Kamertype |
Max. |
van |
Suite Phoebe
[Kamerinformatie]
2 |
van EUR 252.00 |
Phoebe Suite is ingericht in zwart-wit en beschikt over een eigen balkon met stoelen, een tafel, ligstoelen en een verwarmde hot tub met uitzicht op Caldera en de zee.
Het is verder uitgerust met een queensize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens. Andere faciliteiten zijn onder meer:
- Luxe toiletartikelen
- Badjassen en slippers
- Haardroger en een opmaaktafel
- Thee- en koffiefaciliteiten
- Persoonlijke laptop
- Strandtas met handdoeken
Kamerfaciliteiten: WC, Wasmachine, Verwarming, TV, Telefoon, Strijkvoorzieningen, Strijkijzer, Slippers, Satelliet TV, Radio, Minibar, Koffie-/theevoorzieningen, Koelkast, Kluisje, Kabel-TV, Jacuzzi/bubbelbad, Jacuzzi, Haardroger, Extra lang bed (>2 meter), Douche, CD-speler, Binnenplaats, Balkon, Badkamerbenodigdheden, Badkamer, Badjas, Airconditioning
Suite Galatea
[Kamerinformatie]
2 |
van EUR 324.00 |
De Galatea Suite beschikt over een overdekt terras en een zonneterras met een verwarmde hot tub en een prachtig uitzicht. Het is verder uitgerust met een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens.
Andere faciliteiten zijn onder meer:
- Luxe toiletartikelen
- Badjassen en slippers
- Thee- en koffiefaciliteiten
- Persoonlijke laptop
- Strandtas met handdoeken
Venus Suite
[Kamerinformatie]
2 |
van EUR 342.00 |
Deze suite is wit, met een groot bed, dat gedrapeerd is in wit linnen, een luxe badkamer, een enorm terras, een verwarmd bubbelbad en een extra ruim zonnedek.
Deze gerestaureerde Santoriaanse grotwoning is voorzien van een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens.
- Luxe toiletartikelen
- Badjassen en slippers
- Thee- en koffiefaciliteiten
- Persoonlijke laptop
- Strandtas met handdoeken
Suite Astrophelia
[Kamerinformatie]
2 |
van EUR 387.00 |
Deze Venetiaans geïnspireerde suite beschikt over zorgvuldig gekozen, eigentijdse meubels, hoge plafonds met indrukwekkende kroonluchters en een prachtig uitzicht over de Caldera, de vulkaan en de eindeloze Egeïsche Zee. De Astrophelia Suite heeft een eigen verwarmd bubbelbad met uitzicht op de Caldera en zee. Het is verder uitgerust met een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens.
- Luxe toiletartikelen
- Badjassen en slippers
- Thee- en koffiefaciliteiten
- Persoonlijke laptop
- Strandtas met handdoeken
Suite La Luna
[Kamerinformatie]
2 |
van EUR 495.00 |
Deze suite bevindt zich op slechts een paar treden van de belangrijkste straat. Zowel binnen als buiten kunt u genieten van de prachtige Santoriaanse zon en uitzicht op de Caldera en de vulkaan.
De La Luna Suite is voorzien van een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens.
- Luxe toiletartikelen
- Badjassen en slippers
- Thee- en koffiefaciliteiten
- Persoonlijke laptop
- Strandtas met handdoeken