Hotele w pobliżu Prague Main railway station, Zakwaterowanie blisko Prague Main railway station Republika Czeska | LetsBookHotel

Hotele w pobliżu Prague Main railway station

Jesteś w: Strona główna > Republika Czeska Hotele > Hotele w pobliżu Prague Main railway station > Hotele

1080 Hotele Znalezione w pobliżu Prague Main railway station, Wyświetlono 481-495

 
 
Apartment Žižkov Tower 0 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 2 opinie
Nadzwyczajny 8.6/10 8.6
Kubelikova 44, Prague
Apartment Žižkov Tower is set a 5-minute drive from Wenceslas Square and offers free WiFi. The apartment features a living area, offering a sofa and a kitchenette with a microwave and a refrigerator. The bathroom is fitted with a bath. Albert supermarket on Olšanské náměstí can be reached 500 metres away from Apartment Ži...

Apartment Malá Štěpánská 3 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Malá Štěpánská 5, Prague
Situated in Prague, 750 metres from the Dancing House and 850 metres from the Wenceslas Square, Apartment Malá Štěpánská provides a self-catering accommodation with a sleeping area at mezzanine. Free WiFi is available. The apartment includes a living area with a sofa, cable flat-screen TV and a dining table, an equipped ki...

Hotel Galileo 4 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 54.40
Ocena od 69 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
Bruselská 3, Prague
Designerski hotel Galileo usytuowany jest w dzielnicy Vinohrady w centrum Pragi, zaledwie 300 metrów od stacji metra I.P. Pavlova. Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Każdy pokój wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty. W hotelowym barze serwowane są rozmaite n...

kameralna z "klimatem" restauracja hotelowa, bardzo serdeczna obsługa - Waldemar

Hotel Residence Select 3 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 40.00
Ocena od 126 opinie
Świetny 7.8/10 7.8
Sokolska 34, Prague
Hotel Residence Select usytuowany jest w centrum miasta, w odległości 200 metrów od stacji metra I.P. Pavlova oraz 600 metrów od placu Wacława. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z aneksem kuchennym i bezpłatnym dostępem do Internetu. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego łącza internetow...

size of room - Anita

Aladino Downtown Residence 2 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 25.00
Ostrovni 34, Prague
Pensjonat Aladino Downtown Residence oferuje pokoje i apartamenty z pralką, telewizorem oraz częścią wypoczynkową. Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Z pensjonatu można w 10 minut dojść do Placu Wacława, Muzeum Narodowego i Opery w Pradze. Niektóre pokoje i apartamenty obejmują jadaln...

Dusni Apartments 3 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 49.00
Ocena od 57 opinie
Świetny 7.9/10 7.9
Dusni 1, Prague
Stylowe apartamenty Dusni mieszczą się w niedawno odrestaurowanym, zabytkowym budynku, usytuowanym przy Rynku Starego Miasta i słynnym Zegarze Astronomicznym. Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. W tym samym budynku znaleźć można restauracje, kawiarnie, sklepy i galerie. Stacja metra Sta...

El departamento era bonito y limpio The appartament it was Clean and beauty - Anonymous

Apart Hotel Susa 3 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 30.00
Ocena od 275 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
Jana Masaryka 49, Prague
Ten przytulny hotel szczyci się dogodną lokalizacją w spokojnej dzielnicy Královské Vinohrady, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Z hotelu można łatwo dotrzeć do praskich zabytków i tętniących życiem klubów nocnych. Ten otwarty w 2007 roku hotel zlokalizowany jest w spokojnym i zabytkowym centrum miasta, zaledwie 10 m...

Świetna lokalizacja.Wszędzie można dojść na piechotę,a dla leniwych tramwaj i metro pod nosem.Choć tak blisko wszystkich atrakcji w hotelu spokój i cisza.Czyściutko.Śniadania też wystarczające żeby się najeść. - Beniamin

Prokop Boutique Hotel 4 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 60.00
Ocena od 20 opinie
Świetny 7.2/10 7.2
Cimburkova 28, Prague
Ten stylowy hotel znajduje się w szybko rozwijającej się praskiej dzielnicy Zizkov, tuż obok zielonego wzgórza Vitkov. Oferuje on eleganckie, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i zaciszny ogród. Z hotelu Prokop Boutique można dojść w 30 minut lub dojechać tramwajem w 10 minut do słynnego...

Karl in apartment 0 stars (1.21Km » Prague Main railway station)
od € 67.00
Křižíková 47, Prague
Karl in apartment is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWiFi access is available. The property is 1.8 km from Prague National Museum and 1.8 km from Wenceslas Square. Accommodation will provide you with a TV and satellite channels. There is a full kitchen with a microwave and a refrigerator. Featuring a ...

City Partner Hotel Gloria 3 stars (1.21Km » Prague Main railway station)
od € 33.00
Ocena od 294 opinie
Świetny 7.9/10 7.9
Prokopova 20, Prague
Hotel City Partner Gloria cieszy się znakomitą lokalizacją w praskiej dzielnicy Žižkov. Ten uroczy obiekt usytuowany jest w otoczeniu cichych uliczek u podnóża zielonej Witkowej Góry, zaledwie 1 km od centrum miasta. Za dodatkową opłatą oferowany jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Gustownie urządzone pokoje w hotelu G...

Old Town Residence Apartments 3 stars (1.21Km » Prague Main railway station)
od € 99.00
Ocena od 51 opinie
Doskonały 8.2/10 8.2
Narodni 24/115, Prague
Każdy z tych stylowych apartamentów, mieszczących się w barokowym budynku w centrum Pragi, dysponuje nowoczesną kuchnią i balkonem z widokiem na miasto. Każdego ranka Goście mogą delektować się pełnym śniadaniem angielskim. Kompleks Old Town Residence Apartments oferuje apartamenty z drewnianą podłogą, wysokim sufitem i du...

Dahlia Inn 3 stars (1.21Km » Prague Main railway station)
od € 39.00
Ocena od 235 opinie
Nadzwyczajny 8.9/10 8.9
Lipova 20, Prague
Niewielki, rodzinny hotel butikowy Dahlia Inn usytuowany jest zaledwie 10 minut spacerem od Placu Wacława. Oferuje on stylowo urządzone pokoje z designerskimi meblami i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w wentylator oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewiz...

Really friendly and helpful staff. Good location. Spotlessly clean. Good breakfast. Quiet. Safe and secure. - Anonymous

U Medvidku-Brewery Hotel 3 stars (1.21Km » Prague Main railway station)
od € 39.84
Ocena od 395 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Na Perstyne 7, Prague
Ten zabytkowy hotel mieści pochodzącą z 1466 roku, jedną z najstarszych restauracji w Pradze, oraz słynny mikro-browar z pubem serwującym typowe dania kuchni czeskiej i piwo Budvar. Obiekt oferuje także wycieczki. Hotel U Medvidku zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Zaby...

bliskość do centrum, prywatny minibrowar :) - Marek

B&B Apartment House 0 stars (1.22Km » Prague Main railway station)
od € 35.00
Ocena od 45 opinie
OK 6.0/10 6.0
Seifertova 91, Prague
The house is divided into 28 apartments with a total capacity of 125 beds. There are either one bedroomed or two bedroomed flats. All apartments in ground floor, 1st floor, 2nd floor and 3rd floor have a fully equipped kitchen with refrigerator, cooker, cupboard with kitchenware and dinette. Rooms in the 4th floor have a co...

Aparthotel Gregory 3 stars (1.22Km » Prague Main railway station)
od € 38.00
Americka 16, Praha 2
In a residential area close to Prague’s city centre, Aparthotel Gregory offers a 24-hour front desk and free Wi-Fi. It is only 200 metres from the Náměstí Míru Metro Station. All suites and apartments feature separate living rooms with satellite TV. Each has a simply equipped kitchenette and a private bathroom with a haird...

 Wyświetlono 481-495 z 1080 hotele
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Republika Czeska Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel11 Hotele
2* gwiazdkowy hotel48 Hotele
3* gwiazdkowy hotel418 Hotele
4* gwiazdkowy hotel360 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel45 Hotele
Apartament661 Hotele
Hostel/Schronisko68 Hotele
Pokoje gościnne79 Hotele
Rezydencja9 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem5 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)1464 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę1409 Hotele
centrum fitness135 Hotele
gay friendly69 Hotele
Jacuzzi93 Hotele
klimatyzacja338 Hotele
kryty basen16 Hotele
parking1133 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne150 Hotele
pokoje rodzinne1248 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 231 Hotele
restauracja351 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej69 Hotele
transfer z lotniska388 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane1016 Hotele

Przedział cenowy

poniżej 75 EUR 
od 75 EUR do 125 EUR 
od 125 EUR do 200 EUR 
ponad 200 EUR 

Prague Main railway station Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Ruzyne Airport 12.71 Km
Convention Centre
Expo Praha 2.5 Km
Landmark
Wenceslas Square 0.62 Km
Clementinum National Library 1.49 Km
Lesser Quarter 2.35 Km
Monument or Landmark
Tyn Cathedral 1.07 Km
St. Nicolas Church 1.15 Km
Charles Bridge 1.78 Km
Troya Castle 3.96 Km
Museum
Prague National Museum 0.61 Km
Narodni Museum 0.62 Km
Stadium or Arena
T-Mobile Arena 2.63 Km
Train Station
Prague Main railway station 0 Km
Praha Holesovice 3.07 Km

Prague Main railway station Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
Apartament w pobliżu Prague Main railway station
Hostel/Schronisko w pobliżu Prague Main railway station
Pokoje gościnne w pobliżu Prague Main railway station
Rezydencja w pobliżu Prague Main railway station
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Prague Main railway station

Przedział cenowy Prague Main railway station

Prague Main railway station Hotele poniżej 75 EUR
Prague Main railway station Hotele od 75 EUR do 125 EUR
Prague Main railway station Hotele od 125 EUR do 200 EUR
Prague Main railway station Hotele ponad 200 EUR

Hotele w Republika Czeska - Popularnych miast

Praga
Karlowe Wary
Český Krumlov
Brno
Špindlerŭv Mlýn
Mariánské Lázně
Harrachov
Pec pod Sněžkou
České Budějovice
Plzeň
Ostrava
Liberec
Olomouc
Františkovy Lázně
Mikulov
Rokytnice nad Jizerou
Znojmo
Hradec Králové
Luhačovice
Vrchlabí
Lipno nad Vltavou
Třeboň
Jáchymov
Pardubice
Telč

Wszystkie Miasta w Republika Czeska »

Hotele w Republika Czeska - Regionów

Hotele w Prague Region
Hotele w Western Bohemia
Hotele w South Bohemia
Hotele w Prague 01
Hotele w Pilsen
Hotele w South Moravia

strona główna | o letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014