Hotell nær Beijing Railway Station, Overnatting nær Beijing Railway Station Kina | LetsBookHotel

Hotell nær Beijing Railway Station

Du er her: Hjem > Kina Hotell > Hotell nær Beijing Railway Station > Hotell

18 Hotell Fant nær Beijing Railway Station, Viser 1-15

 
 
Beijing Marriott Hotel City Wall 5 stars (0.82 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 972.00
Resultat av 36 vurderinger
Eksepsjonell 8.1/10 8.1
No.7 Jian Guo Men South Avenue, Beijing
Beijing Marriott Hotel City Wall har luksuriøs innkvartering med romservice døgnet rundt. Det har et spa, treningssenter, et oppvarmet innendørsbasseng og 5 spisealternativer å velge mellom. Rommene på Beijing Marriott Hotel er romslige og har lydisolerte vinduer. Hvert rom har satellitt-TV, skrivebord og klimaanlegg. Massasjer samt ansikts- og kroppsbehandlinger er tilgjenge...

Fairmont Beijing 5 stars (1.69 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,700.00
8 Yong An Dong Li, Jian Guo Men Wai Avenue, Chaoyang District, Beijing
Fairmont Beijing offers luxurious rooms providing flat-screen TVs integrated with computers and BOSE radios with iPod connections. It features a three-storey spa and yoga studio. A rooftop garden is available. Located in Beijing's central business district, Fairmont is a 10-minute walk from LG Twin Tower and Beijing Yintai Centre. The hotel is 23 km from Beijing Capital Intern...

Legendale Hotel Beijing 5 stars (1.69 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,291.31
Resultat av 162 vurderinger
Fantastisk 8.8/10 8.8
No. 90-92 Jinbao Street, Beijing
Legendale Hotel ligger 1 km fra gaten Wangfujing, hvor du kan shoppe og spise gatekjøkkenmat. Hotellet har gratis Wi-Fi, restauranter, et treningssenter og et innendørsbasseng. Legendale Hotel ligger 5 minutters gange fra Dengshikou tunnelbanestasjon og 15 minutters kjøring fra Den forbudte by og Den himmelske freds plass. Beijing internasjonale lufthavn ligger 10 minutters kj...

Regent Beijing 5 stars (1.75 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 988.00
Resultat av 117 vurderinger
Fantastisk 8.6/10 8.6
99 Jinbao Street, Beijing
5-stjernershotellet Regent Beijing er et fredelig og luksuriøst hotell som ligger bare 3 minutters gange fra shoppinggaten Wanfujing. Hotellet tilbyr fantastisk utsikt over Beijing, et spektakulært innendørsbasseng og et spa. Regent Beijing ligger ca 2 km fra Den himmelske freds plass og Den forbudte by. Dongdan jernbanestasjon ligger mindre enn 1 km unna, og Beijing Capital i...

the room and the spa - Ahmad

Beijing Jingyuan Courtyard Hotel 4 stars (2.04 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 615.00
Resultat av 13 vurderinger
Utmerket 7.1/10 7.1
35 Wangfujing Xitangzi Hutong, Beijing
Beijing Jingyuan Courtyard Hotel ligger ved siden av Wangfujing-kirken, bare 2 minutters gange fra shoppingstrøket Wangfujing. Det er et historisk gårdshotell som var Zuo Zongtangs residens i Qing-dynastiet, og tilbyr klassiske og antikke rom med utsikt over gårdsplassen. Hotellet er innredet i klassisk kinesisk stil, med tremøbler, gjenstander og tekstiler, og tilbyr både sui...

The ywca Garden hotel is a gem. It is a beautifully renovatedtraditional Chinese courtyard dwellingl occupying a central a locationliterally a stone's throw from the north end of the pedestrianisedsection of Wangfujing. The staff are remakably friendly and helpful. Thepersonalized service one gets is a world away from that found instandardized international hotels. - Michael

Fairmont Beijing 5 stars (2.25 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,000.00
Resultat av 30 vurderinger
Fantastisk 8.9/10 8.9
8 Yong An Dong Li, Jian Guo Men Wai Avenue, Beijing
5-stjernershotellet Fairmont Beijing ble kåret til Kinas beste hotell i TripAdvisor i 2012. Dette elegante hotellet ligger midt i Beijing sentrum og tilbyr moderne kinesisk arkitektur og innredning samt et 3-etasjes velværesenter ved navn Willow Stream der du har yoga-sal, massasjebehandlinger og et velutstyrt treningsstudio. Fairmont Beijing ligger bare en 5-minutters spasert...

Beijing Sihe Yuan Courtyard Hotel 4 stars (2.28 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 676.00
Resultat av 27 vurderinger
Eksepsjonell 8.1/10 8.1
No. 5 Deng Cao Hutong Dongsi South Street, Beijing
Beijing Sihe Courtyard Hotel ligger i sentrum, en 10-minutters spasertur fra den velkjente gaten Wangfujing og Chaoyangmen tunnelbanestasjon. Hotellet tilbyr tradisjonelle kinesiske rom og kostnadsfri Wi-Fi. Rommene på Sihe Courtyard Beijing har klimaanlegg, antikke kinesiske møbler, satellitt-TV, minibar og eget bad med hårføner. Reiser og dagsturer kan ordnes i turistinform...

Historic architecture, location in a hutong, provided or arranged fora car/cab to get to and from the airport, nicely appointed room,internet connection easy to use, very nice staff; quiet and peaceful;tons more character than a chain hotel; handled an unexpected verylate arrival with ease - Susan

The Emperor Beijing Qianmen 5 stars (2.35 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 834.79
No.87, Xianyukou Street, Beijing
Central yet quiet, the tastefully decorated Emperor Beijing Qianmen offers design rooms with free wired internet. It is located in the heart of Beijing, a 10-minute walk from the famous and historic Qianmen shopping area. The Emperor Qianmen Beijing is a 10-minute drive from The Forbidden City and Wangfujing shipping centre. Dongzhimen subway station is 5.8 km away. Chic room...

Crowne Plaza Beijing Wangfujing 5 stars (2.35 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 577.50
Resultat av 327 vurderinger
Utmerket 7.8/10 7.8
48 Wangfujing Avenue, Beijing
Crowne Plaza Beijing Wangfujing har en sentral beliggenhet langs den populære handlegaten Wangfujing, en 10-minutters kjøretur fra Den himmelske freds plass og Yonghe-tempelet. Hotellet tilbyr et innendørsbasseng, 3 spisesteder og et spa. Du finner Beihai-parken en 8-minutters kjøretur fra hotellet, og barområdet Houhai en 20-minutters kjøretur unna. Crowne Plaza Beijing Wangf...

Jingtailong International Hotel 5 stars (2.44 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 424.00
Resultat av 177 vurderinger
Utmerket 7.1/10 7.1
19 East Zhushikou Avenue, Beijing
Jingtailong International Hotel tilbyr elegante rom med gulv-til-tak-vinduer samt trenings- og forretningsfasiliteter. Kostnadsfri Wi-Fi er tilgjengelig i fellesområdene. Parkering er tilgjengelig på hotellet, som ligger 500 meter fra den historiske gågaten Qianmen. Jingtailong International Hotel har en praktisk beliggenhet bare 3 kilometer fra populære Wangfujing og Beijing ...

Wangfujing Grand Hotel 5 stars (2.68 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 585.00
Resultat av 86 vurderinger
Utmerket 7.5/10 7.5
57 Wangfujing Avenue, Beijing
Wangfujing Grand Hotel ligger langs Wangfujing-avenyen, og tilbyr enkel tilgang til Den forbudte by og Den himmelske freds plass. Her tilbys et innendørs svømmebasseng, treningssenter og rom med kostnadsfri internettilgang. Rommene på Wangfujing Grand byr på en praktfull utsikt over byen. De er utstyrt med kabel-TV, minibar og hårføner. Morgenkåpe og tøfler følger med. Gjeste...

Location, service, room amenities, comfort - Fred

Yan Oasis Resort & Spa 5 stars (2.81 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 73.00
Yan Shun Road, Beijing
Located east of Beijing and 30 km from Tiananmen Square, this all suite spa resort offers comfortable, modern accommodation in the scenic Yan Resort, a popular retreat destination. Boasting an authentic European Style Spa offering a complete spa treatment menu that includes a wide choice of massages and pampering facials, the resort presents itself as the ideal destination ...

Traders Hotel Beijing By Shangri-La 4 stars (2.82 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 510.00
Resultat av 24 vurderinger
Eksepsjonell 8.1/10 8.1
No. 1 Jianguomenwai Avenue., Beijing
Traders Hotel ligger inne i Kinas World Trade Centre, i direkte tilknytning til China World Mall og Guomao tunnelbanestasjon. Hotellet har et treningssenter og tilbyr gratis Internett. Alle rommene har utsikt over en sjarmerende hage og Beijings silhuett. Alle de romslige rommene har klimaanlegg, moderne møbler, minibar, kaffe- og tekoker og kabel-TV. Dette 4-stjerners-hotell...

Shangri-la China World Summit Wing, Beijing 5 stars (3.05 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,445.00
Resultat av 26 vurderinger
Fantastisk 9.1/10 9.1
No. 1 Jianguomenwai Avenue, Beijing
Shangri-la China World Summit Wing ligger i de øverste etasjene i Beijings China World Trade Centre Complex. Her tilbys utsikt over den pulserende byen, romslige rom med gratis Internett, døgnåpent treningsstudio, 4 restauranter og spa. Rommene på China World Summit Wing, Beijing har gulv-til-tak-vinduer, 40-tommers LCD-TV med DVD-spiller, iPod-dokk, kaffemaskin fra Nespresso ...

Kerry Hotel, Beijing 5 stars (3.07 Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,100.00
Resultat av 28 vurderinger
Fantastisk 8.9/10 8.9
No 1 Guanghua Road, Beijing
Kerry Hotel, Beijing (tidligere Shangri-la's Kerry Centre Hotel) ligger 200 meter fra CCTV-tårnet i handelsstrøket i Beijing. Hotellet har aerobicstudio, innendørs tennisbane og gratis Internett. Kerry Hotel ligger under 4 kilometer fra handlegaten Wangfujing og antikvitetsmarkedet i Panjiayuan. Guomao tunnelbanestasjon ligger ca. 700 meter unna. Alle rommene har moderne inte...

 Viser 1-15 av 18 hoteller
[1] 2

Kina Hotellsøk

Innsjekking

calendar

Utsjekking

calendar

Avgrens Søkeresultater

Hotelltype

2* stjerners hotell41 Hotell
3* stjerners hotell88 Hotell
4* stjerners hotell71 Hotell
5* stjerners luksushoteller58 Hotell
Gjesteinnkvartering33 Hotell
Leilighet13 Hotell
Vandrerhjem25 Hotell

Fasiliteter

Aircondition320 Hotell
Familierom106 Hotell
Flyplasstransport23 Hotell
Gayvennlig32 Hotell
Gratis Wi-Fi internettilgang inkludert188 Hotell
Husdyr er tillatt26 Hotell
Innendørs svømmebasseng53 Hotell
Jacuzziaktiv
Lydisolerte rom66 Hotell
Parkering (mot en avgift)178 Hotell
Restaurant211 Hotell
Rom/fasiliteter for funksjonshemmede120 Hotell
Spa- og helsesenter51 Hotell
Treningssenter107 Hotell
Wi-Fi / trådløs LAN194 Hotell

Beijing Railway Station Kort


mapKort


tickLave priser
tickIngen reservasjonsgebyr
tickMaksimalt utvalg
tickFornøyde gjester

Facebook

Facebook
Lik oss på Facebook

Nærliggende Landemerker

Airport
Beijing Capital Airport 24.01 Km
Attraction
Beijing Amusement Park 2.88 Km
Landmark
Tiananmen Square 2.71 Km
Panjiayuan antique market 3.75 Km
Museum
National Museum of China 2.68 Km
Park
Tiantan Park 3.08 Km
Popular area
Sanlitun Barstreet 3.95 Km
Stadium or Arena
Beijing Workers' Gymnasium 3.39 Km
Workers Stadium 3.39 Km
Train Station
Beijing Railway Station 0 Km

Beijing Railway Station Hotelltype

2* stjerners hotell nær Beijing Railway Station
3* stjerners hotell nær Beijing Railway Station
4* stjerners hotell nær Beijing Railway Station
5* stjerners luksushoteller nær Beijing Railway Station
Gjesteinnkvartering nær Beijing Railway Station
Leilighet nær Beijing Railway Station
Vandrerhjem nær Beijing Railway Station

Hotell i Kina - Toppbyer

Shanghai
Beijing
Guangzhou
Shenzhen
Chengdu
Hangzhou
Sanya
Xi'an
Xiamen
Qingdao
Yangshuo
Lijiang
Suzhou
Nanjing
Guilin
Chongqing
Dalian
Tianjin
Yiwu
Kunming
Wuhan
Dali
Ningbo
Tianzhu
Shenyang

Alle byer i Kina »

Hotell i Kina - Regioner

Hotell i Guangdong
Hotell i Xi-Cheng
Hotell i Zhejiang
Hotell i Dong-Cheng
Hotell i Chao-Yang
Hotell i Hai Dian

hjem | om letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014