Hotele w pobliżu Prague Main railway station, Zakwaterowanie blisko Prague Main railway station Republika Czeska | Lets Book Hotel

Hotele w pobliżu Prague Main railway station

Jesteś w: Strona główna > Republika Czeska Hotele > Hotele w pobliżu Prague Main railway station > Hotele

1126 Hotele Znalezione w pobliżu Prague Main railway station, Wyświetlono 481-495

 
 
Maximilian Hotel 4 stars (1.18Km » Prague Main railway station)
od € 76.00
Ocena od 179 opinie
Nadzwyczajny 9.1/10 9.1
Haštalská 14, Prague
Zaprojektowany przez znanego architekta hotel Maximilian jest dogodnie usytuowany w odległości krótkiego spaceru praskiej Starówki i dysponuje centrum odnowy biologicznej Zen Asia Wellness. Dzień mog...

Arcotel Teatrino 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 35.00
Ocena od 33 opinie
Świetny 8.0/10 8.0
Borivojova 53, Prague
The "Teatrino" is a grand hotel in the upcoming Bohemian quarter of Zizkov with many fashionable restaurants and bars, only 4 tram stops from the famous, central Wenceslas Square. Modern design co...

The rate was excellent and the staff accomodating - Deborah

Old City Apartments - Prague City Centre 3 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 5 opinie
Bardzo dobry 6.7/10 6.7
Different locations in Prague city centre, Prague
Old City Apartments Prague is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWi-Fi access is available. The property is 1.1 km from Wenceslas Square and 1.1 km from Charles Bridge. Accommodatio...

Studios Spálená 0 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Spálená 47, Prague
Located a 1-minute walk from the Národní třída Metro Station and 450 metres from the National Theatre, Studios Spálená offers studios with free WiFi and a 24-hour front desk. The studios are fitted w...

RyeRooms 0 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 25.00
Žitná 560/2, Prague
RyeRooms is a self-catering accommodation located in Prague. Free WiFi access is available. The property is 600 metres from Prague National Museum and 600 metres from Wenceslas Square. There is also...

Korunni Apartment 3 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 0.00
Ocena od 9 opinie
Nadzwyczajny 9.0/10 9.0
Korunní 65, Prague
Apartamenty Korunni znajdują się w spokojnej części centrum Pragi, zaledwie 2 minuty jazdy od placu Wacława. Te apartamenty dla niepalących oferują bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Przysta...

Dolce Vita Suites Boutique 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 105.00
Ocena od 119 opinie
Nadzwyczajny 9.4/10 9.4
Vejvodova 8, Prague
Hotel Dolce Vita Suites mieści się w zabytkowym budynku z XIV wieku, który został w pełni odnowiony w grudniu 2013 r. Jest on położony w centrum Pragi, zaledwie 1 minutę spacerem od Starego Miasta. Ho...

Hotel Hastal Prague Old Town 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 55.00
Ocena od 384 opinie
Doskonały 8.5/10 8.5
Hastalska 1077/16, Prague
Hotel Haštal Prague Old Town znajduje się w spokojnej okolicy na Starym Mieście, 15 minut spacerem od Mostu Karola i zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Starego Miasta. Goście otrzymują bezpłatnego pow...

This is a lovely hotel located in a quiet square in the old town within minutes walking distance of all Prague's main attractions. The staff are friendly and helpful. The rooms are excellent and the breakfasts and evening meals very good. I have stayed here twice now and have recommended it to others who have holidayed here as well. - Anonymous

Theatrino Hotel 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 27.90
Ocena od 241 opinie
Doskonały 8.2/10 8.2
Borivojova 53, Prague
Hotel Theatrino usytuowany jest w dzielnicy Žižkov w centrum Pragi, gdzie znajduje się wiele modnych barów i restauracji, a także wieża telewizyjna z platformą widokową na wysokości 93 metrów. Obiekt ...

Room was clean and pretty nice Free breakfast Wifi worked Could open window - Anonymous

Prague Central Residence 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 57.00
Ocena od 42 opinie
Doskonały 8.1/10 8.1
Spalena 27, Prague
Obiekt Prague Central Residence usytuowany jest w samym centrum Pragi. W 5 minut spacerem można stąd dojść do Placu Wacława, a w 10 minut do Rynku Starego Miasta. W apartamentach znajdują się wyłożone...

Hotel Alwyn 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 72.00
Ocena od 381 opinie
Nadzwyczajny 9.1/10 9.1
Vitkova 26, Prague
Odnowiony hotel Alwyn oferuje przestronne i nowocześnie urządzone pokoje, które dysponują wysokiej jakości łóżkiem marki Hästens, telewizorem LCD i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Sta...

I thoroughly enjoyed my stay in the hotel. It was clean, very budget friendly for a four star, easily accessible and the staff were extremely pleasant and friendly. The room was clean, spacious and comfortable. Perfect for a couple. - Anonymous

Guest house Seifertova 3 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 27.30
Ocena od 11 opinie
Doskonały 8.4/10 8.4
Seifertova 545/44, Prague
Pensjonat Seifertova jest położony w praskiej dzielnicy Žižkov. Obiekt jest oddalony o 4 przystanki tramwajowe od Placu Wacława i o 2 przystanki tramwajem od głównego dworca kolejowego. Pensjonat ofer...

Three Crowns Hotel 4 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 39.69
Ocena od 339 opinie
Świetny 7.6/10 7.6
Cimburkova 28, Prague
Ten elegancki hotel mieści się w secesyjnym budynku w mieszkalnej dzielnicy Žižkov, w odległości 2 km od placu Wacława. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego ...

Bardzo odpowiedni hotel na weekendowy wypad. 15 minut piechota od Centrum. Blisko do przystanku tramwajowego, jesli to dla kogos zbyt daleko. Pokoje czyste i przestronne. Cicho. - Anonymous

U Prince 5 stars (1.19Km » Prague Main railway station)
od € 109.00
Ocena od 417 opinie
Nadzwyczajny 8.8/10 8.8
Staromestske Namesti 29, Prague
Unikalny hotel U Prince, usytuowany tuż przy Rynku Starego Miasta naprzeciwko Zegara Astronomicznego, mieści się w całkowicie odrestaurowanym XII-wiecznym budynku. Goście witani są lampką musującego ...

Znakomita dbałość o wnętrze, obsługa bardzo miła, wszystko na najwyższym poziomie - Lothar

U dvou zlatých klíčů 3 stars (1.2Km » Prague Main railway station)
od € 26.00
Spálená 98/31, Praha 1
U dvou zlatýchklícu hotel is set in a historic building from the 17th century, in Prague’s Old Town. It features free internet in the lobby and a 24-hour front desk. All rooms have free access to Wi-...

Republika Czeska Hotel Szukaj

Data zameldowania

calendar

Data wymeldowania

calendar

Wyszukiwanie bardziej szczegółowe:

Wszystkie rodzaje

1* gwiazdkowy hotel11 Hotele
2* gwiazdkowy hotel49 Hotele
3* gwiazdkowy hotel427 Hotele
4* gwiazdkowy hotel363 Hotele
5* gwiazdkowy luksusowy hotel45 Hotele
Apartament710 Hotele
Hostel/Schronisko69 Hotele
Pokoje gościnne80 Hotele
Rezydencja9 Hotele
Zakwaterowanie ze śniadaniem5 Hotele

Udogodnienia

bezprzewodowe połączenie z Internetem (WiFi/LAN)1534 Hotele
bezprzewodowy dostęp do Internetu wliczony w cenę1477 Hotele
centrum fitness139 Hotele
gay friendly69 Hotele
Jacuzzi93 Hotele
klimatyzacja347 Hotele
kryty basen16 Hotele
parking1169 Hotele
pokoje dźwiekoszczelne156 Hotele
pokoje rodzinne1293 Hotele
pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych 237 Hotele
restauracja362 Hotele
spa i centrum odnowy biologicznej70 Hotele
transfer z lotniska388 Hotele
zwierzęta domowe są akceptowane1049 Hotele

Przedział cenowy

poniżej 75 EUR 
od 75 EUR do 125 EUR 
od 125 EUR do 200 EUR 
ponad 200 EUR 

Prague Main railway station Mapa


mapMapa


tickNiskie ceny
tickMaksimum wyboru
tickŻadnych opłat rezerwacyjnych
tickZadowoleni Goście

Facebook

Facebook
Facebook - Lubię to

Najbliższe Punkt orientacyjny

Airport
Ruzyne Airport 12.71 Km
Convention Centre
Expo Praha 2.5 Km
Landmark
Wenceslas Square 0.62 Km
Clementinum National Library 1.49 Km
Lesser Quarter 2.35 Km
Monument or Landmark
Tyn Cathedral 1.07 Km
St. Nicolas Church 1.15 Km
Charles Bridge 1.78 Km
Troya Castle 3.96 Km
Museum
Prague National Museum 0.61 Km
Narodni Museum 0.62 Km
Stadium or Arena
T-Mobile Arena 2.63 Km
Train Station
Prague Main railway station 0 Km
Praha Holesovice 3.07 Km

Prague Main railway station Rodzaj Hotelu

1* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
2* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
3* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
4* gwiazdkowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
5* gwiazdkowy luksusowy hotel w pobliżu Prague Main railway station
Apartament w pobliżu Prague Main railway station
Hostel/Schronisko w pobliżu Prague Main railway station
Pokoje gościnne w pobliżu Prague Main railway station
Rezydencja w pobliżu Prague Main railway station
Zakwaterowanie ze śniadaniem w pobliżu Prague Main railway station

Przedział cenowy Prague Main railway station

Prague Main railway station Hotele poniżej 75 EUR
Prague Main railway station Hotele od 75 EUR do 125 EUR
Prague Main railway station Hotele od 125 EUR do 200 EUR
Prague Main railway station Hotele ponad 200 EUR

Hotele w Republika Czeska - Popularnych miast

Praga
Karlowe Wary
Český Krumlov
Brno
Špindlerŭv Mlýn
Mariánské Lázně
Harrachov
Pec pod Sněžkou
České Budějovice
Plzeň
Ostrava
Liberec
Olomouc
Františkovy Lázně
Mikulov
Rokytnice nad Jizerou
Znojmo
Hradec Králové
Luhačovice
Vrchlabí
Lipno nad Vltavou
Třeboň
Jáchymov
Pardubice
Telč

Wszystkie Miasta w Republika Czeska »

Hotele w Republika Czeska - Regionów

Hotele w Prague Region
Hotele w Western Bohemia
Hotele w South Bohemia
Hotele w Prague 01
Hotele w Pilsen
Hotele w South Moravia

strona główna | o lets book hotel © LetsBookHotel.com 2014