Hotels in de buurt van South Railway Station, Accommodatie dicht bij South Railway Station Oostenrijk | LetsBookHotel

Hotels nabij South Railway Station

U bent in: Home > Oostenrijk Hotels > Hotels nabij South Railway Station > Hotels

596 Hotels Gevonden nabij South Railway Station, Resultaat 271-285

 
 
Suite Hotel 200m zum Prater 3 stars (2.37 Km » South Railway Station)
van € 24.00
Score van 1057 beoordelingen
Uitstekend 7.2/10 7.2
Böcklinstraße 72, Vienna
Suite Hotel 200m zum Prater is gevestigd in een 19e-eeuws jugendstil-gebouw en ligt in het centrum van Wenen. In de lobby is gratis breedbandinternet beschikbaar. Alle kamers hebben een rustige locatie en zijn uitgerust met een zithoek, een bureau en een eigen badkamer. Kabel-tv, een kitchenette en een haardroger zijn ook aanwezig. De receptie is 24 uur per dag geopend en er ...

Grote ruime schone kamers, aanwezigheid van kitchenette, goed ontbijtbuffet wat ook tijdig aangevuld werd. - Jan

Royal Living Apartments Vienna 4 stars (2.39 Km » South Railway Station)
van € 39.00
Score van 437 beoordelingen
Uitstekend 7.8/10 7.8
Knöllgasse 30, Vienna
Deze appartementen met airconditioning liggen naast tramlijn 1 en in het zuiden van Wenen. Ze bevinden zich op 12 minuten van de beroemde winkelstraat Kärntnerstrasse, het Keizerlijk Paleis en het operagebouw. Alle moderne en individueel ingerichte appartementen van het Royal Living Apartments Vienna zijn voorzien van gratis WiFi en hoogwaardige entertainmentsystemen met een f...

Pension Kraml 2 stars (2.39 Km » South Railway Station)
van € 58.00
Score van 40 beoordelingen
Perfect 8.5/10 8.5
Brauergasse 5, Vienna
Pension Kraml ligt tussen de Mariahilfer Straße en de Naschmarkt en op slechts 900 meter van de Ringstraße. Het biedt gratis WiFi, een ontbijtbuffet en een kleine tuin op de binnenplaats. Alle openbare ruimtes van Pension Kraml, zoals de ontbijtruimte en de tv-kamer, liggen op de begane grond. Gratis toegang tot internet is beschikbaar op de computer bij de receptie. Metrosta...

Apartment Stephansplatz 0 stars (2.4 Km » South Railway Station)
van € 0.00
Score van 13 beoordelingen
Schitterend 8.7/10 8.7
Goldschmiedgasse 3/10, Vienna
Just around the corner from Saint Stephen’s Cathedral and the Stephansplatz Underground Station, this modern apartment offers free WiFi and 2 flat-screen cable TVs. Apartment Stephansplatz features a bedroom, a living room, a kitchen with a dining area, a bathroom with a hairdryer, a washing machine, and parquet floors. A wide range of shops, bars, and restaurants can be foun...

govienna Luxury City Apartments 4 stars (2.4 Km » South Railway Station)
van € 125.00
Score van 32 beoordelingen
Uitstekend 7.7/10 7.7
Bäckerstraße 10, Vienna
De appartementen van Govienna City Apartments zijn centraal gelegen op verschillende locaties in Wenen. De moderne appartementen zijn voorzien van gratis WiFi en zijn gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. Elk appartement beschikt over een compleet uitgeruste keuken of kitchenette met keukengerei, een magnetron, een koelkast en een eethoek. Alle moderne woonkamers h...

12th Century Apartment 0 stars (2.41 Km » South Railway Station)
van € 120.00
Score van 19 beoordelingen
Uitstekend 7.6/10 7.6
Various Addresses in Vienna, Vienna
Het 12th Century Apartment biedt appartementen met eigen kookgelegenheid en gratis WiFi op verschillende locaties in hartje Wenen, op slechts 5 minuten lopen van de Stephansdom. Het 12th Century Apartment bestaat uit 2 slaapkamers, een woonkamer en een volledig uitgeruste keuken. Het biedt een eethoek en een flatscreen-tv. De kitchenette is uitgerust met een vaatwasser en een ...

Hotel Am Stephansplatz 4 stars (2.41 Km » South Railway Station)
van € 143.10
Score van 316 beoordelingen
Schitterend 9.1/10 9.1
Stephansplatz 9, Vienna
Hotel am Stephansplatz ligt in hartje Wenen, pal tegenover de St. Stephansdom, de geliefde blikvanger van de stad. Kom en leer dit particuliere hotel kennen, zodat u de architectonische functionaliteit in perfecte combinatie met de warme en sensuele ambiance van mooi hout, leder en kleuren kunt waarderen. Geniet van de zeer centrale ligging van dit hotel in Wenen, ideaal voor ...

Het hotel ligt midden in het toeristische centrum, vlakbij een U-ingang en maakt het mogelijk heel veel te voet te bezoeken. Het hotel zelf is modern (design) ingericht en kamer én badkamer waren bijzonder ruim voor een stadshotel. - Maria

Central Vienna-Living Hetz 0 stars (2.42 Km » South Railway Station)
van € 0.00
Hetzgasse 16, Vienna
Central Vienna-Living Hetz is just a 10-minute walk from Vienna’s city centre and the famous St Stephen’s Cathedral. Modern interior is a characteristic feature of the entire apartment. WiFi is available free of charge. The apartment’s living area doubles up as a bedroom and has oak wood floors. A king-size double bed and designer sofa bed are further features of the room. A h...

Corvinus Hotel Pension 4 stars (2.43 Km » South Railway Station)
van € 60.00
Score van 288 beoordelingen
Perfect 8.4/10 8.4
Mariahilfer Straße 57-59, Vienna
Dit gezellige, door een familie gerunde hotel ligt direct aan de Mariahilfer Straße, de grootste winkelstraat van Wenen. Het hotel ligt op een paar stappen van een metrostation. Corvinus Hotel Pension biedt onlangs gerenoveerde, ruime kamers met airconditioning en geluiddichte ramen. In het gehele Alpina Hotel is gratis WiFi beschikbaar. Er is ook een internethoek. Het Neubau...

Pertschy Palais Hotel 4 stars (2.43 Km » South Railway Station)
van € 79.00
Score van 1062 beoordelingen
Uitstekend 7.8/10 7.8
Habsburgergasse 5, Vienna
Het door een familie beheerde 4-sterrenpension Pertschy ligt midden in het centrum van de stad, in een zijstraat van de Graben en op slechts een paar minuten lopen van metrostation Stephansplatz en het keizerlijk paleis Hofburg. Deze bed & breakfast combineert een oud-Weense stijl met modern comfort en een elegante ambiance. Elke ochtend wordt er een klassiek Weens ontbijtbuff...

De zeer goede ligging in het centrum,alle belangrijke touristisse bezichtingen al wandelend te voet zonder moeite bereikbaar.Zeer goede nachtrust,geen storende geluiden,mooie grote kamer met alle faciliteiten aanwezig,kortom:10 dagen heerlijk verblijf in dit hotel. - Mathias

Ibis budget Wien Sankt Marx 2 stars (2.43 Km » South Railway Station)
van € 44.00
Score van 391 beoordelingen
Uitstekend 7.5/10 7.5
Franzosengraben 15, Vienna
Ibis Budget Wien Sankt Marx ligt op 2 minuten lopen van bus- en metrostation Erdberg in het 3e district van Wenen en beschikt over moderne kamers met gratis airconditioning en een flatscreen-tv met satellietzenders. Het centrum is met de metro in minder dan 10 minuten te bereiken. Overal in het Ibis Budget Sankt Marx is gratis WiFi beschikbaar. Alle kamers hebben een badkamer ...

Hotel Haydn 3 stars (2.43 Km » South Railway Station)
van € 60.00
Score van 167 beoordelingen
Perfect 8.2/10 8.2
Mariahilfer Straße 57-59, Vienna
Welkom in Hote -Pension Haydn. Dit is een comfortabel, vriendelijk en gezellig hotel dat aan de belangrijkste winkelstraat, midden in het centrum van Wenen ligt. Het historische pand ligt dicht bij het metrostation U3 (Neubaugasse), op 15 minuten van de treinstations Zuid, West en Wien-Mitte. De rustige en comfortabele kamers, waarvan sommige over airconditioning beschikken...

Very good location - in the center of main shopping street - Mariahilfstrasse, 2 minutes from metro, 10 minuts by metro from Opera or Stephen dome. We have very nice view in the room - on Christmas market near Haydn monument. Hotel can offer you excursions indifferent language. Hotel staff very friendly and helpful. - Anonymous

Marios City Apartment Diehlgasse 0 stars (2.44 Km » South Railway Station)
van € 130.00
Score van 17 beoordelingen
Schitterend 9.6/10 9.6
Diehlgasse 45, Vienna
Marios City Apartment Diehlgasse is located half-way between Schönbrunn Palace and the centre of Vienna, just a 15-minute bus ride from the Vienna State Opera and the famous Ringstraße Boulevard. It offers you a fully equipped kitchen with a dishwasher and free WiFi. A flat-screen TV with cable channels and a bathroom with a heated towel rail are further features of Marios Apa...

Continental Hotel-Pension 4 stars (2.44 Km » South Railway Station)
van € 54.00
Score van 725 beoordelingen
Perfect 8.3/10 8.3
Kirchengasse 1, Vienna
Dit hotel wordt door een familie beheerd en ligt om de hoek van de winkelstraat Mariahilfer Straße en op slechts 30 meter van metrostation Neubaugasse. WiFi is gratis beschikbaar in de openbare ruimtes. Het Continental Hotel-Pension is op de bovenste verdiepingen van een kantoren- en appartementencomplex gevestigd. De kamers hebben een kabeltelevisie, een minibar, een kluisje,...

Op de site stond niet beschreven dat er airco was, maar die was wel aanwezig. De ligging was super. Op enkele meters van de U-Bahn Neubaugasse. Het personeel was erg vriendelijk. - Anita

Appartement direkt am Stephansdom 0 stars (2.45 Km » South Railway Station)
van € 95.00
Jasomirgottgasse 3, Vienna
Appartment direkt am Stephansdom is a self-catering accommodation located in Wien. FreeWiFi access is available. The property is 100 metres from Stephansplatz Metro Stop and 100 metres from St. Stephen's Cathedral. Accommodation will provide you with a TV, a seating area and a DVD player. There is a full a kitchenette with a dishwasher and a microwave. Featuring a shower, pri...

 Resultaat 271-285 van de 596 hotels
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

Oostenrijk hotel zoeken

Aankomst

calendar

Vertrek

calendar

Filter uw zoekopdracht

Hoteltype

1* sterren hotels4 Hotels
2* sterren hotels18 Hotels
3* sterren hotels88 Hotels
4* sterren hotels154 Hotels
5* sterren luxe hotels31 Hotels
Appartement381 Hotels
Bed & Breakfast18 Hotels
Hostels10 Hotels
Logies53 Hotels

Faciliteiten

Airconditioning198 Hotels
Familiekamers474 Hotels
Fitnessruimte81 Hotels
Geluiddichte kamers108 Hotels
Gratis Wi-Fi623 Hotels
Homovriendelijk28 Hotels
Huisdieren toegestaan438 Hotels
Jacuzzi10 Hotels
Kamers / voorzieningen voor gasten met een handicap79 Hotels
Parkeergelegenheid583 Hotels
Pendeldienst van en naar het vliegveld45 Hotels
Restaurant56 Hotels
Wellness-centrum16 Hotels
Wi-Fi / draadloos netwerk698 Hotels
Zwembad Binnen6 Hotels

South Railway Station Kaart


mapKaart


tickLage prijzen
tickGeen reserveringskosten
tickMaximale keuze
tickTevreden gasten

Facebook

Facebook
Word fan van ons op Facebook

Nabije Monumenten

Airport
Schwechat Airport 15.37 Km
Landmark
Naschmarkt 1.75 Km
Opernball 1.88 Km
Cafe Sacher 1.94 Km
Casino Vienna 2.01 Km
Austrian National Library 2.25 Km
St. Stephan's Cathedral 2.4 Km
Monument or Landmark
Charles Church Vienna 1.33 Km
Secession 1.79 Km
The Imperial Palace 2.28 Km
Museum
Belvedere Palace 0.54 Km
Albertina Graphic Arts Collection 2 Km
Museum of Applied Arts 2.16 Km
Mozarthouse Vienna 2.3 Km
Museum Quarter 2.56 Km
Kunsthaus Wien 2.82 Km
Park
Stadtpark 1.84 Km
Burggarten 2.13 Km
Vienna Volksgarten 2.65 Km
Rathauspark 2.94 Km
Popular area
Ringstrasse 1.64 Km
Spanish Riding School 2.44 Km
Spittelberg 2.56 Km
Shopping Area
Kärntnerstreet 2.09 Km
Steffl 2.18 Km
Graben 2.4 Km
Der Graben 2.46 Km
Mariahilfer Strasse 2.54 Km
Theatre
Vienna Hofburg Orchestra 1.48 Km
Kursalon Vienna 1.73 Km
Theater an der Wien 1.77 Km
Vienna Opera House 1.81 Km
Vienna Imperial Orchestra 2.23 Km
Burgtheater 2.85 Km
Vienna Residence Orchestra 2.87 Km
Theater an der Josefstadt 3.28 Km
Train Station
South Railway Station 0 Km
Underground Railway Station
Südtirolerplatz 0.5 Km
Vienna Middle / Landstreet 1.7 Km
Karlsplatz Underground Stop 1.72 Km
Stephansplatz 2.34 Km

South Railway Station Hotel Soorten

1* sterren hotels nabij South Railway Station
2* sterren hotels nabij South Railway Station
3* sterren hotels nabij South Railway Station
4* sterren hotels nabij South Railway Station
5* sterren luxe hotels nabij South Railway Station
Appartement nabij South Railway Station
Bed & Breakfast nabij South Railway Station
Hostels nabij South Railway Station
Logies nabij South Railway Station

Prijsklasse South Railway Station

South Railway Station Hotels onder 75 EUR
South Railway Station Hotels van 75 EUR naar 125 EUR
South Railway Station Hotels van 125 EUR naar 200 EUR
South Railway Station Hotels meer dan 200 EUR

Hotels in Oostenrijk - Populaire steden

Wenen
Sölden
Neustift im Stubaital
Zell am See
Ischgl
Sankt Anton am Arlberg
Mayrhofen
Lech
Kaprun
Schladming
Salzburg
Längenfeld
Seefeld in Tirol
Badgastein
Saalbach
Bad Kleinkirchheim
Kappl
Flachau
Kitzbühel
Wagrain
Bad Hofgastein
Innsbruck
Ramsau
Fügen
Kirchberg in Tirol

Alle Steden in Oostenrijk »

Hotels in Oostenrijk - Populaire regio's

Hotels in Tyrol
Hotels in Salzburg
Hotels in Carinthia
Hotels in Vienna (state)
Hotels in Styria
Hotels in Upper Austria

home | over letsbookhotel © LetsBookHotel.com 2014