Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1002 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
II Castillas Madrid 3 stars (1.59Km » Atocha's Train Station)
από € 68.20
Αποτέλεσμα από 1277 σχόλια
θαυμάσια 8.8/10 8.8
Abada, 7, Madrid
Το Hotel II Castillas βρίσκεται σε ιδανική κεντρική τοποθεσία, σε απόσταση μόλις 300μ. από την περιοχή Puerta del Sol της Μαδρίτης. Διαθέτει ένα παραδοσιακό ισπανικό εστιατόριο και δωρεάν Wi-Fi σε όλο...

πολυ καλη τοποθεσια,καθαρα δωματια.πολυ πλουσιο πρωινο,πολυ εξυπηρετικοπροσωπικο. - Theoni

Host Madrid 2 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 18.00
Αποτέλεσμα από 18 σχόλια
Καλό 6.2/10 6.2
Chinchilla, 1, piso 1, puerta 3, Madrid
Located in the centre of Madrid and just 50 metres from Gran Vía, Host Madrid offers simple accommodation. It is within 10 minutes’ walk of Callao and Gran Vía Metro Stations. Host Madrid features do...

Hostal Mendoza 1 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 31.20
Αποτέλεσμα από 564 σχόλια
Εξαιρετικό 8.5/10 8.5
Chinchilla, 4. Piso 1 Derecha, Madrid
Set in the city centre of Madrid, just 200 metres from Gran Via Avenue, Hostal Mendoza features double or triple rooms with free Wi-Fi and free lockers. Public parking is available nearby. Each heate...

Staff is very kind and very very friendly :) Room is clean and good so can relax well :) Place is good (Stations Gran via and Callao are near )and Price is good :) I'll stay again some day :) - Anonymous

Apartment Embajadores Paseo de los Olmos Madrid 0 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
, Madrid
Apartment block Embajadores is situated in the centre of Madrid, in a central, quiet position. The two-bedroom apartment is located on the sixth floor of the complex and can accommodate up to four per...

Apartamentos MLR Almirante 0 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 5 σχόλια
θαυμάσια 8.7/10 8.7
Almirante, 22 - 2º B, Madrid
Set 500 metres from Cibeles Square, Apartamentos MLR Almirante offers a modern apartment with a very central location in Madrid. The property has air conditioning and free Wi-Fi. Featuring two balcon...

Apartamentos MLR Chueca 0 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 3 σχόλια
Πολύ καλό 6.8/10 6.8
San Bartolomé 7, 4ºA, Madrid
Apartamentos MLR Chueca is a self-catering accommodation located in Madrid. Gran Vía and Puerta del Sol are 300 metres and 800 metres away. Free Wi-Fi is offered throughout. The air-conditioned apart...

Hostal Abaaly 1 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 20.00
Αποτέλεσμα από 286 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Plaza de San Miguel, 5 - 1º Dcha, Madrid
Σε ιδιαίτερα κεντρική τοποθεσία, λίγα λεπτά από την κεντρική πλατεία της Μαδρίτης, αυτό το hostel διαθέτει κοινόχρηστα και ιδιωτικά δωμάτια. Περιηγηθείτε στο internet με τη δωρεάν ασύρματη σύνδεση. Κ...

The staff was very kind and helpful, and the hostel has an excellent location in the center, just next to Plaza Mayor, 5 minutes from Palacio Real and in front of the hostel there is the market San Miguel which has one of the best offer of foods. - Anonymous

Best Western Hotel Carlos V 3 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 65.45
Αποτέλεσμα από 486 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Maestro Victoria, 5, Madrid
Το Best Western Hotel Carlos V βρίσκεται σε έναν πεζόδρομο, 200μ. από τη συνοικία Puerta del Sol της Μαδρίτης. Πρόκειται για ένα ξενοδοχείο σε κλασικό στιλ που προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και δωμάτια με δο...

IT'S location, nearby food and entertainment. - Anonymous

Hostal Regio 2 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 29.50
Αποτέλεσμα από 434 σχόλια
Εξαιρετικό 8.4/10 8.4
Chinchilla, 4, 3º Derecha, Madrid
Το Hostal Regio βρίσκεται λίγο έξω από τη Gran Via στο κέντρο της Μαδρίτης και προσφέρει απλά δωμάτια με κλιματισμό, τηλεόραση με επίπεδη οθόνη και δωρεάν Wi-Fi. Ο σταθμός Callao του μετρό απέχει μόλι...

Lovely, english speaking staff. They really go the extra mile for you. Spectacularly clean. Easy transport links and close to main sights. Absolutely fantastic! - Anonymous

Far Home Hostel 0 stars (1.6Km » Atocha's Train Station)
από € 16.80
Αποτέλεσμα από 480 σχόλια
Εξαιρετικό 8.5/10 8.5
Chinchilla, 1, Madrid
Το μοντέρνο Far Home Hostel προσφέρει ιδιωτικά και κοινόχρηστα δωμάτια με μονά κρεβάτια και ατομικά ερμάρια. Το hostel βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, μόλις 350μ. μακριά από την Puerta del Sol. Τα...

Excellent location in the city center in safe and relatively quiet street, very close to metro station. Rooms are spacious, well furnished, very clean, have all necessary facilities such as lockers, table, chairs, pegs. Staff is really helpful: they can advise you good and cheap restaurants nearby and make a reservation for you. Continental breakfast for guests is served each morning. - Anonymous

Hostal Villagarcia Alcazar III 2 stars (1.61Km » Atocha's Train Station)
από € 49.00
Αποτέλεσμα από 14 σχόλια
OK 5.7/10 5.7
Fuencarral, 10 - 3º, Madrid
Located in the city centre, just a minute’s walk from Gran Via, this hotel provides practical accommodation and a fantastic base from you can explore the delights of Spain’s capital. Surf the web a...

Location - Anton

Apartamentos Goodnight 0 stars (1.61Km » Atocha's Train Station)
από € 35.00
Αποτέλεσμα από 291 σχόλια
Έξοχο 7.2/10 7.2
Hortaleza 18, 3º 6ª, Madrid
Just 5 minutes’ walk from Gran Vía and its Metro station, Apartamentos Lemus Centro has an ideal setting in central Madrid. The complex features modern apartments with free Wi-Fi, central heating and ...

Clean, cheap and excellent location - couldn't ask for anything more. They also let us check in way before the usual check in time as we requested. Fantastic staff too would recommend to anyone - Anonymous

Hostal Corazón de Madrid 2 stars (1.61Km » Atocha's Train Station)
από € 36.00
Αποτέλεσμα από 68 σχόλια
Έξοχο 7.3/10 7.3
San Bartolomé, 7 1º, Madrid
This guest house is situated in the heart of Madrid, in Chueca District and within walking distance from Gran Via Avenue or Puerta del Sol and Plaza Mayor Squares. Hostal Corazón de Madrid offers air...

Apartamentos MLR La Latina II 0 stars (1.61Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 1 σχόλια
θαυμάσια 9.6/10 9.6
Mediodia Grande 11, Madrid
La Latina II apartment is located in central Madrid and features a balcony, modern furnishings and free Wi-Fi. It is 350 metres from La Latina Metro Station. This bright, air conditioned apartment in...

Chueca - Room Apartments 0 stars (1.61Km » Atocha's Train Station)
από € 40.00
Αποτέλεσμα από 13 σχόλια
Έξοχο 7.5/10 7.5
Valverde, 25, Madrid
Situated at the heart of Madrid, Chueca-Room Apartments offer free Wi-Fi and feature heating. The apartments are within 300 metres from Gran Via Street and the metro station. Each apartment has a din...

 Παρουσίαση 496-510 από 1002 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία66 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία143 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία126 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία112 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων20 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα435 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast352 Ξενοδοχεία
Ξενώνας40 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1182 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο67 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ178 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια323 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο114 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια200 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα11 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός961 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο28 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια678 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1131 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 21 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)734 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014