U bent in: Home > Tsjechië Hotels > Hotels nabij Prague Main railway station > 5* sterren luxe hotels

5* sterren luxe hotels nabij Prague Main railway station

56 5* sterren luxe hotels Gevonden nabij Prague Main railway station, Resultaat 1-15

  
  • Esplanade Prague 5 stars 0.31Km > Prague Main railway station
    van US$ 115.43
    Perfect 8.3
    494 beoordelingen
    info Dit luxe hotel in Secession-stijl dateert uit 1927 en ligt tegenover de Staatsopera, op slechts 2 minuten lopen van het Wenceslasplein en 5 minuten van het centrale treinstation van Praag. Het biedt e... meer informatie over esplanade prague
    1. De ligging. 2. De prijs/kwaliteit verhouding. 3. De ambiance. 4. Dat verrukkelijke liftje. 5. De service. 6. Het terrasje vóór het hotel. - De locatie van het hotel is prima. Vriendelijk personeel. mooie kamer. Het ontbijt en diner zijn erg goed.
  • Jewish Synagogue Ruterra Suite 5 stars 0.37Km > Prague Main railway station
    Uitstekend 7.3
    5 beoordelingen
    info Ruterra Olivova apartment is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Wenceslas Square and 400 metres from Prague National Museum... meer informatie over jewish synagogue ruterra suite
  • Boscolo Prague, Autograph Collection 5 stars 0.39Km > Prague Main railway station
    van US$ 210.59
    Schitterend 8.8
    238 beoordelingen
    info Het luxe 5-sterrenhotel Boscolo Prague, Autograph Collection is gevestigd in het centrum van Praag, op 10 minuten lopen van het Wenceslasplein. De elegante spa biedt een binnenzwembad, een hot tub, ee... meer informatie over boscolo prague, autograph collection
    Het zwembad, de rust en stilte, de mooie omgeving - Nice and quiet hotel, you could't see and feel the other hotel customers, very good housekeeping. - nice common areas
  • Hotel King David Prague 5 stars 0.4Km > Prague Main railway station
    van US$ 161.33
    Perfect 8.1
    174 beoordelingen
    info Hotel Terminus Prague ligt tussen het centraal station van Praag en het treinstation Masaryk, op loopafstand van de historische binnenstad. De elegant ingerichte kamers van het Prague Terminus zijn g... meer informatie over hotel king david prague
    Dichtbij het toeristisch centrum en allerhande faciliteiten zoals metro,enz. Het hotel zelf had alles te bieden wat men maar kon wensen van eenhotel en het ontbijtbuffet was bijzonder verzorgd en uitgebreid. - De prijs en de ligging tov het oude centrum van Praag. De vriendelijkheid en de hulpvaardigheid van het personeel.
  • Hybernska Apartment 5 stars 0.47Km > Prague Main railway station
    van US$ 110.56
    Schitterend 8.8
    1 beoordelingen
    info Prague4you Apartment is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWiFi access is available. The property is 800 metres from Wenceslas Square and 900 metres from Prague National Museum. Acc... meer informatie over hybernska apartment
  • Mánesova Apartment 5 stars 0.47Km > Prague Main railway station
    Schitterend 9.6
    1 beoordelingen
    info Mánesova Apartment is a self-catering accommodation located in Prague. FreeWiFi access is available. The property is 400 metres from Prague National Museum and 700 metres from Wenceslas Square. Accom... meer informatie over mánesova apartment
  • Wenceslas Square Apartment 5 stars 0.56Km > Prague Main railway station
    info Wenceslas Square Apartment offers accommodation in Prague, 100 metres from Wenceslas Square and 300 metres from Prague National Museum. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen and there ... meer informatie over wenceslas square apartment
  • The Mark Luxury Hotel Prague 5 stars 0.56Km > Prague Main railway station
    van US$ 256.11
    Schitterend 9.0
    216 beoordelingen
    info Dit nieuwe luxe hotel is gevestigd in een stadspaleis uit de 17e eeuw in het hart van de stad, en zal u verrassen met de tijdloze elegantie van het interieur. Het Kempinski Hybernská Praag biedt een ... meer informatie over the mark luxury hotel prague
    Service was absolutely top shelf. Breakfast menu was excellent. Room layout, ammenities, and comfort were first cabin. Great bed and great shower. - Engaging and helpful staff Very high quality product - rooms, decor service etc.
  • Jalta Boutique Hotel 5 stars 0.57Km > Prague Main railway station
    van US$ 189.30
    Schitterend 8.6
    365 beoordelingen
    info Dit elegante en luxueuze boetiekhotel ligt aan het Wenceslasplein in het centrum van Praag, naast de Staatsopera en het Nationaal Museum. Hotel Jalta heeft gratis WiFi- De kamers zijn voorzien van ai... meer informatie over jalta boutique hotel
    Locatie, comfort, properheid,... - Zeer goed/eenvoudig per auto bereikbaar. Perfecte locatie. Vriendelijke ontvangst/bediening. Goed restaurant.
  • Art Nouveau Palace Hotel 5 stars 0.59Km > Prague Main railway station
    van US$ 115.45
    Schitterend 8.9
    1272 beoordelingen
    info Het luxe Jugendstilhotel Palace Praha is gunstig gelegen in het historische centrum van de stad. Het bevindt zich op slechts een steenworp afstand van het Wenceslas-plein en het Oude Stadsplein, de wi... meer informatie over art nouveau palace hotel
    Uitstekend ontbijtbuffet - De vriendelijkheid en behulpzaamheid van het personeel. Het ontbijt was fantastisch! Het hotel zag er keurig, schoon en representatief uit. De ligging in het centrum is ideaal voor uitstapjes.
  • Prague Marriott Hotel 5 stars 0.66Km > Prague Main railway station
    van US$ 123.57
    Schitterend 8.6
    380 beoordelingen
    info Het Prague Marriott Hotel is centraal gelegen, op een steenworp afstand van het Oude Stadsplein en de belangrijkste toeristische attracties van Praag. Het hotel staat bekend om zijn uitstekende servic... meer informatie over prague marriott hotel
    Opposite the shuttle bus stop that brings you/takes you to the airport, next to a large supermarket, very near the metro, very comfortable beds, tea/coffe facilities provided with large mugs, bathrobe, slippers. Possibility to open the bedroom window for some fresh air. Excellent choice for a stop in Prague - Wonderful welcoming and professional ... wat mensen zeggen » reception staff. Rooms and dining room very clean. Excellent dining room service, food variety and filling. Parking with driver services. Service Konsiir excellent. The hotel's excellent location allows walking around the Old City. Excellent score! Hotel very high level
  • Hilton Prague Old Town 5 stars 0.67Km > Prague Main railway station
    van US$ 165.41
    Perfect 8.4
    292 beoordelingen
    info Dit centraal gelegen hotel in de historische binnenstad van Praag bevindt zich op loopafstand van de belangrijkste bezienswaardigheden. Het ligt dicht bij de winkelstraat Na Příkopě en het winkelcentr... meer informatie over hilton prague old town
    alles - The hotel was great. They upgraded us to a bigger room because we needed a cot for our daughter. The hotel was walking distance from the old town square - The beds were so nice did not want to leave
  • Radisson Blu Alcron Hotel 5 stars 0.77Km > Prague Main railway station
    van US$ 164.08
    Schitterend 9.1
    1432 beoordelingen
    info Het Radisson Blu Alcron Hotel ligt in het hart van Praag, op slechts 100 meter van het Wenceslas-plein. Dit 5-sterrenhotel in art-decostijl opende voor het eerst de deuren in 1932. Alle kamers hebben ... meer informatie over radisson blu alcron hotel
    Zeer attent personeel, zeer kindvriendelijk. Alles tot in de kleinste details geregeld. - ideale ligging tov het centrum
  • Art Deco Imperial Hotel 5 stars 0.78Km > Prague Main railway station
    van US$ 136.07
    Schitterend 8.9
    797 beoordelingen
    info Het indrukwekkende Art Deco Imperial Hotel ligt in het centrum van Praag. Het hele interieur is verfraaid met kostbare mozaïeken en historische, met de hand beschilderde tegels. Er zijn gratis fitness... meer informatie over art deco imperial hotel
    weldadig ouderwets, vriendelijke bediening, meer dan uitstekend restaurant van Richard Wagner in het hote. - inrichting en sfeer van de kamer
  • Hotel Kings Court 5 stars 0.79Km > Prague Main railway station
    van US$ 161.60
    Schitterend 9.0
    1635 beoordelingen
    info Hotel Kings Court ligt naast het in art-nouveaustijl gebouwde stadhuis en de elegante winkelstraat Na Prikope. Dit 5-terrenhotel is uniek gelegen in het hart van Praag. De exclusieve spa van het King... meer informatie over hotel kings court
    We've been in Kings Court for 5 nights, in the Junior Suite. Starting from the online booking process the staff had provided an outstanding customer support. As we came with a baby and a toddler, we had further requirements than the usual guests - and they were all fulfilled. Other than the welcoming and professional staff, location is amazing (lo... wat mensen zeggen » ok at Prague's map), breakfast was good and my 3 years old son had great time playing in the small swimming pool. My only problem is that I didn't hav - The Kings Court Hotel is a very welcoming hotel in the centre of Prague. It was impeccably clean and the staff are committed to their guests from Reception to the Catering staff. Rooms are comforable and the Buffet Breakfast was excellent. The Fresh Honey Comb each morning was an novel treat. The hotel is accessable from the airport on the 119 bus to Dejvice , the tube to Mustek , an easy change for Namiska Republiky and emerge from the escalator at the door of the Hotel, for 1 euro 20 c, or 3
Resultaat 1-15 van de 56 hotels