Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1034 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Petit Palace Arenal Sol 3 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 99.00
Αποτέλεσμα από 711 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Arenal, 16, Madrid
Το Petit Palace Arenal βρίσκεται στη ζωντανή περιοχή Puerta del Sol, σε απόσταση 2 λεπτών με τα πόδια από το σταθμό Sol του μετρό. Προσφέρει δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης, ντους υδρομασάζ και δ...

ειναι σε πολυ κενρικο σημειο της Μαδριτης - Leonidas

Apartment Center Madrid Mayor Sol 0 stars (1.58Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
mayor 37, 4º Izq, Madrid
Apartment Center Madrid Mayor Sol is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 100 metres from Plaza Mayor Madrid and 400 metres from Puerta del S...

Hostal Dolce Vita 0 stars (1.58Km » Atocha's Train Station)
από € 27.00
Αποτέλεσμα από 321 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
San Bartolome, 4, Madrid
Το Dolce Vita βρίσκεται στην αριστοκρατική περιοχή Chueca της Μαδρίτης. Αυτό το ξενοδοχείο με καλή σχέση ποιότητας τιμής διαθέτει πολύχρωμους εσωτερικούς χώρους και προσφέρει δωρεάν Wi-Fi στους κοινόχ...

Great staff in a great location. Close to the museums the metro, and nightlife! - Anonymous

Hostal Casa Chueca 0 stars (1.58Km » Atocha's Train Station)
από € 34.00
Αποτέλεσμα από 68 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
San Bartolome, 4 - 2º Izquierda, Madrid
Το Hostal Casa Chueca βρίσκεται στο κέντρο της περιοχής Chueca στη Μαδρίτη. Αυτός ο μικρός ξενώνας διαθέτει δωμάτια με μπαλκόνι και δωρεάν πρόσβαση Wi-Fi σε ολόκληρο το κτήριο. Το Casa Chueca προσφέρ...

The location is good, only few mins to underground.. The room is clean, comfortable and huge The service is good, staff is kind as well. - Anonymous

Hostal Eurosuit 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 40 σχόλια
Καλό 6.1/10 6.1
Chinchilla, 1 - 1º, Madrid
Superbly situated just off Gran Vía in Madrid’s historic centre, this guesthouse has homely interiors and free Wi-Fi. Make the most of the walking distance to the Spanish capital’s attractions. Sleep...

Atico Retiro 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 2 σχόλια
θαυμάσια 9.2/10 9.2
Alcalde Sainz de Baranda, 4, 8º A, Madrid
Atico Retiro is set next to the famous El Retiro Park and 2 minutes’ walk from Ibiza Metro Station. This attic apartment has a terrace with views of the park. The apartment features traditional décor...

Luxe Home Madrid Plaza Mayor 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 85.00
Αποτέλεσμα από 200 σχόλια
θαυμάσια 8.7/10 8.7
Pasa, 10, Madrid
Located in central Madrid, Luxe Home Plaza Mayor offers modern apartments just 50 metres from San Miguel Market and 100 metres from Plaza Mayor Square. All apartments have scenic city views. Featurin...

Apartamentos Happy Madrid Hortaleza 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 40.50
Αποτέλεσμα από 94 σχόλια
Καλό 6.5/10 6.5
Hortaleza, 10 Bajo, Madrid
Situated in central Madrid, a 2-minute walk from Gran Vía Street and its metro station, Happy Madrid Hortaleza offers apartments with air conditioning and heating. Free public parking is available nea...

Apartamentos Blume Conde Aranda 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 69 σχόλια
Εξαιρετικό 8.5/10 8.5
Conde Aranda, 3, Madrid
Στην αριστοκρατική περιοχή Σαλαμάνκα της Μαδρίτης, μόλις 300 μέτρα από την πύλη του Αλκαλά και το πάρκο Ρετίρο, το συγκρότημα αποτελείται από πολυτελή διαμερίσματα σε ιδιαίτερο στιλ και ντιζάιν. Η πε...

The apartment was within walking distance of all key museums, a park, grocery stores, metro and shopping. The apartment it self was very well organized for the size and perfect solution with a child. - Anonymous

Best Western Arosa 4 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 54.40
Αποτέλεσμα από 1007 σχόλια
Έξοχο 7.8/10 7.8
Salud, 21 (Gran Via, 29), Madrid
Το Best Western Arosa βρίσκεται δίπλα στη λεωφόρο Gran Via και απέχει 400μ. από την πλατεία Puerta del Sol και 15 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Prado. Παρέχει δωρεάν Wi-Fi σε όλους τους χώρους του,...

ka8ariothta kai kentriko shmeio - Christina

Hostal Pereda 0 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 36.00
Αποτέλεσμα από 338 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
Valverde, 1, 2ª Planta, Madrid
Το Hostal Pereda βρίσκεται στην λεωφόρο Gran Vía της Μαδρίτης, σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από το Puerta del Sol. Προσφέρει 24ωρη ρεσεψιόν και πολύχρωμα δωμάτια με τηλεόραση και ιδιωτικό μπάνιο. ...

The location was fantastic and the rooms were quite nice. I enjoyed the decor in the bedroom, it's obviously been renovated recently and it shows. The hotel kept its original features but upgraded some amenities. - Anonymous

II Castillas Madrid 3 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 68.20
Αποτέλεσμα από 1252 σχόλια
θαυμάσια 8.7/10 8.7
Abada, 7, Madrid
Το Hotel II Castillas βρίσκεται σε ιδανική κεντρική τοποθεσία, σε απόσταση μόλις 300μ. από την περιοχή Puerta del Sol της Μαδρίτης. Διαθέτει ένα παραδοσιακό ισπανικό εστιατόριο και δωρεάν Wi-Fi σε όλο...

πολυ καλη τοποθεσια,καθαρα δωματια.πολυ πλουσιο πρωινο,πολυ εξυπηρετικοπροσωπικο. - Theoni

Host Madrid 2 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 18.00
Αποτέλεσμα από 18 σχόλια
Καλό 6.2/10 6.2
Chinchilla, 1, piso 1, puerta 3, Madrid
Located in the centre of Madrid and just 50 metres from Gran Vía, Host Madrid offers simple accommodation. It is within 10 minutes’ walk of Callao and Gran Vía Metro Stations. Host Madrid features do...

Hostal Mendoza 1 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 37.80
Αποτέλεσμα από 570 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Chinchilla, 4. Piso 1 Derecha, Madrid
Set in the city centre of Madrid, just 200 metres from Gran Via Avenue, Hostal Mendoza features double or triple rooms with free Wi-Fi and free lockers. Public parking is available nearby. Each heate...

Hostal Mendoza is located in perfect place: next to the central street of Madrid - Gran Via and Puerta del Sol, where you can take the tourist- bus and travel all over the city. Our double-room on the second flour was always clean, the furniture and bathroom (with all the accessories) were new, we had even flat TV-set and the balcony. There was no breakfast, but it was not a problem for us, because there are a lot of cafes and restaurants next to Mendoza.Staff on reception was very kind and pos - Anonymous

Apartment Embajadores Paseo de los Olmos Madrid 0 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
, Madrid
Apartment block Embajadores is situated in the centre of Madrid, in a central, quiet position. The two-bedroom apartment is located on the sixth floor of the complex and can accommodate up to four per...

 Παρουσίαση 496-510 από 1034 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία66 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία143 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία125 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία108 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων20 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα467 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast352 Ξενοδοχεία
Ξενώνας39 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1210 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο70 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ180 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια332 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο114 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια202 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα12 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός984 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο28 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια702 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1161 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 22 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)740 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014