U bent in: Home > Griekenland Hotels > Firá Hotels > Asteras Villas

Asteras Villas
Caldera (Fira) 84700

Asteras Villas
Asteras Villas is gelegen in het centrum van Fira, boven de majestueuze kliffen van Caldera, met daaronder de eindeloze Egeïsche Zee. Het bevindt zich op slechts een steenworp afstand van de belangrijkste kiezelstraat in Fira, de hoofdstad van Santorini. Elke suite biedt een prachtig uitzicht op de Caldera, het eiland Thirassia, de beroemde vulkaan en het traditionele dorp Oia.Alle kamers hebben modern meubilair. Elke suite heeft een groot, eigen balkon. Asteras Villas biedt gasten de luxe van het adembenemend uitzicht op de Egeïsche Zee, de vulkaan en de beroemde zonsondergang van Santorini te genieten. Het is gelegen op loopafstand van het openbaar vervoer naar het eiland, op slechts 10 minuten van de luchthaven en op 15 minuten van de belangrijkste haven. De beroemde rode en zwarte stranden bevinden zich ongeveer 20 minuten met het openbaar vervoer van het complex, tezamen met andere unieke stranden die een bezoek waard zijn. U kunt ook gemakkelijk een auto huren bij de receptie, zodat u alle dorpen op het eiland kunt verkennen.
Score van 99 beoordelingen
Schitterend 9.5/10
Kamers: 6   calendar  (Zoek)
Adres: Caldera, Fira 84700  map (Kaart)

Asteras Villas - Foto's

Wat mensen zeggen

Our host, Mrs. Diana, was helpful, sweet and lovely. The room was spotless and the view was amazing!. View, amenities, location, staff. The price for the location was awesome! Right in the Caldera with an amazing view of the sea, sunset and trek home for the donkeys. The owner/operator, Lea, was also very friendly and helpful. I liked the kitchenette, little dining table, seating area, etc (even if we didn't use some of it). Plus, it was really fun to be sleeping IN the side of the island.
alle beoordelingen »

Online Booking Asteras Villas

Wat is de periode van uw verblijf in het Asteras Villas?

Aankomst

calendar

Vertrek

calendar

Hoe te reserveren bij het Asteras Villas?

Reserveren in het Asteras Villas is gemakkelijk en veilig. Selecteer een kamer. Vul daarna het reserveringsformulier in en bevestig uw boeking. U krijgt direct een bevestigingsemail toegestuurd.

Asteras Villas Kamerinformatie

Kamertype Max. van
Suite Phoebe
[Kamerinformatie]
2
van
EUR 252.00
Phoebe Suite is ingericht in zwart-wit en beschikt over een eigen balkon met stoelen, een tafel, ligstoelen en een verwarmde hot tub met uitzicht op Caldera en de zee. Het is verder uitgerust met een queensize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens. Andere faciliteiten zijn onder meer: - Luxe toiletartikelen - Badjassen en slippers - Haardroger en een opmaaktafel - Thee- en koffiefaciliteiten - Persoonlijke laptop - Strandtas met handdoeken

Kamerfaciliteiten:
WC, Wasmachine, Verwarming, TV, Telefoon, Strijkvoorzieningen, Strijkijzer, Slippers, Satelliet TV, Radio, Minibar, Koffie-/theevoorzieningen, Koelkast, Kluisje, Kabel-TV, Jacuzzi/bubbelbad, Jacuzzi, Haardroger, Extra lang bed (>2 meter), Douche, CD-speler, Binnenplaats, Balkon, Badkamerbenodigdheden, Badkamer, Badjas, Airconditioning

Suite Galatea
[Kamerinformatie]
2
van
EUR 324.00
De Galatea Suite beschikt over een overdekt terras en een zonneterras met een verwarmde hot tub en een prachtig uitzicht. Het is verder uitgerust met een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens. Andere faciliteiten zijn onder meer: - Luxe toiletartikelen - Badjassen en slippers - Haardroger en een opmaaktafel - Thee- en koffiefaciliteiten - Persoonlijke laptop - Strandtas met handdoeken

Kamerfaciliteiten:

Venus Suite
[Kamerinformatie]
2
van
EUR 342.00
Deze suite is wit, met een groot bed, dat gedrapeerd is in wit linnen, een luxe badkamer, een enorm terras, een verwarmd bubbelbad en een extra ruim zonnedek. Deze gerestaureerde Santoriaanse grotwoning is voorzien van een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens. Andere faciliteiten zijn onder meer: - Luxe toiletartikelen - Badjassen en slippers - Haardroger en een opmaaktafel - Thee- en koffiefaciliteiten - Persoonlijke laptop - Strandtas met handdoeken

Kamerfaciliteiten:

Suite Astrophelia
[Kamerinformatie]
2
van
EUR 387.00
Deze Venetiaans geïnspireerde suite beschikt over zorgvuldig gekozen, eigentijdse meubels, hoge plafonds met indrukwekkende kroonluchters en een prachtig uitzicht over de Caldera, de vulkaan en de eindeloze Egeïsche Zee. De Astrophelia Suite heeft een eigen verwarmd bubbelbad met uitzicht op de Caldera en zee. Het is verder uitgerust met een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens. Andere faciliteiten zijn onder meer: - Luxe toiletartikelen - Badjassen en slippers - Haardroger en een opmaaktafel - Thee- en koffiefaciliteiten - Persoonlijke laptop - Strandtas met handdoeken

Kamerfaciliteiten:

Suite La Luna
[Kamerinformatie]
2
van
EUR 495.00
Deze suite bevindt zich op slechts een paar treden van de belangrijkste straat. Zowel binnen als buiten kunt u genieten van de prachtige Santoriaanse zon en uitzicht op de Caldera en de vulkaan. De La Luna Suite is voorzien van een kingsize bed met luxe katoen-satijnen beddengoed en een keuze uit kussens en dekens. Andere faciliteiten zijn onder meer: - Luxe toiletartikelen - Badjassen en slippers - Haardroger en een opmaaktafel - Thee- en koffiefaciliteiten - Persoonlijke laptop - Strandtas met handdoeken

Kamerfaciliteiten:

Faciliteiten in het Asteras Villas

Zwembad en wellness
Massage, Jacuzzi
Zakelijke faciliteiten
Fax / kopieerapparaat
Vervoer
Fietsverhuur, Autoverhuur, ,
Schoonmaakdiensten
Wasserij, Strijkservice, Stomerij
Overige
VIP-kamervoorzieningen, Verwarming, Rookvrije kamers, Geluiddichte kamers, Bruidssuite, Airconditioning
Gemeenschappelijke ruimtes
Terras
Eten & Drinken
Roomservice, Ontbijt op de kamer,
Diensten receptie
Kluisje, Express check-in/check-out, Excursiebalie, Bagage-opslag,
Diensten
Wi-Fi / draadloos netwerk, Internetvoorzieningen, Gratis Wi-Fi
Algemeen
Parkeergelegenheid, Gratis parkeergelegenheid,

Regels van het Asteras Villas

Inchecken
14:00 - 21:00
Uitchecken
08:00 - 12:00
Geaccepteerde creditcards
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
American Express, Visa, MasterCard, Maestro
Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 21 dagen vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering tot 7 dagen vóór de aankomstdatum
wordt 50% van de totale reservering in rekening gebracht.
Bij annulering of wijziging daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de totale reservering in rekening gebracht.
Aanbetalingsbeleid
er wordt geen aanbetaling in rekening gebracht.
BTW en stads-/toeristenbelasting
8 % BTW zijn inbegrepen.
Servicekosten is niet van toepassing.
0.5 % stads-/toeristenbelasting per persoon per nacht zijn inbegrepen.
Internet
WiFi is beschikbaar in de openbare ruimtes (tegen betaling).
Vast internet is beschikbaar in de kamers (tegen betaling).
Maaltijden
Dit hotel biedt geen eetfaciliteiten.
Parkeren
Gratis Openbaar parkeren is mogelijk op een nabijgelegen locatie; reserveren is niet noodzakelijk.
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan, op verzoek (geen extra kosten aan verbonden).

Hotels in de buurt Asteras Villas

Nefeles Luxury Suites 0 stars
Nefeles Luxury Suites
" We saw the caldera, cruise ships tendering, ferries coming and going and the cable car"
Porto Fira Suites 4 stars
Porto Fira Suites
" Close to everthing but still not in the middle so you get some peace and quiet too! Takes about 3 minutes to walk up to the main ..."
Tataki Hotel 0 stars
Tataki Hotel
" The design of the room make me feel like for"
Theoxenia Boutique Hotel 4 stars
Theoxenia Boutique Hotel
" Amazing sunset and village"
Kavalari Hotel 0 stars
Kavalari Hotel
" Lots if steps everywhere but that us Santorini and bit if fitness does us all good:) good continental bfast on the terrace and ma..."
Athina Luxury Suites 0 stars
Athina Luxury Suites
"Even brought me breakfast at 5am and my heavy luggage up to the taxi"