request. The apartments feature a se...

Prague For Friends Dlouha 4 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 2 opinie
Świetny 7.5/10 7.5
Dlouha 38, Prague
Located in Prague, PragueForFriendsDlouha offers a restaurant. This self-catering accommodation features free WiFi. The property is 500 metres from Old Town Square and 600 metres from Old Town Hall w...

Apartment Abricos 0 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 3 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Dlouha 715/38, Prague
Apartment ABRICOS is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWiFi access is available. The property is 500 metres from Old Town Square and 600 metres from Old Town Hall with Orloj Astron...

Historic Centre Apartments II 0 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 59.00
Ocena od 17 opinie
Nadzwyczajny 9.3/10 9.3
Havelská 11, Prague
Set in a historical building downtown Prague, Historic Centre Apartments II offers free WiFi access and location 250 metres from the Old Town Hall with its Astronomical Clock and 300 metres from Old ...

Terrace Studio One 4 stars (1.09Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
U Nemocenské Pojišťovny 2, Prague
Terrace Studio One is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWiFi access is available. The property is 900 metres from Old Town Square and 1 km from Old Town Hall with Orloj Astronomica...

Republika Czeska Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel11 Hotele
2* gwiazdkowy hotel48 Hotele
3* gwiazdkowy hotel489 Hotele
4* gwiazdkowy hotel404 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel52 Hotele
Apartament955 Hotele
Hostel/Schronisko73 Hotele
Pokoje gościnne96 Hotele
Rezydencja7 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem6 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)1866 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę1811 Hotele
centrum fitness150 Hotele
gay friendly69 Hotele
Jacuzzi100 Hotele
klimatyzacja398 Hotele
kryty basen17 Hotele
parking1361 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne195 Hotele
pokoje rodzinne1623 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 255 Hotele
restauracja391 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej76 Hotele
transfer z lotniska389 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane1204 Hotele

Przedział cenowy

poniżej 75 EUR 
od 75 EUR do 125 EUR 
od 125 EUR do 200 EUR 
ponad 200 EUR 

Prague Main railway station Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Ruzyne Airport 12.71 Km
Convention Centre
Expo Praha 2.5 Km
Landmark
Wenceslas Square 0.62 Km
Clementinum National Library 1.49 Km
Lesser Quarter 2.35 Km
Monument or Landmark
Tyn Cathedral 1.07 Km
St. Nicolas Church 1.15 Km
Charles Bridge 1.78 Km
Troya Castle 3.96 Km
Museum
Prague National Museum 0.61 Km
Narodni Museum 0.62 Km
Stadium or Arena
T-Mobile Arena 2.63 Km
Train Station
Prague Main railway station 0 Km
Praha Holesovice 3.07 Km

Prague Main railway station Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
Apartament w pobliżu Prague Main railway station
Hostel/Schronisko w pobliżu Prague Main railway station
Pokoje gościnne w pobliżu Prague Main railway station
Rezydencja w pobliżu Prague Main railway station
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Prague Main railway station

Przedział cenowy Prague Main railway station

Prague Main railway station Hotele poniżej 75 EUR
Prague Main railway station Hotele od 75 EUR do 125 EUR
Prague Main railway station Hotele od 125 EUR do 200 EUR
Prague Main railway station Hotele ponad 200 EUR

Hotele w Republika Czeska - Popularnych miast

Praga
Karlowe Wary
Český Krumlov
Brno
Špindlerŭv Mlýn
Mariánské Lázně
Harrachov
Pec pod Sněžkou
České Budějovice
Plzeň
Ostrava
Liberec
Olomouc
Františkovy Lázně
Mikulov
Rokytnice nad Jizerou
Znojmo
Hradec Králové
Luhačovice
Vrchlabí
Lipno nad Vltavou
Třeboň
Jáchymov
Pardubice
Telč

Wszystkie Miasta w Republika Czeska »

Hotele w Republika Czeska - Regionów

Hotele w Prague Region
Hotele w Western Bohemia
Hotele w South Bohemia
Hotele w Prague 01
Hotele w Pilsen
Hotele w South Moravia

strona główna | p lets book hotel © LetsBookHotel.com 2015