3* stjerners hotell nær Train Station Dammtor, Overnatting nær Train Station Dammtor Tyskland | Lets Book Hotel

3* stjerners hotell nær Train Station Dammtor

Du er her: Hjem > Tyskland Hotell > Hotell nær Train Station Dammtor > 3* stjerners hotell

62 3* stjerners hotell Fant nær Train Station Dammtor, Viser 1-15

 
 
Hotel Amsterdam 3 stars (0.37Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 53.00
Resultat av 313 vurderinger
Utmerket 7.7/10 7.7
Moorweidenstr. 34, Hamburg
This elegant hotel stands in Hamburg’s quiet Rotherbaum district, a 5-minute walk from the Congress Center Hamburg and Dammtor Train Station. It offers individually furnished rooms with free Wi-Fi. H...

Lovely clean hotel with friendly staff. - Anonymous

Alster-Hof 3 stars (0.37Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 85.00
Resultat av 995 vurderinger
Eksepsjonell 8.3/10 8.3
Esplanade 12, Hamburg
Dette 3-stjerners superior-hotellet i Hamburg ligger 2 minutters spasertur fra innsjøen Alster og CCH messesenter. Alster-Hof tilbyr kostnadsfri bruk av moderne treningsrom og badstue. De lyse og rom...

The Alster Hof was excellent. I would recommend this hotel to anybody visiting Hamburg. The hotel is located close to downtown shopping, the staff are very friendly and helpful (eg. went out of their way to help knowing that I was unwell during my stay), a comprehensive breakfast and free internet access were provided and it was very well priced. - Kim

Hotel Fresena im Dammtorpalais 3 stars (0.37Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 81.00
Resultat av 142 vurderinger
Utmerket 7.3/10 7.3
Moorweidenstr. 34, Hamburg
Dette hotellet i sentrum av Hamburg tilbyr kostnadsfri Wi-Fi på alle rom. Hotel Fresena ligger i nærheten av Dammtor togstasjon, messesenteret Hamburg CCH og innsjøen Alster. Hotel Fresena im Dammtor...

Fair rapport between price and services. - Vlasceanu Alexandru

Hotel Bellmoor im Dammtorpalais 3 stars (0.37Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 70.00
Resultat av 467 vurderinger
Utmerket 7.6/10 7.6
Moorweidenstr. 34, Hamburg
Dette privatdrevne hotellet i det historiske Dammtorpalais ligger kun en 5-minutters spasertur fra Dammtor jernbanestasjon og Hamburg sentrum, nær kongressenteret og utstillingsområdene. Det 3-stjern...

Et rimelig, rolig, sentralt beliggende (i forhold til aktiviteter jeg skulle delta på) hotell. - Anonymous

Hotel Preuss im Dammtorpalais 3 stars (0.38Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 75.00
Resultat av 188 vurderinger
Utmerket 8.0/10 8.0
Moorweidenstr. 34, Hamburg
Dette 3-stjernershotell midt i Hamburg sentrum kan skilte med utmerkede transportforbindelser, og ligger like i nærheten av messeområdet, universitetet og Dammtorbahnhof jernbanestasjon. Hotel Preuss...

I enjoyed my stay at the hotel, clean, friendly and helpful staff, great location, very quiet, cost effective, convenient transportation. I will choose it next time! - Anonymous

Hotel Wagner im Dammtorpalais 3 stars (0.39Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 49.00
Resultat av 662 vurderinger
Eksepsjonell 8.4/10 8.4
Moorweidenstr. 34, Hamburg
Dette 3-stjerners palasshotellet i jugendstil ligger i Hamburg, og tilbyr kostnadsfri Wi-Fi og avgiftsfri parkering på stedet. Hotellet ligger en 15-minutters spasertur fra sentrum, og messeområdet li...

The room was large and well kept.New, fresh bathroom. Balcony. Located in a quiet area yet within walking distance of all of the main sites.Nice television.Large, comfortable bed. High ceilings. - Anonymous

Hotel am Dammtor 3 stars (0.39Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 69.00
Resultat av 362 vurderinger
Eksepsjonell 8.4/10 8.4
Schlüterstr. 2, Hamburg
Dette røykfrie hotellet har rom med kostnadsfri Wi-Fi og flatskjerm-TV. Det ligger 5-minutters gange fra Dammtor jernbanestasjon og 10 minutters gange fra Hamburg Messe. Hotel am Dammtor ligger i en ...

Nær byen og alt sånt - Anonymous

Hotel Vorbach 3 stars (0.61Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 75.00
Resultat av 258 vurderinger
Eksepsjonell 8.2/10 8.2
Johnsallee 63-67, Hamburg
Dette familiehotellet ligger i en stille sidegate i det nydelige distriktet Harvestehude i hjertet av Hamburg. Kom og bo i de store, deilige rommene i denne nydelige bygningen med villastil fra det 1...

All aspects of stay excellent! Lovely large, high ceilinged room- modern and clean bathroom. Great space and lovely windows with plenty of sunlight. Delightful breakfast area and great food . Super staff. Just excellent overall. Also, lovely area- nice neighborhood with tree lined streets- lovely buildings and very pleasant, 7-8 minute walk to conference center. - Daina

Hotel am Rothenbaum 3 stars (1.21Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 65.00
Resultat av 527 vurderinger
Eksepsjonell 8.1/10 8.1
Rothenbaumchaussee 107, Hamburg
This 3-star hotel in the Rotherbaum district of Hamburg offers stylish rooms with free Wi-Fi and varied breakfast buffets every day. The Rothenbaum tennis courts are 200 metres away. All of the moder...

The reception of the staff, warm and professional. - Anonymous

Hotel am Rothenbaum 3 stars (1.21Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 69.00
Resultat av 19 vurderinger
Utmerket 7.1/10 7.1
Rothenbaumchaussee 107, Hamburg
Dette moderne hotellet ligger i Harvestehudeområdet, et av de vakreste områdene i Hamburg, en kort spasertur fra utstillingssentret og hansakvarteret. Det er et ideelt utgangspunkt for å utforske den...

Kind and smily employees. Easy access, clean and location is just great! - Reyna

Novum Hotel Alster Hamburg St. Georg 3 stars (1.27Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 70.13
Resultat av 359 vurderinger
Utmerket 7.4/10 7.4
St.-Georg-Straße 10, Hamburg
Dette hotellet ligger i St. Georg i Hamburg, en 5-minutters spasertur fra innsjøen Alster og Hamburgs sentralstasjon. Wi-Fi er gratis for deg på Aachener Hof. Hotel Aachener Hof Novum har en elegant ...

The hotel very nice, and only a few minutes walking distance from Hauptbahnhof, and in close proximity to restaurants, grocery stores, musems, etc. The room was perfect for a single traveller, and the breakfast/ breakfast area was great as well. Friendly staff. - Anonymous

Wedina Apartments 3 stars (1.41Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 185.00
Resultat av 5 vurderinger
Fantastisk 9.2/10 9.2
Gurlittstrasse 23, Hamburg
Situated only 1 km from Hamburg Main Station, the Wedina Apartments feature a garden, on-site library and free WiFi. The apartments are also 1-minute from the River Alster. Wedina Apartments each com...

Hotel Wedina an der Alster 3 stars (1.41Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 65.00
Resultat av 655 vurderinger
Fantastisk 8.7/10 8.7
Gurlittstr. 23, Hamburg
Hotel Wedina ligger i Hamburg-St. Georg, bare 150 meter fra innsjøen Alster, og tilbyr individuelt innredede rom, kostnadsfri Wi-Fi og en frokostbuffé hver dag. Rommene og ettromsleilighetene på Wedi...

It was lovely. Very spacious, breakfast delicious, garden would be lovely in summer, staff were very friendly. - Anonymous

Novum Hotel Continental Hamburg Hauptbahnhof 3 stars (1.47Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 67.50
Resultat av 904 vurderinger
Utmerket 7.7/10 7.7
Kirchenallee 37, Hamburg
Dette hotellet ligger tvers ovenfor Hamburg sentralstasjon. Her tilbys kostnadsfri Wi-Fi. Hotellet ligger 5 minutters gange fra Hamburg sentrum, og serverer en fersk frokostbuffé hver morgen. Hotel C...

top hotel, really enjoyed my stay - Sam

Novum Hotel Holstenwall Hamburg Neustadt 3 stars (1.48Km » Train Station Dammtor) 3* stjerners hotell
fra € 67.50
Resultat av 1130 vurderinger
Utmerket 7.8/10 7.8
Holstenwall 19, Hamburg
Dette 3-stjernershotellet i Hamburg sentrum ligger en 5-minutters spasertur fra det verdenskjente underholdningsstrøket Reeperbahn. Novum Hotel Holstenwall Hamburg Neustadt tilbyr gratis Wi-Fi. Hotel...

This is a great hotel to stay at in Hamburg. It has a cozy feel, and good sized rooms and bathrooms. We were able to walk right into the city center in about 15 minutes, and another 5 minutes to the lake. There is also a metro stop very close by, and it's a 10 minute walk to the Reeperbahn, however, it's far enough away to not be disturbed by any noise. Great hotel for the price! - Anonymous

 Viser 1-15 av 62 hoteller
[1] 2 3 4 5

Tyskland Hotellsøk

Innsjekking

calendar

Utsjekking

calendar

Avgrens Søkeresultater

Hotelltype

3* stjerners hotellaktiv

Fasiliteter

Aircondition3 Hotell
Familierom18 Hotell
Gayvennlig1 Hotell
Gratis Wi-Fi internettilgang inkludert45 Hotell
Husdyr er tillatt27 Hotell
Lydisolerte rom19 Hotell
Parkering (mot en avgift)41 Hotell
Restaurant7 Hotell
Rom/fasiliteter for funksjonshemmede5 Hotell
Spa- og helsesenter1 Hotell
Treningssenter4 Hotell
Wi-Fi / trådløs LAN62 Hotell

Train Station Dammtor Kort


mapKort


tickLave priser
tickIngen reservasjonsgebyr
tickMaksimalt utvalg
tickFornøyde gjester

Facebook

Facebook
Lik oss på Facebook

Nærliggende Landemerker

Airport
Hamburg Airport 8.13 Km
Attraction
Miniatur Wunderland 1.86 Km
Convention Centre
Congress Center Hamburg 0.25 Km
Hamburg Fair 0.86 Km
Institution
University of Hamburg 0.23 Km
Townhall Hamburg 1.13 Km
Landmark
Alster 0.81 Km
Speicherstadt 1.81 Km
Monument or Landmark
St. Michaelis Church 1.5 Km
Grindel High Rises 1.76 Km
Museum
Museum of Ethnology 0.86 Km
Bucerius Kunst Forum 1.13 Km
Hamburger Kunsthalle 1.2 Km
Museum für Kunst und Gewerbe 1.61 Km
Hamburg Dungeon 1.86 Km
Deichtorhallen 1.92 Km
Park
Old Botanic Garden Hamburg 0.17 Km
Planten un Blomen 0.37 Km
Schanzenpark 1.28 Km
Popular area
Spielbank Hamburg 0.3 Km
Television Tower 1.25 Km
Alsterfleet 1.29 Km
Außenalster 1.73 Km
Reeperbahn 1.82 Km
Schanzenviertel Hamburg 1.84 Km
Shopping Area
Jungfernstieg 0.8 Km
Europa Passage 1.06 Km
Mönckebergstraße 1.32 Km
Stadium or Arena
Rothenbaum Tennisstadion 1.18 Km
Millerntor Stadium 1.38 Km
Theatre
State Opera House Hamburg 0.44 Km
Theatre Hamburger Kammerspiele 1.08 Km
Das Schauspielhaus 1.49 Km
German Playhouse 1.49 Km
Quatsch Comedy Club at Café Keese Hamburg 1.89 Km
Musical Ich war noch niemals in New York 1.91 Km
Delphi Showpalace 2.09 Km
Musical Heiße Ecke 2.1 Km
Train Station
Train Station Dammtor 0 Km
Hamburg Central Station 1.69 Km
Hamburg Central Bus Station 1.75 Km

Train Station Dammtor Hotelltype

1* stjerners hotell nær Train Station Dammtor
2* stjerners hotell nær Train Station Dammtor
3* stjerners hotell nær Train Station Dammtor
4* stjerners hotell nær Train Station Dammtor
5* stjerners luksushoteller nær Train Station Dammtor
Bed & Breakfast nær Train Station Dammtor
Gjesteinnkvartering nær Train Station Dammtor
Leilighet nær Train Station Dammtor
Vandrerhjem nær Train Station Dammtor

Price Range Train Station Dammtor

Train Station Dammtor Hotell under 75 EUR
Train Station Dammtor Hotell fra 75 EUR til 125 EUR
Train Station Dammtor Hotell fra 125 EUR til 200 EUR
Train Station Dammtor Hotell over 200 EUR

Hotell i Tyskland - Toppbyer

Berlin
München
Köln
Hamburg
Düsseldorf
Frankfurt/Main
Hannover
Winterberg
Dresden
Nürnberg
Stuttgart
Leipzig
Ostseebad Binz
Rust
Willingen
Braunlage
Bremen
Essen
Bonn
Heidelberg
Baden-Baden
Oberstdorf
Büsum
Cuxhaven
Cochem

Alle byer i Tyskland »

Hotell i Tyskland - Regioner

Hotell i Rügen
Hotell i North Frisian Islands
Hotell i East Frisian Islands
Hotell i Sylt
Hotell i Heligoland
Hotell i Föhr
Hotell i Bavaria
Hotell i Baden-Württemberg
Hotell i North Rhine-Westphalia
Hotell i Lower-Saxony
Hotell i Hessen
Hotell i Rhineland-Palatinate

Alle regioner i Tyskland »

hjem | om lets book hotel © LetsBookHotel.com 2014