Hotele w pobliżu Prague Main railway station, Zakwaterowanie blisko Prague Main railway station Republika Czeska | Lets Book Hotel

Hotele w pobliżu Prague Main railway station

Jesteś w: Strona główna > Republika Czeska Hotele > Hotele w pobliżu Prague Main railway station > Hotele

1171 Hotele Znalezione w pobliżu Prague Main railway station, Wyświetlono 481-495

 
 
Hotel Kafka 3 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 20.00
Ocena od 205 opinie
Świetny 7.2/10 7.2
Cimburkova 24, Prague
Hotel Kafka znajduje się w dzielnicy Zizkov, blisko zabytkowego centrum Pragi, jedynie 2 km lub 3 przystanki tramwajowe od Placu Wacława oraz Placu Starego Miasta. Hotel składa się z dwóch 3-piętrowyc...

Warunki jak w opisie. Jakosc bardzo dobra w stosunku do ceny. Sniadanie bardzo dobre. - Anonymous

U Stare Pani - At the Old Lady Hotel 4 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 80.00
Ocena od 189 opinie
Doskonały 8.3/10 8.3
Michalská 9/441, Prague
Hotel U Stare Pani - At the Old Lady mieści się w XV-wiecznym budynku, który jest usytuowany w centrum Pragi, w strefie wyłączonej z ruchu kołowego. Oferta obiektu obejmuje bezpłatny bezprzewodowy dos...

The room was very big. A little apartament. The position is incredible near to everything in the old city. - Andrea

Rubicon Old Town 3 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 41.00
Ocena od 310 opinie
Świetny 7.3/10 7.3
Haštalská 371/20, Prague
Niedawno odnowiony hotel Rubicon jest idealnie położony na praskim Starym Mieście, w pobliżu Rynku Starego Miasta. Oferuje on doskonałe połączenia komunikacyjne. Hotel Rubicon oferuje 2 restauracje -...

Totally worth its money. Very nice english and even russian speaking staff. Excellent location in the Old Town. Hotel offers private parking places nearby. Good breakfasts. - Anonymous

Rybna Large Apartment 3 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 69.00
Ocena od 46 opinie
Nadzwyczajny 9.3/10 9.3
Rybna 29, Prague
Obiekt Rybna Large Apartment położony jest w centrum Pragi, zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Starego Miasta i oferuje komfortowe apartamenty z wyżywieniem we własnym zakresie i bezpłatnym bezprzewod...

Antik City 4 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 53.00
Ocena od 70 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Malá Štěpánská 13, Prague
Położony przy jednej z cichych, bocznych uliczek w centrum Pragi hotel Antik City mieści się zaledwie 7 minut piechotą od Placu Wacława. Ten nowo wyremontowany hotel oferuje bezpłatny dostęp do Intern...

Hostel Advantage 1 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 10.17
Ocena od 189 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
Sokolská 11, Prague
Położony zaledwie 7 minut piechotą od Muzeum Narodowego w Pradze, hostel ten oferuje funkcjonalnie urządzone pokoje z bezpłatną pościelą. Na miejscu mieści się restauracja z ogródkiem piwnym, serwując...

The staff was extremely helpful and seemed truthfully concerned about your well-being during your stay in Prague. I lived in Prague for several years so I have the basis for judging their advice as good and precise. The breakfast was not super varied, but it was quite good. Finally the staff is composed mostly of young Czech people so they're way more friendly than the older staff elsewhere. The strict no-smoking policy is a nice break from Prague's still very permissive smoke culture. - Anonymous

Metropolitan Studios 3 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 30.00
Ocena od 202 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
Záhřebská 46, Prague
Stylowy obiekt Metropolitan Studios oferuje zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie w tętniącej życiem dzielnicy Vinohrady, 300 metrów od stacji metra Náměstí Míru. Słynny plac Wacława oddalo...

Beautiful and clean room three blocks from the closest metro. Had our own shower and toilet in the room and a kitchenette to share. Michaela contacted us before arrival and waited for us when we were late to check in. She also had our laundry done for us at a very reasonable price, that was really helpful and convenient. It is definitely a wonderful haven to stay in. Michaela also gave us pointers about where to go and how to get around in prague. Highly recommended - Anonymous

Hotel San Marco 3 stars (1.16Km » Prague Main railway station)
od € 29.00
Ocena od 37 opinie
Bardzo dobry 6.5/10 6.5
Legerova 33, Prague
Ten nowy hotel mieści się w niedawno odremontowanym, zabytkowym budynku i szczyci się doskonałą lokalizacją, zaledwie 10 minut spacerem od Muzeum Narodowego i Placu Wacława. Z pobliskiego przystanku ...

Dobra lokalizacja hotelu. - Wojciech

Apartments Legerova 3 stars (1.17Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 2 opinie
Kiepski 5.0/10 5.0
Legerova 33, Prague
Located only 700 metres from the Wenceslas Square and in the very centre of Prague, the Apartments Legerova offers en-suite apartments, free WiFi. Many restaurants, coffee bars and shops only steps aw...

Ramova Apartment 3 stars (1.17Km » Prague Main railway station)
od € 39.00
Rámová 939/8, Prague
Located in the historic centre of Prague, 1 km from Charles Bridge and 600 metres from the Powder Tower, Ramova Apartment offers free Wi-Fi. A metro stop is within 550 metres from the property and a t...

Old Town Square Residence Bambur 4 stars (1.17Km » Prague Main railway station)
od € 160.00
Ocena od 1 opinie
Nadzwyczajny 10.0/10 10.0
Michalská 20, Prague
Luxory Apartments Bambur is a self-catering accommodation located in Prague. Free WiFi access is available. The property is 100 metres from Old Town Hall with Orloj Astronomical Clock and 200 metres ...

Old Prague Hotel 3 stars (1.17Km » Prague Main railway station)
od € 50.00
Ocena od 790 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
Skořepka 5, Prague
Hotel Old Prague mieści się w zabytkowym budynku z 1895 roku, usytuowanym w centrum Starego Miasta. Do dyspozycji Gości są pokoje z łazienką, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i widokiem...

Hotel położony jest w bardzo dobrym miejscu szczególnie jeśli zależy nam na zwiedzeniu miasta w niedługim czasie - Anonymous

Apartment Prague 3 stars (1.17Km » Prague Main railway station)
od € 57.00
Ocena od 13 opinie
Świetny 7.8/10 7.8
Tyrsova 9, Prague
Obiekt Apartment Prague oferuje 3 apartamenty mieszczące się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w centrum Pragi, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra I.P. Pavlova i 10 minut spacerem od Placu Wa...

Residence Agnes 4 stars (1.17Km » Prague Main railway station)
od € 119.00
Ocena od 690 opinie
Nadzwyczajny 9.7/10 9.7
Haštalská 19, Prague
Ten czterogwiazdkowy hotel butikowy położony jest w centrum Pragi, w odległości 600 metrów od pięknego Starego Rynku. Obiekt ten oferuje jasne i przestronne pokoje z klimatyzacją, telewizorem LCD z do...

Mały hotel rodzinny, z pięknym patio wewnątrz, gdzie znajduje się recepcja i spożywa się śniadania, czułem się jak w Hiszpanii - Jacek

Studio Stitneho Street 0 stars (1.18Km » Prague Main railway station)
od € 45.00
Stitneho 27, Prague
Studio Stitneho Street offers amenities like free Wi-Fi and a flat-screen TV, just 350 metres from the National Monument in Vitkov and a 6-minute tram ride from the centre. The closest tram station Li...

Republika Czeska Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel11 Hotele
2* gwiazdkowy hotel48 Hotele
3* gwiazdkowy hotel446 Hotele
4* gwiazdkowy hotel371 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel46 Hotele
Apartament750 Hotele
Hostel/Schronisko70 Hotele
Pokoje gościnne84 Hotele
Rezydencja8 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem5 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)1600 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę1543 Hotele
centrum fitness143 Hotele
gay friendly69 Hotele
Jacuzzi95 Hotele
klimatyzacja356 Hotele
kryty basen17 Hotele
parking1192 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne158 Hotele
pokoje rodzinne1356 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 240 Hotele
restauracja370 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej70 Hotele
transfer z lotniska388 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane1067 Hotele

Przedział cenowy

poniżej 75 EUR 
od 75 EUR do 125 EUR 
od 125 EUR do 200 EUR 
ponad 200 EUR 

Prague Main railway station Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Ruzyne Airport 12.71 Km
Convention Centre
Expo Praha 2.5 Km
Landmark
Wenceslas Square 0.62 Km
Clementinum National Library 1.49 Km
Lesser Quarter 2.35 Km
Monument or Landmark
Tyn Cathedral 1.07 Km
St. Nicolas Church 1.15 Km
Charles Bridge 1.78 Km
Troya Castle 3.96 Km
Museum
Prague National Museum 0.61 Km
Narodni Museum 0.62 Km
Stadium or Arena
T-Mobile Arena 2.63 Km
Train Station
Prague Main railway station 0 Km
Praha Holesovice 3.07 Km

Prague Main railway station Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
Apartament w pobliżu Prague Main railway station
Hostel/Schronisko w pobliżu Prague Main railway station
Pokoje gościnne w pobliżu Prague Main railway station
Rezydencja w pobliżu Prague Main railway station
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Prague Main railway station

Przedział cenowy Prague Main railway station

Prague Main railway station Hotele poniżej 75 EUR
Prague Main railway station Hotele od 75 EUR do 125 EUR
Prague Main railway station Hotele od 125 EUR do 200 EUR
Prague Main railway station Hotele ponad 200 EUR

Hotele w Republika Czeska - Popularnych miast

Praga
Karlowe Wary
Český Krumlov
Brno
Špindlerŭv Mlýn
Mariánské Lázně
Harrachov
Pec pod Sněžkou
České Budějovice
Plzeň
Ostrava
Liberec
Olomouc
Františkovy Lázně
Mikulov
Rokytnice nad Jizerou
Znojmo
Hradec Králové
Luhačovice
Vrchlabí
Lipno nad Vltavou
Třeboň
Jáchymov
Pardubice
Telč

Wszystkie Miasta w Republika Czeska »

Hotele w Republika Czeska - Regionów

Hotele w Prague Region
Hotele w Western Bohemia
Hotele w South Bohemia
Hotele w Prague 01
Hotele w Pilsen
Hotele w South Moravia

strona główna | o lets book hotel © LetsBookHotel.com 2014