Hotele w pobliżu Prague Main railway station, Zakwaterowanie blisko Prague Main railway station Republika Czeska | LetsBookHotel

Hotele w pobliżu Prague Main railway station

Jesteś w: Strona główna > Republika Czeska Hotele > Hotele w pobliżu Prague Main railway station > Hotele

1033 Hotele Znalezione w pobliżu Prague Main railway station, Wyświetlono 481-495

 
 
Apartment Pařížská 1 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 269.10
Pařížská 1, Prague
Situated at Prague’s Old Town Square, 100 metres from Orloj Astronomical Clock and 500 metres from Charles Bridge, Apartment Pařížská 1 provides an equipped accommodation with a balcony and free WiFi. The spacious apartment includes 2 bedrooms, a living room with a sofa, satellite flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher and a dining table, and 2 bathrooms. A wash...

Clarion Hotel Prague Old Town 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 85.80
Ocena od 212 opinie
Doskonały 8.3/10 8.3
Hradební 9, Prague
Elegancki hotel Clarion znajduje się w odległości zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Starego Miasta, w zabytkowym centrum Pragi. Oferuje on eleganckie, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu. W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem i kanałami telewizji kablowej, sejf na laptopa, prasa do spodni oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Ni...

Wery good breakfasts. Diligent cleaning of a room. It's very, very quiet in the hotel. - Arina

Elite Hotel 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 62.25
Ocena od 1218 opinie
Świetny 7.8/10 7.8
Ostrovni 32, Prague
Hotel Elite mieści się w barokowej kamienicy i oferuje wspaniale urządzone pokoje z zabytkowymi meblami i ręcznie malowanymi, drewnianymi sufitami. Obiekt dysponuje tarasem na dziedzińcu oraz spa, w którym można skorzystać z wanny z hydromasażem i sauny oraz relaksujących masaży. Hotel Elite jest usytuowany zaledwie 10 minut spacerem od Rynku Starego Miasta, Placu Wacława i Mo...

Wygodne łóżko oraz miękka pościel - Anonymous

Residence 7 Angels 3 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 75.00
Ocena od 102 opinie
Świetny 7.6/10 7.6
Jilská 20, Prague
Hotel Residence 7 Angels położony jest na praskiej Starówce, w odległości kilku kroków od mostu Karola i staromiejskiego Rynku. Obiekt łączy w sobie tradycyjny urok z nowoczesnymi udogodnieniami, w tym bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W pełni klimatyzowana restauracja dysponuje letnim tarasem i bujnym ogrodem. Serwowane są tu typowe dania kuchni czeskiej i międ...

Hotel Saint George 3 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 30.80
Ocena od 276 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Tyršova 2, Prague
Hotel Saint George mieści się w odnowionym budynku z XVIII wieku. Obiekt położony jest 700 metrów od placu Wacława i oferuje centrum odnowy biologicznej z bezpłatną sauną, siłownią oraz wanną z hydromasażem. Wnętrza hotelu Saint George odznaczają się eleganckim wystrojem i ozdobione zostały meblami w stylu biedermeier. Każdy przestronny pokój wyposażony jest w klimatyzację, mi...

nice hotel in good location staff very helpfull clean and well looked after - patrick meehan

Savic Hotel 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 95.92
Ocena od 154 opinie
Nadzwyczajny 9.0/10 9.0
Jilska 7, Prague
Hotel Savic mieści się w gotycko-renesansowym budynku, w którym po dziś dzień zachowały się oryginalne elementy z 1319 roku. Obiekt ten znajduje się w samym sercu Złotego Miasta, niedaleko Biblioteki Narodowej i Rynku Starego Miasta. Hotel otoczony jest malowniczymi, wąskimi, brukowanymi uliczkami, a zaledwie 300 metrów dzieli go od słynnego Mostu Karola. W niewielkiej odległo...

Doskonała atmosfera, miła obsługa, komfortowe pokoje - Anonymous

Aparthotel Sibelius 3 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 39.00
Ocena od 40 opinie
Doskonały 8.3/10 8.3
Jana Masaryka 39, Prague
Hotel Sibelius usytuowany jest w cichej okolicy w praskiej dzielnicy Královské Vinohrady, 5 minut spacerem od stacji metra Namesti Miru (linia A). Apartamenty dysponują w pełni wyposażona kuchnią i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W apartamentach można korzystać z bezpłatnego przewodowego dostępu do Internetu. Do dyspozycji Gości jest także sala śniada...

The staff was extremely kind, friendly and ready to help; the location was safe and very calm, the area was nice and had a tram at the end of the street; the hotel is located near the city center and main touristic places you can reach very quickly ; there were several small shops open late in the evening to buy some fruit, milk, etc.; the size of the apartment was very convenient for three people, spacious kitchen and dining room; the reception was open 24 hours, which could be very helpful in - Montse

Apartments Borivojova 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 63.00
Ocena od 11 opinie
Nadzwyczajny 9.2/10 9.2
Borivojova 49, Prague
Obiekt Apartments Borivojova znajduje się w dzielnicy Vinohrady w Pradze, 100 metrów od przystanku tramwajowego Lipanka. Oferuje on w pełni wyposażoną kuchnię oraz pralkę. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Apartamenty oferują sypialnię, salon, w pełni wyposażoną kuchnię oraz łazienkę. Do dyspozycji Gości jest telewizor z dostępem do 35 kanał...

Artharmony Pension & Hostel 2 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 16.00
Ocena od 241 opinie
Nadzwyczajny 8.9/10 8.9
Ječná 509/12, Prague
Obiekt Artharmony Pension & Hostel położony jest zaledwie 10 minut spacerem od Placu Wacława w centrum Pragi oraz 100 metrów od brzegu rzeki Wełtawy i stacji metra Karlovo namesti. Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Do ich dyspozycji są pokoje, które indywidualnie urządzono przy użyciu takich materiałów, jak drewno, bambus i kamień. W bud...

Absolutely friendly staff, family atmosphere - Viktor

Mamaison Residence Belgická Prague 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 75.00
Ocena od 69 opinie
Nadzwyczajny 8.7/10 8.7
Belgicka 12, Prague
Otoczony parkami i zabytkowymi ogrodami hotel Mamaison Residence Belgická położony jest w odległości 10 minut spacerem od centrum Pragi i oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach z bezpłatnym bezprzewodowym łączem internetowym. Wszystkie apartamenty w Mamaison Residence Belgická urządzone są zgodnie z zasadami Feng-Shui i mieszczą w pełni wyposażony aneks kuchenny, ...

Old Town Residence 4 stars (1.23 Km » Prague Main railway station)
od € 39.00
Ocena od 156 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Jilska 4, Prague
Położony w samym centrum Pragi, 200 metrów od Rynku Starego Miasta (Staromesky namesti) hotel Old Town Residence oferuje elegancko urządzone apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, kuchnią i biurkiem. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w drewniane podłogi, telewizję satelitarną i jadalnię. Wyłożone kafelkami łazienki wyposażone są w prysznic i wann...

Louvre Loft Apartment 4 stars (1.24 Km » Prague Main railway station)
od € 300.00
Ocena od 4 opinie
Nadzwyczajny 9.0/10 9.0
Narodni 20, Prague
Louvre Loft Apartment is a self-catering accommodation located in Prague, a 10-minute walk from Wenceslas Square and from Charles Bridge, featuring a balcony with city views and a bathroom with a spa bath. Free WiFi is available. The apartment also features another bathroom, a living room with a flat-screen TV with satellite channels, a well-equipped kitchen with dishwasher an...

Casa Marcello 4 stars (1.24 Km » Prague Main railway station)
od € 71.25
Ocena od 120 opinie
Doskonały 8.2/10 8.2
Rásnovka 783, Prague
Hotel Casa Marcello może poszczycić się znakomitą lokalizacją tuż obok stuletniego klasztoru św. Agnieszki oraz zaledwie kilka minut spacerem od Mostu Karola i Rynku Starego Miasta. Hotel usytuowany jest w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niewielkiej odległości od wielu tętniących życiem barów i restauracji. W ogrodzie na jego dziedzińcu znajduje się restauracja Terrazza,...

Very, very quiet and right in the centre of Prague old town.Excellent location. Courteous, friendly and helpful staff. Veryclean.Spacious room. - Peter

Hotel Dalimil 3 stars (1.24 Km » Prague Main railway station)
od € 29.75
Ocena od 105 opinie
Świetny 7.7/10 7.7
Prokopovo nám. 2-3, Prague
Hotel Dalimil położony jest w cichej okolicy w dzielnicy Žižkov, zaledwie 10 minut jazdy tramwajem od centrum Pragi. Obiekt oferuje przestronne pokoje z łazienką, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Pokoje objęte są zakazem palenia i zapewniają widok na dziedziniec hotelu Dalimil lub niewielki plac. Codzi...

I have stayed at this hotel twice and would reccomend it for a short break. Fifteen minutes form the centre - Russell

U Kapra Apartments 4 stars (1.24 Km » Prague Main railway station)
od € 121.50
Ocena od 367 opinie
Nadzwyczajny 8.8/10 8.8
Male namesti­ 14, Prague
Kompleks U Kapra położony jest niecałe 50 metrów od Rynku Starego Miasta w centrum Pragi. Mieści się on w odrestaurowanym XV-wiecznym budynku objętym patronatem UNESCO. Most Karola znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od obiektu. Nowoczesne apartamenty w kompleksie U Kapra oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz salon wyposażony w zestaw kina domowego z tele...

 Wyświetlono 481-495 z 1033 hotele
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69

Republika Czeska Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel11 Hotele
2* gwiazdkowy hotel48 Hotele
3* gwiazdkowy hotel414 Hotele
4* gwiazdkowy hotel356 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel45 Hotele
Apartament617 Hotele
Hostel/Schronisko67 Hotele
Pokoje gościnne77 Hotele
Rezydencja9 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem5 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)1421 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę1368 Hotele
centrum fitness133 Hotele
gay friendly69 Hotele
Jacuzzi93 Hotele
klimatyzacja332 Hotele
kryty basen16 Hotele
parking1109 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne148 Hotele
pokoje rodzinne1195 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 226 Hotele
restauracja346 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej69 Hotele
transfer z lotniska387 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane997 Hotele

Przedział cenowy

poniżej 75 EUR 
od 75 EUR do 125 EUR 
od 125 EUR do 200 EUR 
ponad 200 EUR 

Prague Main railway station Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Ruzyne Airport 12.71 Km
Convention Centre
Expo Praha 2.5 Km
Landmark
Wenceslas Square 0.62 Km
Clementinum National Library 1.49 Km
Lesser Quarter 2.35 Km
Monument or Landmark
Tyn Cathedral 1.07 Km
St. Nicolas Church 1.15 Km
Charles Bridge 1.78 Km
Troya Castle 3.96 Km
Museum
Prague National Museum 0.61 Km
Narodni Museum 0.62 Km
Stadium or Arena
T-Mobile Arena 2.63 Km
Train Station
Prague Main railway station 0 Km
Praha Holesovice 3.07 Km

Prague Main railway station Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
Apartament w pobliżu Prague Main railway station
Hostel/Schronisko w pobliżu Prague Main railway station
Pokoje gościnne w pobliżu Prague Main railway station
Rezydencja w pobliżu Prague Main railway station
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Prague Main railway station

Przedział cenowy Prague Main railway station

Prague Main railway station Hotele poniżej 75 EUR
Prague Main railway station Hotele od 75 EUR do 125 EUR
Prague Main railway station Hotele od 125 EUR do 200 EUR
Prague Main railway station Hotele ponad 200 EUR

Hotele w Republika Czeska - Popularnych miast

Praga
Karlowe Wary
Český Krumlov
Brno
Špindlerŭv Mlýn
Mariánské Lázně
Harrachov
Pec pod Sněžkou
České Budějovice
Plzeň
Ostrava
Liberec
Olomouc
Františkovy Lázně
Mikulov
Rokytnice nad Jizerou
Znojmo
Hradec Králové
Luhačovice
Vrchlabí
Lipno nad Vltavou
Třeboň
Jáchymov
Pardubice
Telč

Wszystkie Miasta w Republika Czeska »

Hotele w Republika Czeska - Regionów

Hotele w Prague Region
Hotele w Western Bohemia
Hotele w South Bohemia
Hotele w Prague 01
Hotele w Pilsen
Hotele w South Moravia

strona główna | o letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014