Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1045 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
360 Hostel Centro 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 11.00
Αποτέλεσμα από 141 σχόλια
θαυμάσια 8.7/10 8.7
Del Carmen, 16, Madrid
Located next to Puerta del Sol, in Madrid, this accommodation features shared dormitories with air conditioning and free lockers. Hostel One Centro also offers free Wi-Fi and a 24-hour reception. The...

The staff were super friendly. I had an issue with the noise in my first room and they were more than happy to move me around and were very apologetic. They have free churros and chocolate in the morning, tea, coffee etc. They made free Paella on the Sunday night and free sangria on the Monday night. They organise pub and walking tours. There´s couches to hang out on, lots of nice people to meet. I was surprised by how clean it was - it seemed that the bathrooms were constantly being touched up - Anonymous

Hostal Casillas 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 25.00
Αποτέλεσμα από 61 σχόλια
Έξοχο 7.4/10 7.4
Calle Hortaleza, 4 4ºD, Madrid
Hostal Casillas is located in Madrid. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV. Featuring a bath or shower, private bathroom also comes with a hairdryer and free toile...

Apartment Chueca - Gran Via 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Hortaleza, 4, Madrid
Apartment Chueca - Gran Via is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Chueca and 300 metres from Gran Via Station. Accommodati...

Room Pride 2 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 25.00
Αποτέλεσμα από 182 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
San Bartolomé, 2, Madrid
Αυτό το γραφικό ξενοδοχείο που βρίσκεται στη ζωντανή περιοχή Chueca της Μαδρίτης, απέχει 200μ. από τον σταθμό του μετρό Gran Via. Όλα τα κλιματιζόμενα δωμάτια διαθέτουν ηχομόνωση, δωρεάν Wi-Fi και τηλ...

Great size room with free wifi, very central in perfect location to everything - Anonymous

Hostal Vazquez De Mella 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 34.00
Αποτέλεσμα από 233 σχόλια
Εξαιρετικό 8.4/10 8.4
Plaza Vázquez de Mella, 1, Madrid
Αυτός ο γοητευτικός ξενώνας βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, σε απόσταση 200μ. από την κεντρική λεωφόρο Gran Via. Το Hostal Vazquez de Mella προσφέρει δωρεάν ζώνη Wi-Fi. Διακοσμημένα σε κλασικό στι...

Rooms are clean and spacy. - Anonymous

Barbieri International Hostel 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 10.00
Αποτέλεσμα από 88 σχόλια
Έξοχο 7.8/10 7.8
Barbieri 15, 2º, Madrid
Το Barbieri International Hostel είναι ένας σύγχρονος ξενώνας στην περιοχή Chueca του κέντρου της Μαδρίτης, μόλις 300μ. από τον σταθμό του μετρό Gran Via. Προσφέρει δωρεάν πρόσβαση στην κουζίνα και δω...

the hostel is very pretty and the staff is so kind! Rooms and common space are always clean and orderly. You can cooking in the kitchen and every morning there's breakfast until 10. They borrow you hairdryer if you need (for free). They provide you bed sheets and a locker with your key to keep your staff in the shared bedroom. The hostel is always so silent. It is open 24h. It is in a very good location, near to GranVia, in a neighboorhood full of shops and pretty bar. There's free wifi and if - Anonymous

Hostal Alicante 2 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 30 σχόλια
Έξοχο 7.8/10 7.8
Arenal, 16 dplo., Madrid
Το Hostal Alicante βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, μόλις 200μ. από την Puerta del Sol και το σταθμό Sol. Προσφέρει λειτουργικά δωμάτια με ιδιωτικό μπάνιο, μπαλκόνι και δωρεάν Wi-Fi. Υπάρχει 24ωρη ...

Hostal Zamora 2 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 36.00
Αποτέλεσμα από 169 σχόλια
Εξαιρετικό 8.5/10 8.5
Plaza Vázquez de Mella, 1, 4 Izquierda, Madrid
Το Hostal Zamora βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης μόλις 200μ. από τη λεωφόρο Gran Via. Η ρεσεψίον λειτουργεί όλο το 24ωρο, ενώ το ξενοδοχείο προσφέρει κλιματιζόμενα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και τηλεόρ...

There was a lot to like about this hostal. The staff were so friendly and helpful. The place was extremely clean. Our room was pretty small but for a budget option we didn't expect it to be large. One of the best things about Hostal Zamora is the location. You can walk to all the big tourist attractions-Puerta del Sol, the Prado and other art museums, and the Palacio Real. There are scads of restaurants all around. You'd think it would be noisy but it's not. It's on a quiet square so yo - Anonymous

Pensión Lemus 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 20.00
Αποτέλεσμα από 216 σχόλια
Πολύ καλό 6.6/10 6.6
Hortaleza, 7 1º Izquierda, Madrid
Το Pension Lemus βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία στο κέντρο της Μαδρίτης, μόλις 50μ. από τον σταθμό Gran Via του μετρό. Τα δωμάτια σε αυτό τον ξενώνα έχουν καλή σχέση ποιότητας - τιμής και περιλαμβάνου...

The room was quite small but comfortable and located in the central of the city and closed to the metro. - Anonymous

Petit Palace Arenal Sol 3 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 99.00
Αποτέλεσμα από 711 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Arenal, 16, Madrid
Το Petit Palace Arenal βρίσκεται στη ζωντανή περιοχή Puerta del Sol, σε απόσταση 2 λεπτών με τα πόδια από το σταθμό Sol του μετρό. Προσφέρει δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης, ντους υδρομασάζ και δ...

ειναι σε πολυ κενρικο σημειο της Μαδριτης - Leonidas

Apartment Center Madrid Mayor Sol 0 stars (1.58Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
mayor 37, 4º Izq, Madrid
Apartment Center Madrid Mayor Sol is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 100 metres from Plaza Mayor Madrid and 400 metres from Puerta del S...

Hostal Dolce Vita 0 stars (1.58Km » Atocha's Train Station)
από € 27.00
Αποτέλεσμα από 321 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
San Bartolome, 4, Madrid
Το Dolce Vita βρίσκεται στην αριστοκρατική περιοχή Chueca της Μαδρίτης. Αυτό το ξενοδοχείο με καλή σχέση ποιότητας τιμής διαθέτει πολύχρωμους εσωτερικούς χώρους και προσφέρει δωρεάν Wi-Fi στους κοινόχ...

Great staff in a great location. Close to the museums the metro, and nightlife! - Anonymous

Hostal Casa Chueca 0 stars (1.58Km » Atocha's Train Station)
από € 34.00
Αποτέλεσμα από 68 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
San Bartolome, 4 - 2º Izquierda, Madrid
Το Hostal Casa Chueca βρίσκεται στο κέντρο της περιοχής Chueca στη Μαδρίτη. Αυτός ο μικρός ξενώνας διαθέτει δωμάτια με μπαλκόνι και δωρεάν πρόσβαση Wi-Fi σε ολόκληρο το κτήριο. Το Casa Chueca προσφέρ...

The location is good, only few mins to underground.. The room is clean, comfortable and huge The service is good, staff is kind as well. - Anonymous

Hostal Eurosuit 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 40 σχόλια
Καλό 6.1/10 6.1
Chinchilla, 1 - 1º, Madrid
Superbly situated just off Gran Vía in Madrid’s historic centre, this guesthouse has homely interiors and free Wi-Fi. Make the most of the walking distance to the Spanish capital’s attractions. Sleep...

Atico Retiro 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 2 σχόλια
θαυμάσια 9.2/10 9.2
Alcalde Sainz de Baranda, 4, 8º A, Madrid
Atico Retiro is set next to the famous El Retiro Park and 2 minutes’ walk from Ibiza Metro Station. This attic apartment has a terrace with views of the park. The apartment features traditional décor...

 Παρουσίαση 496-510 από 1045 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία67 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία143 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία125 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία109 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων20 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα479 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast352 Ξενοδοχεία
Ξενώνας40 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1218 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο71 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ180 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια333 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο114 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια203 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα12 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός986 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο28 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια715 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1169 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 22 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)745 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014