Hotell nær Beijing Railway Station, Overnatting nær Beijing Railway Station Kina | Lets Book Hotel

Hotell nær Beijing Railway Station

Du er her: Hjem > Kina Hotell > Hotell nær Beijing Railway Station > Hotell

18 Hotell Fant nær Beijing Railway Station, Viser 1-15

 
 
Beijing Marriott Hotel City Wall 5 stars (0.82Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 810.00
Resultat av 56 vurderinger
Utmerket 7.7/10 7.7
No.7 Jian Guo Men South Avenue, Beijing
Beijing Marriott Hotel City Wall har luksuriøs innkvartering med romservice døgnet rundt. Det har et spa, treningssenter, et oppvarmet innendørsbasseng og 5 spisealternativer å velge mellom. Rommene ...

Fairmont Beijing 5 stars (1.69Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,700.00
8 Yong An Dong Li, Jian Guo Men Wai Avenue, Chaoyang District, Beijing
Fairmont Beijing offers luxurious rooms providing flat-screen TVs integrated with computers and BOSE radios with iPod connections. It features a three-storey spa and yoga studio. A rooftop garden is a...

Legendale Hotel Beijing 5 stars (1.69Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,291.00
Resultat av 207 vurderinger
Fantastisk 8.8/10 8.8
No. 90-92 Jinbao Street, Beijing
Legendale Hotel ligger 1 km fra gaten Wangfujing, hvor du kan shoppe og spise gatekjøkkenmat. Hotellet har gratis Wi-Fi, restauranter, et treningssenter og et innendørsbasseng. Legendale Hotel ligger...

Family room was fantastic, (5 adults) large and comfy beds with a large lounge area. Staff very attentive (particularly Raoul) in catering to needs and providing helpful suggestions for trips. Close to wangfujing street with lots of shopping and less than 5 mins walk to metro. Decor of hotel very grand with beautiful staircases and impressive entrance! Would definitely recommend this hotel (and whole family would too!) - Anonymous

Regent Beijing 5 stars (1.75Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,050.00
Resultat av 147 vurderinger
Fantastisk 8.7/10 8.7
99 Jinbao Street, Beijing
5-stjernershotellet Regent Beijing er et fredelig og luksuriøst hotell som ligger bare 3 minutters gange fra shoppinggaten Wanfujing. Hotellet tilbyr fantastisk utsikt over Beijing, et spektakulært in...

the room and the spa - Ahmad

Beijing Jingyuan Courtyard Hotel 4 stars (2.04Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 685.20
Resultat av 16 vurderinger
Utmerket 7.1/10 7.1
35 Wangfujing Xitangzi Hutong, Beijing
Beijing Jingyuan Courtyard Hotel ligger ved siden av Wangfujing-kirken, bare 2 minutters gange fra shoppingstrøket Wangfujing. Det er et historisk gårdshotell som var Zuo Zongtangs residens i Qing-dyn...

The ywca Garden hotel is a gem. It is a beautifully renovatedtraditional Chinese courtyard dwellingl occupying a central a locationliterally a stone's throw from the north end of the pedestrianisedsection of Wangfujing. The staff are remakably friendly and helpful. Thepersonalized service one gets is a world away from that found instandardized international hotels. - Michael

Fairmont Beijing 5 stars (2.25Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,105.00
Resultat av 69 vurderinger
Fantastisk 8.9/10 8.9
8 Yong An Dong Li, Jian Guo Men Wai Avenue, Beijing
5-stjernershotellet Fairmont Beijing ble kåret til Kinas beste hotell i TripAdvisor i 2012. Dette elegante hotellet ligger midt i Beijing sentrum og tilbyr moderne kinesisk arkitektur og innredning sa...

Beijing Sihe Yuan Courtyard Hotel 4 stars (2.28Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 549.25
Resultat av 32 vurderinger
Eksepsjonell 8.3/10 8.3
No. 5 Deng Cao Hutong Dongsi South Street, Beijing
Beijing Sihe Courtyard Hotel ligger i sentrum, en 10-minutters spasertur fra den velkjente gaten Wangfujing og Chaoyangmen tunnelbanestasjon. Hotellet tilbyr tradisjonelle kinesiske rom og kostnadsfri...

Historic architecture, location in a hutong, provided or arranged fora car/cab to get to and from the airport, nicely appointed room,internet connection easy to use, very nice staff; quiet and peaceful;tons more character than a chain hotel; handled an unexpected verylate arrival with ease - Susan

The Emperor Beijing Qianmen 5 stars (2.35Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 626.09
Resultat av 6 vurderinger
Meget bra 7.0/10 7.0
No.87, Xianyukou Street, Beijing
Central yet quiet, the tastefully decorated Emperor Beijing Qianmen offers design rooms with free wired internet. It is located in the heart of Beijing, a 10-minute walk from the famous and historic Q...

Crowne Plaza Beijing Wangfujing 5 stars (2.35Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 539.00
Resultat av 373 vurderinger
Utmerket 7.9/10 7.9
48 Wangfujing Avenue, Beijing
Crowne Plaza Beijing Wangfujing har en sentral beliggenhet langs den populære handlegaten Wangfujing, en 10-minutters kjøretur fra Den himmelske freds plass og Yonghe-tempelet. Hotellet tilbyr et inne...

Rooms are comfortable and clean. Good location. Good breakfast spread. Within walking distance to train station. Close to places of attraction like wangfujing street, forbidden city, beihai park, houhai etc. Cabs easily available at very reasonable cost. Would recommend hotel to anyone who is looking for good hotel to stay in Beijing. - Anonymous

Jingtailong International Hotel 5 stars (2.44Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 424.00
Resultat av 173 vurderinger
Utmerket 7.2/10 7.2
19 East Zhushikou Avenue, Beijing
Jingtailong International Hotel tilbyr elegante rom med gulv-til-tak-vinduer samt trenings- og forretningsfasiliteter. Kostnadsfri Wi-Fi er tilgjengelig i fellesområdene. Parkering er tilgjengelig på ...

The amount of space in the room and the housekeeping. - Anonymous

Wangfujing Grand Hotel 5 stars (2.68Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 585.00
Resultat av 86 vurderinger
Utmerket 7.5/10 7.5
57 Wangfujing Avenue, Beijing
Wangfujing Grand Hotel ligger langs Wangfujing-avenyen, og tilbyr enkel tilgang til Den forbudte by og Den himmelske freds plass. Her tilbys et innendørs svømmebasseng, treningssenter og rom med kostn...

Location, service, room amenities, comfort - Fred

Yan Oasis Resort & Spa 5 stars (2.81Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 73.00
Yan Shun Road, Beijing
Located east of Beijing and 30 km from Tiananmen Square, this all suite spa resort offers comfortable, modern accommodation in the scenic Yan Resort, a popular retreat destination. Boasting an aut...

Traders Hotel Beijing By Shangri-La 4 stars (2.82Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 595.00
Resultat av 41 vurderinger
Eksepsjonell 8.3/10 8.3
No. 1 Jianguomenwai Avenue., Beijing
Traders Hotel ligger inne i Kinas World Trade Centre, i direkte tilknytning til China World Mall og Guomao tunnelbanestasjon. Hotellet har et treningssenter og tilbyr gratis Internett. Alle rommene ha...

Shangri-la China World Summit Wing, Beijing 5 stars (3.05Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 1,445.00
Resultat av 49 vurderinger
Fantastisk 8.7/10 8.7
No. 1 Jianguomenwai Avenue, Beijing
Shangri-la China World Summit Wing ligger i de øverste etasjene i Beijings China World Trade Centre Complex. Her tilbys utsikt over den pulserende byen, romslige rom med gratis Internett, døgnåpent tr...

Kerry Hotel, Beijing 5 stars (3.07Km » Beijing Railway Station)
fra CNY 935.00
Resultat av 41 vurderinger
Fantastisk 8.9/10 8.9
No 1 Guanghua Road, Beijing
Kerry Hotel, Beijing (tidligere Shangri-la's Kerry Centre Hotel) ligger 200 meter fra CCTV-tårnet i handelsstrøket i Beijing. Hotellet har aerobicstudio, innendørs tennisbane og gratis Internett. Ker...

 Viser 1-15 av 18 hoteller
[1] 2

Kina Hotellsøk

Innsjekking

calendar

Utsjekking

calendar

Avgrens Søkeresultater

Hotelltype

2* stjerners hotell42 Hotell
3* stjerners hotell90 Hotell
4* stjerners hotell75 Hotell
5* stjerners luksushoteller59 Hotell
Gjesteinnkvartering39 Hotell
Leilighet17 Hotell
Vandrerhjem25 Hotell

Fasiliteter

Aircondition338 Hotell
Familierom140 Hotell
Flyplasstransport23 Hotell
Gayvennlig32 Hotell
Gratis Wi-Fi internettilgang inkludert205 Hotell
Husdyr er tillatt27 Hotell
Innendørs svømmebasseng56 Hotell
Jacuzziaktiv
Lydisolerte rom70 Hotell
Parkering (mot en avgift)187 Hotell
Restaurant219 Hotell
Rom/fasiliteter for funksjonshemmede126 Hotell
Spa- og helsesenter55 Hotell
Treningssenter112 Hotell
Wi-Fi / trådløs LAN212 Hotell

Beijing Railway Station Kort


mapKort


tickLave priser
tickIngen reservasjonsgebyr
tickMaksimalt utvalg
tickFornøyde gjester

Facebook

Facebook
Lik oss på Facebook

Nærliggende Landemerker

Airport
Beijing Capital Airport 24.01 Km
Attraction
Beijing Amusement Park 2.88 Km
Landmark
Tiananmen Square 2.71 Km
Landmark
Panjiayuan antique market 3.75 Km
Museum
National Museum of China 2.68 Km
Park
Tiantan Park 3.08 Km
Popular area
Sanlitun Barstreet 3.95 Km
Stadium or Arena
Beijing Workers' Gymnasium 3.39 Km
Workers Stadium 3.39 Km
Train Station
Beijing Railway Station 0 Km

Beijing Railway Station Hotelltype

2* stjerners hotell nær Beijing Railway Station
3* stjerners hotell nær Beijing Railway Station
4* stjerners hotell nær Beijing Railway Station
5* stjerners luksushoteller nær Beijing Railway Station
Gjesteinnkvartering nær Beijing Railway Station
Leilighet nær Beijing Railway Station
Vandrerhjem nær Beijing Railway Station

Hotell i Kina - Toppbyer

Shanghai
Beijing
Guangzhou
Shenzhen
Chengdu
Hangzhou
Sanya
Xi'an
Xiamen
Qingdao
Yangshuo
Lijiang
Suzhou
Nanjing
Guilin
Chongqing
Dalian
Tianjin
Yiwu
Kunming
Wuhan
Dali
Ningbo
Tianzhu
Shenyang

Alle byer i Kina »

Hotell i Kina - Regioner

Hotell i Guangdong
Hotell i Xi-Cheng
Hotell i Zhejiang
Hotell i Dong-Cheng
Hotell i Chao-Yang
Hotell i Nanjing Lu

hjem | om lets book hotel © LetsBookHotel.com 2014