Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1104 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Room Mate Oscar 3 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 67.00
Αποτέλεσμα από 724 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Plaza Vazquez de Mella, 12, Madrid
Το Room Mate Oscar είναι ένα καλαίσθητο ξενοδοχείο στο κέντρο της Μαδρίτης, ανάμεσα στην οδό Gran Via και την περιοχή Chueca. Προσφέρει δωρεάν Wi-Fi, δωμάτια με τηλεόραση επίπεδης οθόνης και μπαρ στον...

Γρήγορη Εξυπηρέτηση και Επίλυση Προβλημάτων - Antonios

Senator Gran Vía 21 Hotel 4 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 62.10
Αποτέλεσμα από 1323 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Gran Vía, 21, Madrid
Το Senator Gran Via βρίσκεται δίπλα στον σταθμό Gran Vía του μετρό ,στην καρδιά της Μαδρίτης. Προσφέρει 24ωρη ρεσεψιόν και όμορφα καταλύματα με δωρεάν Wi-Fi. Το ξενοδοχείο διαθέτει άνετα δωμάτια με ι...

η καθαριοτητα κ η τοποθεσια κ η αψογη διασκοσμηση - Theodoros

Hostal Macarena 2 stars (1.53Km » Atocha's Train Station)
από € 45.00
Αποτέλεσμα από 385 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Cava de San Miguel, 8 , Madrid
With an ideal location in the centre of Madrid, Hostal Macarena is in front of Arcos de Cuchilleros in the Plaza Mayor Square. Puerta del Sol is 5 minutes’ walk away. This guest house has a 24-hour r...

Location, location, location! Two steps from the plaza Mayor and many other attractions, located on a little street with animation. Staff is courteous and helpful. They kept our luggage all day so we could walk around freely untill we left to take the train. Room was clean, confortable and big enough. Very good quality for the price. I recommend this hotel wihtout any hesitation. - Anonymous

Toc Hostel Madrid 0 stars (1.53Km » Atocha's Train Station)
από € 18.70
Plaza de Celenque, 3 5º, Madrid
Toc Hostel Madrid is located in Madrid. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with air conditioning. You can enjoy city view from the room. Extras include bed linen. At Toc ...

Retiro Apartment 0 stars (1.53Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Menendez Pelayo 59, 2 d, Madrid
Retiro Apartment is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 900 metres from Retiro Park and 1 km from Puerta de Alcalá. Accommodation will prov...

Petit Palace Plaza del Carmen 4 stars (1.53Km » Atocha's Train Station)
από € 69.00
Αποτέλεσμα από 359 σχόλια
Έξοχο 8.0/10 8.0
Plaza del Carmen, 4, Madrid
Αυτό το boutique ξενοδοχείο βρίσκεται δίπλα στη Gran Vía. Προσφέρει ηλεκτρονικό υπολογιστή και δωρεάν Wi-Fi στα δωμάτια. Οι επισκέπτες απολαμβάνουν εκπτώσεις στα αξιοθέατα της περιοχής και δωρεάν καφέ...

Location, breakfast, hotel's desing - Anonymous

AC Hotel Recoletos by Marriott 4 stars (1.53Km » Atocha's Train Station)
από € 121.55
Αποτέλεσμα από 53 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Recoletos, 18, Madrid
Το AC Hotel Recoletos by Marriott βρίσκεται σε ασυναγώνιστη τοποθεσία, στην καρδιά της κοσμοπολίτικης Μαδρίτης, μεταξύ των οδών Calle Serrano και Paseo de Recoletos. Αυτό το ξενοδοχείο σε νεοκλασικό ...

ολα .η θεση ,η εξυπηρετηση ,η σχεση τιμησ παρεχομενων υπηρεσιων ,τοdesign tου ξενοδοχειου . - Aikaterini

Anaco 3 stars (1.54Km » Atocha's Train Station)
από € 40.50
Αποτέλεσμα από 567 σχόλια
Πολύ καλό 7.0/10 7.0
Tres Cruces, 3, Madrid
A modern 3 stars hotel located in a quite square in the center of the city, close to the main streets for shopping and the largest department store area, as well as to musts like puerta del sol, gran ...

In the heart of the city, right on gran via full of shops and night life - Hitesh

Spain Select Cava Alta Apartments 0 stars (1.54Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 25 σχόλια
θαυμάσια 9.1/10 9.1
Cava Alta, 27, Madrid
Featuring air conditioning and free Wi-Fi, Spain Select Cava Alta Apartments is set in Madrid’s La Latina neighbourhood, 250 metres from La Latina Metro Station. These stylish apartments come with pri...

Hostal Jerez 3 stars (1.54Km » Atocha's Train Station)
από € 33.25
Αποτέλεσμα από 403 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Montera, 47, 6 planta, Madrid
Αυτός ο οικογενειακά διοικούμενος ξενώνας προσφέρει ποιοτικά καταλύματα στο κέντρο της Μαδρίτης. Τα ευρύχωρα δωμάτια προσφέρουν απλό ντιζάιν και διαθέτουν ιδιωτικό μπάνιο και ξύλινο δάπεδο. Η 24ωρη ρ...

I liked that this hostel is located straight in the very heart of Madrid, it is not very expensive, the scinery out of the window is very beautifull on the buildings of the city, personally I like it. The rooms are cleaned every day, the stuff is very friendly .There is a central heating and it was warm in february. You can buy water inside. Not noisy. - Anonymous

Hotel Liabeny 4 stars (1.54Km » Atocha's Train Station)
από € 66.00
Αποτέλεσμα από 2488 σχόλια
θαυμάσια 8.8/10 8.8
Salud, 3, Madrid
Μόλις 200μ. από την Puerta del Sol στο κέντρο της Μαδρίτης, το Liabeny περιλαμβάνει γυμναστήριο με σάουνα. Τα μοντέρνα δωμάτια έχουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης και δωρεάν Wi-Fi. Το εστιατόριο στο Hote...

Friendliness and helpfulness of the staffSpacious, comfortable bar and longe area ideal for meeting friends or just relaxing with a book. - Adrian

Plaza Mayor City Central 0 stars (1.55Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 11 σχόλια
Πολύ καλό 6.6/10 6.6
Mayor, 24, Madrid
Plaza Mayor City Central offers fully equipped apartments with free Wi-Fi and air conditioning. Apartments are located in different locations around Plaza Mayor Square, next to Palacio Real Palace. E...

Apartamentos Madrid Centro Internacional 0 stars (1.55Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 40 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
Differents locations in Madrid City Center, Madrid
Situated in different locations in central Madrid, Apartamentos Madrid Centro Internacional apartments are all within 250 metres of the nearest metro station. They offer free Wi-Fi, air conditioning a...

RC Miguel Angel 0 stars (1.55Km » Atocha's Train Station)
από € 13.00
Αποτέλεσμα από 22 σχόλια
θαυμάσια 8.8/10 8.8
Plaza de Celenque, 1 4 Izq, Madrid
RC Miguel Angel is just one street away from Puerta del Sol in central Madrid. This hostel has dorms with free Wi-Fi and a shared kitchen. The simply decorated dorms at RC Miguel Angel have bunk beds...

Apartamento Hortaleza Gran Via 0 stars (1.55Km » Atocha's Train Station)
από € 80.00
Αποτέλεσμα από 1 σχόλια
Έξοχο 7.1/10 7.1
Hortaleza, 4, Madrid
Apartamento Hortaleza Gran Via is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Gran Via Station and 400 metres from Puerta del Sol Ma...

 Παρουσίαση 496-510 από 1104 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία68 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία142 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία127 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία108 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων21 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα534 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast363 Ξενοδοχεία
Ξενώνας42 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1260 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο72 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ184 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια353 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο114 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια209 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα12 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός1020 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο29 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια772 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1205 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 22 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)767 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014