Du er her: Hjem > Tyskland Hotell > Hotell nær Train Station Dammtor > 3* stjerners hotell

3* stjerners hotell nær Train Station Dammtor

64 3* stjerners hotell Fant nær Train Station Dammtor, Viser 1-15

  • Hotel Amsterdam 3 stars 0.37Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 89.63
    Utmerket 7.6
    471 vurderinger
    info This elegant hotel stands in Hamburg’s quiet Rotherbaum district, a 5-minute walk from the Congress Center Hamburg and Dammtor Train Station. It offers individually furnished rooms with free Wi-Fi. H... mer informasjon om hotel amsterdam
    Lovely clean hotel with friendly staff. - Free parking in front of the Hotel. Close to the convention center and the railway station. Several good restaurants close by.
  • Alster-Hof 3 stars 0.37Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 119.77
    Eksepsjonell 8.3
    1370 vurderinger
    info Dette 3-stjerners superior-hotellet i Hamburg ligger 2 minutters spasertur fra innsjøen Alster og CCH messesenter. Alster-Hof tilbyr kostnadsfri bruk av moderne treningsrom og badstue. De lyse og rom... mer informasjon om alster-hof
    The Alster Hof was excellent. I would recommend this hotel to anybody visiting Hamburg. The hotel is located close to downtown shopping, the staff are very friendly and helpful (eg. went out of their way to help knowing that I was unwell during my stay), a comprehensive breakfast and free internet access were provided and it was very well priced. -... hva folk sier » convenient location (very near to train station), staff was very friendly and helpful, room was modern and clean
  • Hotel Fresena im Dammtorpalais 3 stars 0.37Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 120.86
    Utmerket 7.9
    130 vurderinger
    info Dette hotellet i sentrum av Hamburg tilbyr kostnadsfri Wi-Fi på alle rom. Hotel Fresena ligger i nærheten av Dammtor togstasjon, messesenteret Hamburg CCH og innsjøen Alster. Hotel Fresena im Dammtor... mer informasjon om hotel fresena im dammtorpalais
    Fair rapport between price and services. - proximity to our meetingplace
  • Hotel Bellmoor im Dammtorpalais 3 stars 0.37Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 114.07
    Utmerket 7.6
    602 vurderinger
    info Dette privatdrevne hotellet i det historiske Dammtorpalais ligger kun en 5-minutters spasertur fra Dammtor jernbanestasjon og Hamburg sentrum, nær kongressenteret og utstillingsområdene. Det 3-stjern... mer informasjon om hotel bellmoor im dammtorpalais
    Et rimelig, rolig, sentralt beliggende (i forhold til aktiviteter jeg skulle delta på) hotell. - Very friendlyand cooperative staff, made our stay easier and went the extra mile to help us - the service, the little details like mineralwater in the room.
  • Hotel Preuss im Dammtorpalais 3 stars 0.38Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 101.85
    Eksepsjonell 8.2
    249 vurderinger
    info Dette 3-stjernershotell midt i Hamburg sentrum kan skilte med utmerkede transportforbindelser, og ligger like i nærheten av messeområdet, universitetet og Dammtorbahnhof jernbanestasjon. Hotel Preuss... mer informasjon om hotel preuss im dammtorpalais
    Hotel Preuss has a great location. It is very easy to reach from the airport by train. The city center is at walking distance from the hotel. It is located in a nice and charming old building. The room was nice, comfortable, quiet and clean. The staff is very friendly and provide very good service. In summary, it is a very nice hotel for a city tr... hva folk sier » ip, either business or tourism. - A very good hotel located about 10-15minutes walk to the centre of hamburg. The room we were given was massive and also the bathroom and we also had a small balcony looking over the rooftops of hamburg. I sat there when we arrived, but unable the next day due to it raining. The breakfast was very good for the cost and staff very helpful and pleasant.
  • Hotel Wagner im Dammtorpalais 3 stars 0.39Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 66.54
    Eksepsjonell 8.4
    951 vurderinger
    info Dette 3-stjerners palasshotellet i jugendstil ligger i Hamburg, og tilbyr kostnadsfri Wi-Fi og avgiftsfri parkering på stedet. Hotellet ligger en 15-minutters spasertur fra sentrum, og messeområdet li... mer informasjon om hotel wagner im dammtorpalais
    The room was large and well kept.New, fresh bathroom. Balcony. Located in a quiet area yet within walking distance of all of the main sites.Nice television.Large, comfortable bed. High ceilings. - We had a very quite room! The staff was friendly.
  • Hotel am Dammtor 3 stars 0.39Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 80.12
    Eksepsjonell 8.4
    493 vurderinger
    info Dette røykfrie hotellet har rom med kostnadsfri Wi-Fi og flatskjerm-TV. Det ligger 5-minutters gange fra Dammtor jernbanestasjon og 10 minutters gange fra Hamburg Messe. Hotel am Dammtor ligger i en ... mer informasjon om hotel am dammtor
    Nær byen og alt sånt - I loved the big room! I was in the oriental suite and it was great! - Spacious room, clean and comfortable. Very good location - close to the Congress Centre and Train station
  • Hotel Vorbach 3 stars 0.61Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 101.85
    Eksepsjonell 8.1
    378 vurderinger
    info Dette familiehotellet ligger i en stille sidegate i det nydelige distriktet Harvestehude i hjertet av Hamburg. Kom og bo i de store, deilige rommene i denne nydelige bygningen med villastil fra det 1... mer informasjon om hotel vorbach
    All aspects of stay excellent! Lovely large, high ceilinged room- modern and clean bathroom. Great space and lovely windows with plenty of sunlight. Delightful breakfast area and great food . Super staff. Just excellent overall. Also, lovely area- nice neighborhood with tree lined streets- lovely buildings and very pleasant, 7-8 minute walk to con... hva folk sier » ference center. - Cleanlines, very helpful staff, excellent location.
  • Hotel am Rothenbaum 3 stars 1.21Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 93.70
    Eksepsjonell 8.2
    707 vurderinger
    info This 3-star hotel in the Rotherbaum district of Hamburg offers stylish rooms with free Wi-Fi and varied breakfast buffets every day. The Rothenbaum tennis courts are 200 metres away. All of the moder... mer informasjon om hotel am rothenbaum
    100% friendly and helpful staff. The location is the best - close to the metro station, a supermarket, multiple cafes and restaurants around. Wi Fi working fast and really everywhere at the hotel. A complimentary glass of wine upon arrival was a nice surprise. - It felt very relaxing and nice to stay at the hotel. The staff was friendly. I didn´t... hva folk sier » try the food, perhaps next time I will. But I can certainly recommend it to anyone:) And I loved the "lightshow" in the shower:)
  • Hotel am Rothenbaum 3 stars 1.21Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 93.70
    Utmerket 7.1
    19 vurderinger
    info Dette moderne hotellet ligger i Harvestehudeområdet, et av de vakreste områdene i Hamburg, en kort spasertur fra utstillingssentret og hansakvarteret. Det er et ideelt utgangspunkt for å utforske den... mer informasjon om hotel am rothenbaum
    Kind and smily employees. Easy access, clean and location is just great!
  • Novum Hotel Alster Hamburg St. Georg 3 stars 1.27Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 75.03
    Utmerket 7.7
    1165 vurderinger
    info Dette hotellet ligger i St. Georg i Hamburg, en 5-minutters spasertur fra innsjøen Alster og Hamburgs sentralstasjon. Wi-Fi er gratis for deg på Aachener Hof. Hotel Aachener Hof Novum har en elegant ... mer informasjon om novum hotel alster hamburg st. georg
    The hotel very nice, and only a few minutes walking distance from Hauptbahnhof, and in close proximity to restaurants, grocery stores, musems, etc. The room was perfect for a single traveller, and the breakfast/ breakfast area was great as well. Friendly staff. - Everything
  • Novum Hotel Norddeutscher Hof Hamburg 3 stars 1.39Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 74.46
    Utmerket 7.5
    885 vurderinger
    info Dette hotellet ligger 200 meter fra Hamburg sentralstasjon og har rom med gratis Wi-Fi. Her bor du bare en 5-minutters spasertur fra den populære handlegaten Spitalerstraße. Alle rommene på Novum Hot... mer informasjon om novum hotel norddeutscher hof hamburg
    I was a little bit sceptical when I booked this hotel because there were no other comments from boooking users but then I was really surprised. this hotel is comfortable and cozy and we had a pleasant stay. it is a bit old but you can see they are renewing it since it's now part of novum hotel group. Breakfast was ok although not perfect because c... hva folk sier » roissants were missing ;-) location is excellent, close to the station and still very quiet. - Excellent location right in the centre. A few minutes walk from the central station. Really good breakfast of fresh fruit, yogurt, delicious rolls, scrambled egg, etc. Coffee brilliant.
  • Wedina Apartments 3 stars 1.41Km > Train Station Dammtor
    Fantastisk 8.9
    31 vurderinger
    info Situated only 1 km from Hamburg Main Station, the Wedina Apartments feature a garden, on-site library and free WiFi. The apartments are also 1-minute from the River Alster. Wedina Apartments each com... mer informasjon om wedina apartments
  • Hotel Wedina an der Alster 3 stars 1.41Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 169.74
    Fantastisk 8.6
    640 vurderinger
    info Hotel Wedina ligger i Hamburg-St. Georg, bare 150 meter fra innsjøen Alster, og tilbyr individuelt innredede rom, kostnadsfri Wi-Fi og en frokostbuffé hver dag. Rommene og ettromsleilighetene på Wedi... mer informasjon om hotel wedina an der alster
    It was lovely. Very spacious, breakfast delicious, garden would be lovely in summer, staff were very friendly. - wonderful hotel, most helpful and engaging staff
  • Novum Hotel Continental Hamburg Hauptbahnhof 3 stars 1.47Km > Train Station Dammtor
    fra US$ 85.55
    Utmerket 7.6
    1167 vurderinger
    info Dette hotellet ligger tvers ovenfor Hamburg sentralstasjon. Her tilbys kostnadsfri Wi-Fi. Hotellet ligger 5 minutters gange fra Hamburg sentrum, og serverer en fersk frokostbuffé hver morgen. Hotel C... mer informasjon om novum hotel continental hamburg hauptbahnhof
    top hotel, really enjoyed my stay - Location of hotel is good and staff were freindly
Viser 1-15 av 64 hoteller