Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | LetsBookHotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

997 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Apartamentos MLR Almirante 0 stars (1.6 Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 5 σχόλια
θαυμάσια 8.7/10 8.7
Almirante, 22 - 2º B, Madrid
Set 500 metres from Cibeles Square, Apartamentos MLR Almirante offers a modern apartment with a very central location in Madrid. The property has air conditioning and free Wi-Fi. Featuring two balconies, the stylish apartment has a living room with a sofa and flat-screen TV. The kitchen has a dining table and is equipped with an oven and dishwasher. It also has a phone with fr...

Apartamentos MLR Chueca 0 stars (1.6 Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 3 σχόλια
Πολύ καλό 6.8/10 6.8
San Bartolomé 7, 4ºA, Madrid
Apartamentos MLR Chueca is a self-catering accommodation located in Madrid. Gran Vía and Puerta del Sol are 300 metres and 800 metres away. Free Wi-Fi is offered throughout. The air-conditioned apartment includes a seating area with a sofa and flat-screen TV. The fully equipped kitchen has a microwave, oven and stove. The bathroom comes with a shower. The Royal Palace of Madr...

Hostal Abaaly 1 stars (1.6 Km » Atocha's Train Station)
από € 20.00
Αποτέλεσμα από 286 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Plaza de San Miguel, 5 - 1º Dcha, Madrid
Σε ιδιαίτερα κεντρική τοποθεσία, λίγα λεπτά από την κεντρική πλατεία της Μαδρίτης, αυτό το hostel διαθέτει κοινόχρηστα και ιδιωτικά δωμάτια. Περιηγηθείτε στο internet με τη δωρεάν ασύρματη σύνδεση. Καθώς στεγάζεται σε ένα αντιπροσωπευτικό κτήριο του ιστορικού κέντρου, με απλούς αλλά μοντέρνους εσωτερικούς χώρους, το Abaaly είναι ένα ποιοτικό ξενοδοχείο με στιλ και εξαιρετική τ...

Best Western Hotel Carlos V 3 stars (1.6 Km » Atocha's Train Station)
από € 65.45
Αποτέλεσμα από 486 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Maestro Victoria, 5, Madrid
Το Best Western Hotel Carlos V βρίσκεται σε έναν πεζόδρομο, 200μ. από τη συνοικία Puerta del Sol της Μαδρίτης. Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο σε κλασικό στιλ που προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και δωμάτια με δορυφορική τηλεόραση. Όλα τα δωμάτια του ξενοδοχείου είναι εξοπλισμένα με κλιματισμό και κεντρική θέρμανση. Επίσης, διαθέτουν ιδιωτικό μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Ο μπουφές πρωιν...

IT'S location, nearby food and entertainment. - Anonymous

Hostal Regio 2 stars (1.6 Km » Atocha's Train Station)
από € 27.50
Αποτέλεσμα από 420 σχόλια
Εξαιρετικό 8.5/10 8.5
Chinchilla, 4, 3º Derecha, Madrid
Το Hostal Regio βρίσκεται λίγο έξω από τη Gran Via στο κέντρο της Μαδρίτης και προσφέρει απλά δωμάτια με κλιματισμό, τηλεόραση με επίπεδη οθόνη και δωρεάν Wi-Fi. Ο σταθμός Callao του μετρό απέχει μόλις 100 μέτρα. Το Hostal Regio διαθέτει 24ωρη ρεσεψιόν και τουριστικό γραφείο, που προσφέρει χρήσιμες πληροφορίες για την πόλη και τα περίχωρά της. Επίσης διατίθεται υπηρεσία ενοικί...

Far Home Hostel 0 stars (1.6 Km » Atocha's Train Station)
από € 18.00
Αποτέλεσμα από 385 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Chinchilla, 1, Madrid
Το μοντέρνο Far Home Hostel προσφέρει ιδιωτικά και κοινόχρηστα δωμάτια με μονά κρεβάτια και ατομικά ερμάρια. Το hostel βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, μόλις 350μ. μακριά από την Puerta del Sol. Τα ευρύχωρα δωμάτια είναι κλιματιζόμενα και διαθέτουν κρεβάτια με στρώματα πολυουρεθάνης. Κάποια από τα δωμάτια περιλαμβάνουν ιδιωτικό μπάνιο και τηλεόραση επίπεδης οθόνης. Παρέχοντα...

Hostal Villagarcia Alcazar III 2 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 49.00
Αποτέλεσμα από 14 σχόλια
OK 5.7/10 5.7
Fuencarral, 10 - 3º, Madrid
Located in the city centre, just a minute’s walk from Gran Via, this hotel provides practical accommodation and a fantastic base from you can explore the delights of Spain’s capital. Surf the web and email your friends on the free wireless internet connection in all the bedrooms. Take the short walk from the Hostal Villagarcia Alcazar III to Gran Via which is lined with s...

Location - Anton

Apartamentos Goodnight 0 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 291 σχόλια
Έξοχο 7.2/10 7.2
Hortaleza 18, 3º 6ª, Madrid
Just 5 minutes’ walk from Gran Vía and its Metro station, Apartamentos Lemus Centro has an ideal setting in central Madrid. The complex features modern apartments with free Wi-Fi, central heating and 24-hour reception. Each air-conditioned apartment boasts a fully-equipped kitchen with microwave, fridge and coffee machine. It also includes a TV, washing machine and ironing fac...

Hostal Corazón de Madrid 2 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 36.00
Αποτέλεσμα από 68 σχόλια
Έξοχο 7.3/10 7.3
San Bartolomé, 7 1º, Madrid
This guest house is situated in the heart of Madrid, in Chueca District and within walking distance from Gran Via Avenue or Puerta del Sol and Plaza Mayor Squares. Hostal Corazón de Madrid offers air-conditioned rooms with flat-screen TV, safe, mini fridge and a private bathroom. There is a 24-hour front desk as well as free Wi-Fi in public areas. Guests will find a variety o...

Apartamentos MLR La Latina II 0 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 1 σχόλια
θαυμάσια 9.6/10 9.6
Mediodia Grande 11, Madrid
La Latina II apartment is located in central Madrid and features a balcony, modern furnishings and free Wi-Fi. It is 350 metres from La Latina Metro Station. This bright, air conditioned apartment includes a spacious double bedroom, living room with sofa bed and flat-screen TV, and modern kitchen including washing machine, microwave and oven. The bathroom has a bath or shower ...

Chueca - Room Apartments 0 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 40.00
Αποτέλεσμα από 13 σχόλια
Έξοχο 7.5/10 7.5
Valverde, 25, Madrid
Situated at the heart of Madrid, Chueca-Room Apartments offer free Wi-Fi and feature heating. The apartments are within 300 metres from Gran Via Street and the metro station. Each apartment has a dining table and sofa. The kitchen is equipped with an oven, microwave and kitchenware. The private bathroom has a shower. Towels are included. A variety of restaurants, shops and b...

MadrizApartments 0 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 100.00
Αποτέλεσμα από 5 σχόλια
θαυμάσια 9.2/10 9.2
Different locations, Madrid
Featuring free Wi-Fi access throughout, MadrizApartments offers self-catering apartments in different locations in Madrid. All the apartments are set within 1 km from the Gran Via. With a balcony with views over the city, each accommodation is equipped with a flat-screen TV and a kitchenette with microwave, refrigerator and coffee machine. The private bathroom comes with a sho...

Apartamentos Madrid To Let La Latina 0 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 26 σχόλια
θαυμάσια 8.9/10 8.9
Calatrava, 17, Madrid
Set on La Latina District, Apartamentos Calatrava offers air-conditioned apartments and studios with free Wi-Fi. Both Madrid Royal Palace and the Royal Theatre are a 10-minute walk away. Modern and bright, accommodation feature a lounge are with a 32-inch flat-screen TV and a sofa. The kitchenette is equipped with a microwave, ceramic hobs and kitchenware; while the bathroom c...

Only You Hotel & Lounge Madrid 4 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 130.50
Αποτέλεσμα από 486 σχόλια
θαυμάσια 9.3/10 9.3
Barquillo, 21, Madrid
Το boutique Only You Hotel & Lounge Madrid 4 αστέρων στεγάζεται σ' ένα ανακαινισμένο παλάτι του 19ου αιώνα, προσφέροντας μοντέρνο εσωτερικό ντιζάιν σε αποικιακό στιλ και δωμάτια με μοναδική διακόσμηση. Το lounge του Only You Hotel & Lounge διαθέτει χαλαρή ατμόσφαιρα με μουσική υπόκρουση, ενώ σερβίρει ποικιλία από κοκτέιλ και γκουρμέ πιάτα. Το προκαθορισμένο μενού αλλάζει συνεχ...

Hostal Greco 2 stars (1.61 Km » Atocha's Train Station)
από € 30.00
Αποτέλεσμα από 281 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Infantas, 3, Madrid
Το Hostal Greco βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, σε μικρή απόσταση με τα πόδια από τη Gran Vía και την πλατεία Puerta del Sol. Αυτός ο οικογενειακά διοικούμενος ξενώνας προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και 24ωρη ρεσεψιόν. Τα καταλύματα των επισκεπτών είναι σε μια πολυσύχναστη περιοχή με πολλά καφέ και βεράντες. Τα μουσεία Thyssen-Bornemisza και Reina Sofia βρίσκονται επίσης σε κοντινή...

 Παρουσίαση 496-510 από 997 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία66 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία143 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία126 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία112 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων20 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα431 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast352 Ξενοδοχεία
Ξενώνας40 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1175 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο67 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ178 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια321 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο114 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια200 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα11 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός956 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο28 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια672 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1123 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 21 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)730 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014