Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1061 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Ganivet 3 stars (1.55Km » Atocha's Train Station)
από € 49.50
Αποτέλεσμα από 2018 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Toledo, 111, Madrid
Το Ganivet βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία στη συνοικία La Latina της Μαδρίτης, μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από την Plaza Mayor. Προσφέρει ποιοτικά καταλύματα με δωρεάν Wi-Fi πρόσβαση. Τα δωμάτια στο ξ...

A nice, very clean and cosy hotel with a perfect location close to the heart of Madrid. Also, the subway station is just nearby, i.e. within 3 min. walk down the same street. Very efficient heating system. Excellent receptionist's, room and breakfast service. Rich buffet breakfast with all sorts of food to satisfy any choice. The overall standard is fully equal to 3*** or even a bit above. - Vladimir

Hostal Prim 2 stars (1.55Km » Atocha's Train Station)
από € 37.95
Αποτέλεσμα από 195 σχόλια
Εξαιρετικό 8.4/10 8.4
Prim, 15, 2ª, Madrid
Το Hostal Prim βρίσκεται στο ιστορικό κέντρο της Μαδρίτης, ανάμεσα στην Plaza Cibeles και στην Plaza Colón. Αυτός ο μικρός ξενώνας προσφέρει καταλύματα με καλή σχέση ποιότητας-τιμής και με δωρεάν πρόσ...

The staff was extremely nice and helpful. The room was pretty small but to just spend the night there was perfect. Bathroom was great, room was clean, good and convenient location. Everything was great besides the size of the room. - Anonymous

Hostal Triana 3 stars (1.56Km » Atocha's Train Station)
από € 37.00
Αποτέλεσμα από 204 σχόλια
θαυμάσια 8.8/10 8.8
Calle de la Salud, 13, 1º, Madrid
Hostal Triana is located just 100 metres from Madrid’s emblematic Gran Vía. It offers private rooms with free Wi-Fi and a plasma TV, 3 minutes’ walk from Puerta del Sol. Rooms at the guest house feat...

It was very close to all the major Madrid attractions, taxi stand below the hotel, Subway on the square in front of the hotel' department store close. And the staff is great. Breakfast can be found early morning next door to the hotel. Rick Steve was right on with regard to this hotel. - Anonymous

Casa de Huéspedes Cuenca 0 stars (1.56Km » Atocha's Train Station)
από € 30.00
Αποτέλεσμα από 25 σχόλια
Καλό 6.5/10 6.5
Plaza Beata María Ana Jesús, 6, Madrid
Casa de Huespedes Cuenca is located in the district of Arganzuela in Madrid, next to the bus and metro station providing access to the city centre. Free luggage storage is also available. All rooms a...

Madrigal Apartamentos 0 stars (1.56Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 16 σχόλια
θαυμάσια 9.2/10 9.2
Pasa, 10, Madrid
Situated in central Madrid, a 5-minute walk from Plaza Mayor Square and 700 metres from Puerta del Sol Metro Station, Madrigal Apartamentos offers accommodation with air conditioning, heating, and fre...

Hostal Rofer 1 stars (1.56Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 174 σχόλια
Έξοχο 7.6/10 7.6
Toledo, 94 - 2º, Madrid
Αυτό το φιλόξενο hostel βρίσκεται στην όμορφη περιοχή La Latina της Μαδρίτης, σε έναν από τους πιο κεντρικούς δρόμους που οδηγούν στην πλατεία Plaza Mayor Όλα τα δωμάτια στο Hostal Rofer διαθέτουν ιδ...

It was a great location, very clean, the staff where very helpful, the lift was good to have, there were drinks available to buy at low rates but no other services that are common in hotels. Overall, would stay there again, the value for money was fine for me. - Steve

Tryp Madrid Gran Via Hotel 3 stars (1.56Km » Atocha's Train Station)
από € 44.10
Αποτέλεσμα από 322 σχόλια
Έξοχο 7.3/10 7.3
Gran Vía, 25, Madrid
Το Tryp Madrid Gran Via Hotel στεγάζεται σε ένα κλασικό κτήριο το οποίο διατηρεί την αρχική πρόσοψη. Το ξενοδοχείο βρίσκεται στην οδό Gran Vía, 10 λεπτά με τα πόδια από την Puerta del Sol και την Plaz...

Η καθαριότητα. - Sonia

Hostal Casilla 3 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 38 σχόλια
OK 5.6/10 5.6
Hortaleza, 4 , Madrid
This charming, value guest house boasts an unbeatable location in the centre of Madrid, on Calle Gran Vía, and close to many of the main sights of the capital. Walk to the famous Puerta del Sol an...

Good atention, staf was helpfull - Gustavo

360 Hostel Centro 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 11.00
Αποτέλεσμα από 141 σχόλια
θαυμάσια 8.7/10 8.7
Del Carmen, 16, Madrid
Located next to Puerta del Sol, in Madrid, this accommodation features shared dormitories with air conditioning and free lockers. Hostel One Centro also offers free Wi-Fi and a 24-hour reception. The...

The staff were super friendly. I had an issue with the noise in my first room and they were more than happy to move me around and were very apologetic. They have free churros and chocolate in the morning, tea, coffee etc. They made free Paella on the Sunday night and free sangria on the Monday night. They organise pub and walking tours. There´s couches to hang out on, lots of nice people to meet. I was surprised by how clean it was - it seemed that the bathrooms were constantly being touched up - Anonymous

Hostal Casillas 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 25.00
Αποτέλεσμα από 77 σχόλια
Έξοχο 7.3/10 7.3
Calle Hortaleza, 4 4ºD, Madrid
Hostal Casillas is located in Madrid. Free WiFi access is available. Each room here will provide you with a TV. Featuring a bath or shower, private bathroom also comes with a hairdryer and free toile...

Apartment Chueca - Gran Via 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Hortaleza, 4, Madrid
Apartment Chueca - Gran Via is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Chueca and 300 metres from Gran Via Station. Accommodati...

Grand Latina Apartment 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Calle Humilladero 4-1D, Madrid
Grand Latina Apartment is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 200 metres from La Latina and 500 metres from Puerta de Toledo. Accommodation...

Room Pride 2 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 25.00
Αποτέλεσμα από 182 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
San Bartolomé, 2, Madrid
Αυτό το γραφικό ξενοδοχείο που βρίσκεται στη ζωντανή περιοχή Chueca της Μαδρίτης, απέχει 200μ. από τον σταθμό του μετρό Gran Via. Όλα τα κλιματιζόμενα δωμάτια διαθέτουν ηχομόνωση, δωρεάν Wi-Fi και τηλ...

Great size room with free wifi, very central in perfect location to everything - Anonymous

Hostal Vazquez De Mella 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 34.00
Αποτέλεσμα από 233 σχόλια
Εξαιρετικό 8.4/10 8.4
Plaza Vázquez de Mella, 1, Madrid
Αυτός ο γοητευτικός ξενώνας βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, σε απόσταση 200μ. από την κεντρική λεωφόρο Gran Via. Το Hostal Vazquez de Mella προσφέρει δωρεάν ζώνη Wi-Fi. Διακοσμημένα σε κλασικό στι...

Rooms are clean and spacy. - Anonymous

Barbieri International Hostel 0 stars (1.57Km » Atocha's Train Station)
από € 10.00
Αποτέλεσμα από 88 σχόλια
Έξοχο 7.8/10 7.8
Barbieri 15, 2º, Madrid
Το Barbieri International Hostel είναι ένας σύγχρονος ξενώνας στην περιοχή Chueca του κέντρου της Μαδρίτης, μόλις 300μ. από τον σταθμό του μετρό Gran Via. Προσφέρει δωρεάν πρόσβαση στην κουζίνα και δω...

the hostel is very pretty and the staff is so kind! Rooms and common space are always clean and orderly. You can cooking in the kitchen and every morning there's breakfast until 10. They borrow you hairdryer if you need (for free). They provide you bed sheets and a locker with your key to keep your staff in the shared bedroom. The hostel is always so silent. It is open 24h. It is in a very good location, near to GranVia, in a neighboorhood full of shops and pretty bar. There's free wifi and if - Anonymous

 Παρουσίαση 496-510 από 1061 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία67 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία143 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία125 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία109 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων20 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα492 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast352 Ξενοδοχεία
Ξενώνας40 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1232 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο72 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ182 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια339 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο113 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια206 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα12 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός998 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο28 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια731 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1183 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 22 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)755 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014