U bent in: Home > Oostenrijk Hotels > Hotels nabij South Railway Station > Hotels

Hotels nabij South Railway Station

747 Hotels Gevonden nabij South Railway Station, Resultaat 271-285

  
Vienna Apartment 3 0 stars (2.11Km » South Railway Station)
van € 52.50
Score van 12 beoordelingen
Schitterend 9.0/10 9.0
Dietrichgasse 18, Vienna
This spacious rooftop apartment in Vienna’s district of Landstraße is a 10-minute walk from the Kardinal-Nagl-Platz Underground Station (line U3), which provides direct connections to the city centre....

Beautiful Home - Riverside Apartment 0 stars (2.11Km » South Railway Station)
van € 0.00
Score van 35 beoordelingen
Schitterend 9.5/10 9.5
Hörnesgasse 23, Vienna
This spacious, elegantly furnished apartment in Vienna’s third district is only 50 metres from the Danube Canal and a 4-minute walk from the Rochusgasse Underground Station (line U3), which offers dir...

Appartement in the center of Vienna 0 stars (2.11Km » South Railway Station)
van € 65.00
Reinprechtsdorferstr 62, Vienna
Appartement in the center of Vienna is located in Vienna. Free WiFi access is available. At Appartement in the center of Vienna you will find a shared kitchen. An array of activities can be enjoyed o...

CheckVienna 0 stars (2.11Km » South Railway Station)
van € 43.65
Score van 69 beoordelingen
Uitstekend 7.6/10 7.6
Different locations in Vienna, Vienna
Star Apartments beschikt over appartementen op verschillende locaties in Wenen. De centraal gelegen appartementen zijn in 2010 of 2011 gerenoveerd en zijn voorzien van gratis WiFi. Alle appartementen...

Extremely small toilet room!!! :) No soundproofing, that is the big problem at night. After the booking nobody explain where is the key lies and what is the number of the Appartment in the House. The wait time of the receiving party for the guests is only 15 minutes, what is extremely difficult to following, when you don't know the city and must go with subway and bus till the destination station. Please be carefull with the time and call to the Call-Center, when you are late, because nobody w - Anonymous

The Art Apartments Vienna 0 stars (2.12Km » South Railway Station)
van € 55.76
Score van 105 beoordelingen
Perfect 8.5/10 8.5
Brandmayergasse 7-9, Vienna
Modern apartments with amenities like free Wi-Fi, wooden floors and a flat-screen TV are featured at Beds & More Appartements. The apartments are located in a typical Viennese building, a 5-minute und...

The apartment is very spacious, looks absolutely new (doors, bathroom, furnuture), very clean, very modern, with a great kitchen. Very good location, not in the center but 59A near the hotel gets you to the opera in about 10 minutes. - Anonymous

Actilingua Apartment Pension 3 stars (2.12Km » South Railway Station)
van € 59.00
Score van 30 beoordelingen
Uitstekend 7.7/10 7.7
Schneidergasse 7, Vienna
Dit charmante driesterren appartementenhotel is gevestigd in een onlangs gerenoveerd art-nouveaugebouw en biedt betaalbare accommodatie vlak bij het stadscentrum. Actilingua Apartment Pension biedt...

Zeer ruime kamer: aparte keuken, woonkamer, slaapkamer. Alles sober, maar netjes. Rustige straat, dichtbij openbaar vervoer. In vijftien minuten middenin het centrum. - Grietje

Art Hotel Vienna 3 stars (2.12Km » South Railway Station)
van € 50.00
Score van 448 beoordelingen
Perfect 8.1/10 8.1
Brandmayergasse 7-9, Vienna
Het Golden Tulip Art Hotel Vienna is een stijlvol en modern hotel met een centrale ligging in het vijfde district van Wenen. U kunt gemakkelijk bij het stadscentrum komen en u bent er dicht bij de Nas...

Deze is voor herhaling vatbaar - Willem

Hotel Ambassador 5 stars (2.13Km » South Railway Station)
van € 168.00
Score van 699 beoordelingen
Schitterend 8.7/10 8.7
Kärntner Straße 22, Vienna
Dit luxe 5-sterrenhotel ligt aan de winkelstraat Kärntner Straße in het centrum van Wenen, op slechts 200 meter van de metrostations Stephansplatz en Karlsplatz. Het heeft een restaurant en het biedt ...

Ligging, kwaliteit kamer, uitstraling hotel - Maarten

Holiday Apartment Vienna - Favoriten 0 stars (2.14Km » South Railway Station)
van € 35.00
Score van 25 beoordelingen
Heel goed 6.7/10 6.7
Different locations in Vienna, Vienna
Deze moderne appartementen met volledig uitgeruste keukens zijn te vinden op verschillende locaties in Favoriten, het 10e district van Wenen. Er is gratis WiFi en in de straat is gratis openbare parke...

Very comfortable one bedroom for our family. - Anonymous

Apartment Margaret 0 stars (2.15Km » South Railway Station)
van € 60.00
Score van 19 beoordelingen
Schitterend 8.7/10 8.7
Kohlgasse 47, Vienna
Located in the fifth district of Vienna and a 6-minute drive away from Westbahnhof Train Station, Appartement Margaret offers self-catering accommodation with free WiFi access, and a balcony. The apa...

Small Luxury Hotel Das Tyrol 4 stars (2.15Km » South Railway Station)
van € 113.10
Score van 298 beoordelingen
Schitterend 9.4/10 9.4
Mariahilfer Straße 15, Vienna
Das Tyrol is een oase in het hart van Wenen.Dit exclusieve boetiekhotel heeft een voortreffelijke ligging, recht tegenover 's werelds grootste moderne cultuurcomplex, het museumkwartier. Het hotel b...

vriendelijk personeel, zeer behulpzaam. Bij het ontbijt bestel je wat voor ei je wilt ipv uren van tevoren klaargemaakte eieren.Zeer vers dus. Aankleding van de kamer en het hele Hotel was zeer decoratief en smaakvol. We hadden een hoekkamer met 2 ramen waar veel licht door kwam (deze konden door dikke gordijnen worden geblindeerd) de shampoo ed in de badkamer waren heel compleet.lokatie zeer goed - Paul

Appartement-Hotel an der Riemergasse 4 stars (2.16Km » South Railway Station)
van € 109.00
Score van 500 beoordelingen
Schitterend 9.0/10 9.0
Riemergasse 8, Vienna
Appartement-Hotel an der Riemergasse is gevestigd in een gerestaureerd jugendstilgebouw in het 1e district van Wenen, op 3 minuten lopen van de Stephansdom en de winkelstraat Kärntner Straße. Alle ap...

prachtig gebouw. vriendelijke receptioniste 's morgens - Anonymous

Austria Trend Hotel Europa Wien 4 stars (2.16Km » South Railway Station)
van € 109.48
Score van 1038 beoordelingen
Perfect 8.3/10 8.3
Kärntnerstraße 18 / Eingang Neuer Markt 3, Vienna
Het Austria Trend Hotel Europa Wien ligt in de beroemde winkelstraat Kärntnerstraße. Dit hotel ligt op 5 minuten lopen van St. Stephen's Cathedral en de opera. Het biedt gratis WiFi en een uitgebreid ...

lekker centraal gelegen hotel, alles op loopafstand, vriendelijk personeel - Anonymous

Vienna Central Apartment Mollardgasse 0 stars (2.17Km » South Railway Station)
van € 0.00
Score van 7 beoordelingen
Perfect 8.3/10 8.3
Mollardgasse 20, Vienna
Vienna Central Apartment Mollardgasse enjoys a quiet location in Vienna’s vibrant 6th district and offers amenities like free WiFi, a washing machine and a flat-screen cable TV. The metro station Pilg...

Hotel Pension Quisisana 1 stars (2.18Km » South Railway Station)
van € 42.00
Score van 41 beoordelingen
Heel goed 6.7/10 6.7
Windmühlgasse 6, Wien
Hotel Pension Quisisana offers free Wi-Fi access in a central location close to Mariahilfer Straße. It is only a few minutes’ walk away from Vienna’s city centre. The family-run Hotel Quisisana is lo...

 Resultaat 271-285 van de 747 hotels
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50