Hotell nær Prague Main railway station

394 Hotell Fant nær Prague Main railway station, Viser 1-15

  
  • Exe City Park Hotel 3 stars 0.25Km > Prague Main railway station
    fra US$ 101.44
    Eksepsjonell 8.5
    2595 vurderinger
    info Det 3-stjerners-Superior-hotellet Exe City Park Hotel har en sentral beliggenhet rett overfor sentralbanestasjonen, kun 300 meter fra den berømte Václavplassen. De fleste turistattraksjonene ligger i ... mer informasjon om exe city park hotel
    Hana, a hotel staff at the reception, was very attentive and helpful. Whenever I asked something, her response was very quick and also very helpful, no matter how busy she looked in other tasks, which was the most impressvie. She arranged a different room from the one I actually booked (a double room ) because she had been informed that I wanted... hva folk sier » to stay at a room with a good veiw of the outside. That was a single room, but the room provided a much better view of the outside (facing the stati - Just about everything. The hotel seemed to 'fit' with our experience of Prague itself. The room was large, with a beautiful, oval window through which we could watch the bustle of the railway station and highway above it. Staff members were very helpful, we looked forward to the breakfast each morning and the hotel was in a good position, close to trams and within walking distance of many spots.
  • Falkensteiner Hotel Maria Prag 4 stars 0.3Km > Prague Main railway station
    fra US$ 129.01
    Fantastisk 8.7
    1290 vurderinger
    info Falkensteiner Hotel Maria Prag har gratis spa-tilbud og en stor frokostbuffé. Václavplassen, nasjonalmuseet og Karlsbroen ligger alle under 10 minutters gange unna. Gratis Wi-Fi, klimaanlegg og satel... mer informasjon om falkensteiner hotel maria prag
    jeg hadde ett kjempefint opphold på deres hotell...ikke mer og si om det. Alt var veldig bra. - Beliggenhet, fine rom
  • Esplanade Prague 5 stars 0.31Km > Prague Main railway station
    fra US$ 129.01
    Eksepsjonell 8.2
    790 vurderinger
    info Dette hotellet i Secession-stil fra 1927 ligger ovenfor Operaen, bare en 2-minutters gange fra Václavplassen og 5 minutter fra Praha jernbanestasjon. Overnattingsstedet kan skilte med en fransk gourme... mer informasjon om esplanade prague
    God service, rent og ryddig til enhver tid. - Vi falt for sengene, og informerte personale om dette. Etter å ha reist i snart alle verdens land og ligget i mange forskjellige senger, så var disse i øverste klasse. Beliggenheten var også god.
  • Apartment U Bulhara 0 stars 0.36Km > Prague Main railway station
    fra US$ 111.35
    Fantastisk 9.6
    1 vurderinger
    info Situated in Prague, this air-conditioned apartment is 800 metres from Wenceslas Square. The apartment is 900 metres from Prague National Museum. Free WiFi is featured . The kitchenette is equipped wi... mer informasjon om apartment u bulhara
  • 987 Design Prague Hotel 4 stars 0.36Km > Prague Main railway station
    fra US$ 70.41
    Eksepsjonell 8.2
    426 vurderinger
    info Det moderne designhotellet 987 Prague befinner seg i sentrum av byen, ved siden av sentralbanestasjonen. Interiøret er designet av kjente designere. Kostnadsfri Wi-Fi er tilgjengelig. Alle rom har kl... mer informasjon om 987 design prague hotel
    The design of it is wonderful. - lovely hotel, modern and great location to walk everywhere.comfortable and clean.good internet access and good breakfast.
  • Olives Ruterra Loft with Sauna 4 stars 0.38Km > Prague Main railway station
    info Olives Ruterra Loft with Sauna offers self-catering accommodation in the centre Prague, just 400 metres from both Wenceslas Square and Prague Main Railway Station. This modernly designed property feat... mer informasjon om olives ruterra loft with sauna
  • Boscolo Prague, Autograph Collection 5 stars 0.39Km > Prague Main railway station
    fra US$ 128.99
    Fantastisk 9.1
    1225 vurderinger
    info Det luksuriøse 5-stjernershotellet Boscolo Prague, Autograph Collection ligger i Praha sentrum, 10 minutters gange fra Václavplassen. Den elegante spaområdet har innendørsbasseng, boblebad, sauna, mas... mer informasjon om boscolo prague, autograph collection
    The city and the hotel were beautiful and incredibly amazing. The staff at Boscolo Prague went out of their way to make me feel welcome and part of their family. The bartender and bar staff went above and beyond. If you are going to Prague - you have no excuse not to stay here. - Nice and quiet hotel, you could't see and feel the other hotel custo... hva folk sier » mers, very good housekeeping.
  • Apartment Attic Olivova 4 stars 0.39Km > Prague Main railway station
    Fantastisk 9.7
    3 vurderinger
    info Elegante og stilfullt innredede Apartment Attic Olivova ligger i hjertet av Praha, under 1 km fra Václavplassen og gamlebytorget. Leilighetene har fasiliteter som iPod-dokk, gratis Wi-Fi og en stor LE... mer informasjon om apartment attic olivova
  • Hotel Sovereign 4 stars 0.39Km > Prague Main railway station
    fra US$ 79.64
    Eksepsjonell 8.5
    728 vurderinger
    info Hotel Sovereign ligger i en sidegate rett ved Václavplassen og tilbyr stilfulle rom med klimaanlegg og gratis Wi-Fi. Praha Statsopera ligger 200 meter unna. Rommene har tregulv og høyt tak. De store,... mer informasjon om hotel sovereign
    God beliggenhet, rolig område. God service og hyggelig personale. - Stille, rent ryddig topp service
  • Hotel King David Prague 5 stars 0.4Km > Prague Main railway station
    fra US$ 176.74
    Eksepsjonell 8.5
    766 vurderinger
    info Fullt kosher-sertifiserte Hotel King David Prague ligger mellom Praha sentralstasjon og Masaryk jernbanestasjon, i gangavstand fra alle de største turistattraksjonene, kjøpesentrene, jødekvarteret og ... mer informasjon om hotel king david prague
    Bra hotell, hadde firemannsrom og det var bra plass på rommet. Fint bad og god frokost. - det meste fem til avreisedag.
  • Hotel Sovereign Prague 4 stars 0.41Km > Prague Main railway station
    fra US$ 75.90
    Fantastisk 8.8
    1245 vurderinger
    info Dette 4-stjernershotellet ligger 100 meter fra Václavplassen, og tilbyr kostnadsfri Wi-Fi og rom med klimaanlegg. Hotellet har badstue, dampbad, treningsstudio og gourmetrestauranter på stedet. De ly... mer informasjon om hotel sovereign prague
    Me and my wife Kátia were in Sovereign Hotel in Prague from October 29 to November 13, 2013. The Sovereign hotel is simply unique, it stays one block from main train station, Praha Hlavní Nadrazí, less than three minutes from rue Venceslau, and aproximately fifteen minutes pleasured walking to Old Town. All staffs are so gentles, inclusive we have... hva folk sier » got schedule to visit some places and cities nearby, our room is excellent and was carefully cleaned, we liked so much of the bed and pillows. Before - The staff were very helpful, chatty and polite. They asked about our travels and were genuinely interested in what our plans were. They had water at the reception (bonus!). When asked the staff organised the room to be cleaned at a specific time as another traveller was coming to stay, there was no hesitation and they were happy to organise. It's close to the main train station which connects to the tube as well as a direct bus to the airport. Two streets away from Wenceslas Square. Breakfa
  • Grandium Prague 5 stars 0.43Km > Prague Main railway station
    fra US$ 101.85
    Fantastisk 8.7
    4464 vurderinger
    info Grandium Hotel Prague, tidligere kjent som Yasmin Hotel, ligger i Praha sentrum, rett rundt hjørnet fra Václavplassen. Her tilbys du stilfulle og moderne rom med klimaanlegg og et luksuriøst bad. All... mer informasjon om grandium prague
    Nytt og fint hotell, rent og fint - comfortable, clean and modern with helpful staff and excellent parking facilities! - Location, interior, cleanliness, friendly staff, good breakfast.
  • Apartment Opletalova 10 0 stars 0.45Km > Prague Main railway station
    Fantastisk 9.9
    3 vurderinger
    info Located in the Prague 01 district in Prague, this air-conditioned apartment is 200 metres from Prague National Museum. The unit is 200 metres from Wenceslas Square. Free WiFi is provided . The kitche... mer informasjon om apartment opletalova 10
  • Hostel One Home 0 stars 0.51Km > Prague Main railway station
    fra US$ 24.28
    Fantastisk 9.2
    257 vurderinger
    info Hostel One Home ligger i sentrum av Praha, 400 meter fra Kruttårnet og rådhuset, og har døgnåpen resepsjon, felles stue med sofa og PCer og gratis Wi-Fi overalt. Alle sovesalene har sittehjørne, skap... mer informasjon om hostel one home
  • Koruny Flat 4 stars 0.52Km > Prague Main railway station
    info Located in Prague, Koruny Flat offers a restaurant. This self-catering accommodation features free WiFi. The property is 1.1 km from Prague National Museum and 1.1 km from Wenceslas Square. Accommoda... mer informasjon om koruny flat
Viser 1-15 av 394 hoteller