Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1184 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Posada Del Dragón 4 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 49.00
Αποτέλεσμα από 688 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Cava Baja, 14, Madrid
Αυτό το boutique ξενοδοχείο βρίσκεται στη συνοικία La Latina της Μαδρίτης, που φημίζεται για τα τάπας μπαρ της. Προσφέρει όμορφα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά καν...

From the moment you approach this hotel you feel welcome. The staff are true professionals who are happy to go the extra mile. The rooms are small but perfectly formed with wonderful design touches and very efficient a/c and water pressure. The food is excellent and good value, although the breakfast at first seems expensive, the choices are amazing and well worth it. But what really makes this hotel is the staff. If you enjoy good service this is the place to stay in a fantastic area of madri - Anonymous

Hostal Hispano - Argentino 3 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 30.00
Αποτέλεσμα από 51 σχόλια
Έξοχο 7.4/10 7.4
Gran Vía, 15 - 6º, Madrid
Αυτός ο ξενώνας βρίσκεται στο φημισμένο εμπορικό δρόμο Gran Via, σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από την περιοχή Puerta del Sol. Διατίθεται δωρεάν Wi-Fi στα δωμάτια και παρέχεται εύκολη πρόσβαση στο Τ...

Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό - Georgios

Hostal La Plata 2 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 33.00
Αποτέλεσμα από 144 σχόλια
Έξοχο 7.5/10 7.5
Gran Ví­a, 15 - 4B, Madrid
Ένας όμορφος ξενώνας που βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, όπου θα απολαύσετε την υπέροχη τοποθεσία και την εξαίρετη προσοχή της οικογένειας Garrido. Αποτελεί έναν κρυμμένο θησαυρό στην καρδιά της Μα...

Η αμεσότητα στην εξυπηρέτηση, η διάθεση του ιδιοκτήτη και η τοποθεσία του - Dimitris

Hostal Patria Madrid 1 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 45.00
Αποτέλεσμα από 110 σχόλια
θαυμάσια 9.3/10 9.3
Mayor, 10 4º, Madrid
Με απλά δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi, το Hostal Patria Madrid βρίσκεται στον δρόμο Calle Mayor της Μαδρίτης, λίγα μέτρα με τα πόδια από την πλατεία Puerta del Sol. Σε απόσταση 100μ. θα βρείτε μπαρ, εστιατό...

I've stayed at many hostels all around Spain by now, about 4 of them in Madrid alone, and this was by far one of THE best service we've ever had. Super clean. The price for the location is unbeatable. The Wifi was great. Outstanding service by attendant who assisted us. At one point I forgot my cell phone on the couch in the little lobby and he picked it up and left in our room with a note. How he knew it was ours, no idea. (Maybe process of elimination.) But so glad he did! Will definitely go - Anonymous

Hostal Avenida 2 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 38.25
Αποτέλεσμα από 47 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Gran Via, 15 - 4º A, Madrid
Ο ξενώνας, που βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, στην εμβληματική λεωφόρο Gran Via, και ανακαινίστηκε πλήρως το 2007, διαθέτει πολύ κεντρική θέση, σε απόσταση μόλις λίγων λεπτών με τα πόδια από πολλά...

location, cleanness, view - Michael

Habitat Apartments Latina 0 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 80.89
Αποτέλεσμα από 33 σχόλια
Έξοχο 8.0/10 8.0
Toledo, 70, Madrid
Το Habitat Apartments Latina βρίσκεται στη συνοικία La Latina της Μαδρίτης, σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από το πάρκο Rastro. Προσφέρει μοντέρνα διαμερίσματα με δωρεάν Wi-Fi, 2 ιδιωτικά μπαλκόνια ...

Madrid House 1 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 44.00
Αποτέλεσμα από 159 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Barbieri, 1, Madrid
Το Madrid House βρίσκεται στην κοσμοπολίτικη συνοικία Chueca της Μαδρίτης. Προσφέρει κομψά, κλιματιζόμενα δωμάτια με ηλεκτρονικό υπολογιστή και δωρεάν πρόσβαση στο internet. Βρίσκεται στη ζωντανή και...

Great location. Free minibar and snaks (light drinks only). frandly stuff. - Avner

Posada del León de Oro 4 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 79.00
Αποτέλεσμα από 362 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Cava Baja, 12, Madrid
Το Posada del León de Oro βρίσκεται στην μποέμ συνοικία La Latina της Μαδρίτης, σε απόσταση 100μ. από την πλατεία Plaza Mayor. Προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και δωμάτια με δορυφορική τηλεόραση. Όλα τα δωμάτ...

Modern rooms with great facilities and a lift. They were overbooked when we arrived so we also got a free upgrade! Thanks, much appreciated! Hotel is located on a lively street with multiple options for food or drinks. Nearest metro station is about a 8-10 min walk. - Anonymous

Hostal Aresol 2 stars (1.48Km » Atocha's Train Station)
από € 25.50
Αποτέλεσμα από 151 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Arenal, 6 Piso 3, Madrid
Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση μόλις 100μ. από το σημείο Μηδέν, δίπλα στην Puerta del Sol, και προσφέρει το ιδανικό μέρος για να απολαύσετε τα αξιοθέατα της Μαδρίτης. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει...

The staff are very friendly and always willing to help. The room was well kept and perfect for me (traveling alone). The hostal is very quaint, very Spanish and centrally located. It is within 20 metres of a subway station and taxi stop. Near all the main shops and tourist attractions. - Anonymous

Plaza Mayor Suites 0 stars (1.49Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 1 σχόλια
θαυμάσια 10.0/10 10.0
Toledo, 2, Madrid
Set beside Madrid’s Plaza Mayor Square, the bright, modern Plaza Mayor Suites apartments include free Wi-Fi and fully equipped kitchens. Puerta de Sol Metro Station is 600 metres away. The contempora...

Apartamentos MLR San Marcos 0 stars (1.49Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 34 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
San Marcos, 42 - 2º H, Madrid
Offering free Wi-Fi and a swimming pool, Apartamentos MLR San Marcos is set in the heart of Madrid, within a 5-minute walk of Cibeles Fountain. The modern apartment features air conditioning. With pa...

Welcome Apartments Retiro Park Charme 0 stars (1.49Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 16 σχόλια
Πολύ καλό 6.8/10 6.8
Granada, 43, 1ºB, Madrid
Welcome Apartments Retiro Park Charme is a self-catering accommodation located in Madrid. The property is 1.5 km from Atocha Train Station and 1.5 km from Estrella. Accommodation will provide you wi...

Plaza Mayor Flat 0 stars (1.49Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Toledo, 6, Madrid
Plaza Mayor Flat is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 100 metres from Plaza Mayor Madrid and 400 metres from Puerta del Sol Madrid. Accom...

Mayor Residence 0 stars (1.49Km » Atocha's Train Station)
από € 119.00
Αποτέλεσμα από 2 σχόλια
θαυμάσια 9.6/10 9.6
Arenal, 7, Madrid
Mayor Residence is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 200 metres from Puerta del Sol Madrid and 200 metres from Plaza Mayor Madrid. Accomm...

Apartamentos Gran Via Sol 0 stars (1.49Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Montera 42, Madrid
Apartamentos Gran Via Sol is a self-catering accommodation located in Madrid. Free WiFi access is available. The property is 300 metres from Puerta del Sol and 300 metres from Fnac. The apartment wil...

 Παρουσίαση 496-510 από 1184 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία68 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία145 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία129 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία109 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων21 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast2 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα607 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast366 Ξενοδοχεία
Ξενώνας43 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1314 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο73 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ188 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια376 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο115 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια216 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα12 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός1059 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο29 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια830 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1259 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 22 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)793 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2015