Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | LetsBookHotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

944 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Euromadrid 3 stars (1.63 Km » Atocha's Train Station)
από € 34.00
Αποτέλεσμα από 315 σχόλια
Πολύ καλό 6.7/10 6.7
Mesonero Romanos, 7, Madrid
Δίπλα στη Gran Via της Μαδρίτης και 100μ. από το σταθμό Callao του μετρό, το Euromadrid προσφέρει απλά καταλύματα με τηλεόραση. Υπάρχει δωρεάν Wi-Fi στη ρεσεψιόν και υπηρεσία μεταφοράς αεροδρομίου με λεωφορείο. Τα δωμάτια του Euromadrid είναι κλιματιζόμενα και έχουν λειτουργικό σχεδιασμό. Καθένα περιλαμβάνει θέρμανση και ιδιωτικό μπάνιο. Το Euromadrid βρίσκεται σε μια εξαιρετ...

Staff were very pleasant and helpful. they provided us with maps to travel the city and very approachable. The rooms were cleaned daily and the hotel is in great location. - Katy

Pensión Avantiss 0 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 30.00
Αποτέλεσμα από 129 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Valverde, 3, Madrid
Just 1 minute walk from Madrid’s famous Gran Via, Pensión Avantiss has a privileged location, close to the city’s main tourist attractions. It offers air-conditioned rooms and free Wi-Fi throughout. Each room at Pensión Avantiss has a balcony with large windows and features plenty of natural light. They all come with flat-screen TV and a private bathroom. There is also a 24-h...

Hostal El Catalán 2 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 45.00
Αποτέλεσμα από 45 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Hortaleza, 17 2º Izq., Madrid
Centrally located in Madrid, Hostal El Catalán is 200 metres from Gran Vía Avenue and the metro station. Fuencarral Street and the Chueca neighbourhood are 5 minutes’ walk away. Functional, air-conditioned rooms at Hostal El Catalán come with a small fridge, flat-screen TV and private bathroom with bath and free toiletries. There is also a safe. Some rooms have a balcony with ...

Hostal La Fontana 2 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 22.10
Αποτέλεσμα από 259 σχόλια
Έξοχο 8.0/10 8.0
Valverde, 6, Madrid
Αυτός ο γοητευτικός μικρός ξενώνας προσφέρει δωρεάν πρωινό και βρίσκεται σε μια από τις πιο προνομιούχες τοποθεσίες στη Μαδρίτη - δίπλα στην πολυσύχναστη κεντρική οδό Gran Via. Το La Fontana καταλαμβάνει τον 1ο όροφο ενός όμορφου κτηρίου που χρονολογείται από το 19ο αιώνα. Οι εξαιρετικοί εσωτερικοί χώροι συνδυάζουν την παραδοσιακή ευρωπαϊκή κομψότητα με μοντέρνα στοιχεία. Οι τ...

Hostal Los Alpes 1 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 23.80
Αποτέλεσμα από 890 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Fuencarral, 17, Madrid
Αυτός ο ξενώνας βρίσκεται σε βολική τοποθεσία στο ιστορικό κέντρο της πόλης, ακριβώς στην άκρη της Gran Vía Boulevard. Το ανακαινισμένο Hostal Los Alpes στεγάζεται σε ένα κτήριο του 19ου αιώνα. Προσφέρει μεταξύ άλλων δωρεάν Wi-Fi σε όλους τους χώρους και εξαιρετική σχέση ποιότητας-τιμής. Τα δωμάτια στο Los Alpes είναι διακοσμημένα με γούστο. Περιλαμβάνουν δορυφορική τηλεόραση ...

Hotel Avenida Gran Vía 3 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 50.00
Αποτέλεσμα από 292 σχόλια
Έξοχο 7.6/10 7.6
Mesonero Romanos, 14 (corner of Gran Vía, 33), Madrid
Η σύγχρονη Petit Palace Avenida βρίσκεται σε παράπλευρο δρόμο της Gran Vía στη Μαδρίτη και απέχει 100μ. από το σταθμό Callao του μετρό. Το ξενοδοχείο προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και δωρεάν ενοικίαση ποδηλάτων, καθώς και όμορφα, κλιματιζόμενα δωμάτια. Όλα τα δωμάτια στο Avenida Petit Palace έχουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης και τα μοντέρνα μπάνια περιλαμβάνουν ντους υδρομασάζ. Μπορεί...

The hotel is well located near Callao and Grand Via metro stations. Ithas free internet and the rooms are stylish and comfortable. - Anonymous

Hostal America 2 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 38.70
Αποτέλεσμα από 489 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Hortaleza, 19 - 5ª Planta, Madrid
Μόλις 200μ. από το σταθμό Gran Via του μετρό, το Hostal America προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και 24ωρη ρεσεψιόν. Βρίσκεται στην οδό Calle Hortaleza, στην άκρη της ζωντανής περιοχής Chueca της Μαδρίτης. Όλα τα δωμάτια του ξενώνα America είναι ευρύχωρα και διαθέτουν θέρμανση. Μπορούν να φιλοξενήσουν μέχρι 4 άτομα. Κάθε ένα περιλαμβάνει κλιματισμό και μοντέρνο, ιδιωτικό μπάνιο. Το Ame...

Just perfect - shmeli_K

Hostal Chelo 0 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 23.00
Αποτέλεσμα από 45 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
Hortaleza, 17 3º Izquierda, Madrid
Το Hostal Chelo βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία δίπλα στην κοσμοπολίτικη συνοικία Chueca της Μαδρίτης και 150μ. από την λεωφόρο Gran Via. Διαθέτει απλά δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και τηλεόραση οθόνης LCD. Το προσωπικό στη ρεσεψιόν του Chelo παρέχει πληροφορίες σχετικά με το τι πρέπει να δείτε και να κάνετε στη Μαδρίτη. Σας βοηθάει επίσης να κλείσετε εισιτήρια για περιηγήσεις, εκθ...

Hostal Galicia 3 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 43.00
Αποτέλεσμα από 280 σχόλια
Πολύ καλό 7.0/10 7.0
Valverde, 1 - 4º Piso, Madrid
Το Hostal Galicia βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, λίγα μέτρα από τη λεωφόρο Gran Via. Απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από την Puerta del Sol. Όλα τα δωμάτια στο Hostal Galicia έχουν θέρμανση και ιδιωτικό μπάνιο. Υπάρχει επίσης τηλεόραση. Η περίφημη Banco de España και η ιστορική οδός Alcalá απέχουν μόλις λίγα λεπτά. Το Τρίγωνο της Τέχνης και το Βασιλικό Παλάτι είναι εύκολα προ...

Regente Hotel 3 stars (1.64 Km » Atocha's Train Station)
από € 60.00
Αποτέλεσμα από 343 σχόλια
Έξοχο 8.0/10 8.0
Mesonero Romanos, 9, Madrid
Το Hotel Regente βρίσκεται στη λεωφόρο Gran Vía της Μαδρίτης και απέχει 400μ. από την πλατεία Puerta del Sol. Προσφέρει καλαίσθητα, απλά δωμάτια με δορυφορική τηλεόραση και Wi-Fi. Τα κλιματιζόμενα δωμάτια στο Regente διαθέτουν παρκέ δάπεδο και κομψή διακόσμηση. Παρέχουν ιδιωτικό μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Οι εγκαταστάσεις στο Regente Hotel περιλαμβάνουν γυμναστήριο και υπη...

Location, location, location. for me is the most important the hotel is in the heart of everything - Milton

Hostal Alistana 0 stars (1.65 Km » Atocha's Train Station)
από € 24.99
Αποτέλεσμα από 130 σχόλια
Έξοχο 7.8/10 7.8
Hortaleza, 28 2º, Madrid
Offering a free Wi-Fi zone and air-conditioned rooms with flat-screen TV, Hostal Alistana is located on the edge of the lively Chueca district. Gran Via Metro Station is just 200 metres away. The surrounding Chueca neighbourhood is full of popular bars, discos and cafés. Puerta del Sol is a 10-minute walk away, while the Prado Museum can be reached in a 15-minute walk. Each f...

Madrid Motion Hostels 0 stars (1.65 Km » Atocha's Train Station)
από € 11.12
Αποτέλεσμα από 616 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
Mesonero Romanos, 7, Madrid
This modern hostel is located just off Madrid’s famous Gran Via, 250 metres from Puerta del Sol. It has 24-hour reception and a free Wi-Fi zone. Motion Hostel rooms feature large windows, vibrant décor and have lockers and a private bathroom. Sheets are included, you can rent towels and a hairdryer and laundry facilities are available. The Madrid Motion is within walking dist...

Apartamentos Chueca 0 stars (1.65 Km » Atocha's Train Station)
από € 130.00
Calle Hortaleza, 28, Madrid
These spacious and stylish apartments are located in the lively Chueca district of central Madrid. They offer free Wi-Fi and in some cases, a balcony, all within 5 minutes’ walk of Gran Vía. Apartamentos Chueca feature chic, modern décor. Open-plan lounges have a plasma TV with DVD player, while fully equipped kitchens have a washing machine, dishwasher, microwave and hob. Th...

Petit Palace Mayor Plaza 4 stars (1.65 Km » Atocha's Train Station)
από € 67.50
Αποτέλεσμα από 794 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Mayor, 46, Madrid
Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται στη Μαδρίτη, δίπλα στην πλατεία Plaza Mayor, σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια από το βασιλικό παλάτι και την πλατεία Puerta del Sol. Προσφέρει καλαίσθητα δωμάτια με ντους-υδρομασάζ και δωρεάν Wi-Fi. Όλα τα μοντέρνα δωμάτια στο Petit Palace διαθέτουν DVD player και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Παρέχεται ένα iPad κατόπιν αιτήματος...

The wonderful staff were very accomadating (most of them speaking some level of english) all very willing to try to help. and always around to answer quetions and give very good recomendations and directoins - Joseph

Hostal Sotileza 2 stars (1.65 Km » Atocha's Train Station)
από € 30.00
Αποτέλεσμα από 116 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Del Arenal, 15, 3º Izquierda, Madrid
Αυτός ο απλός ξενώνας απέχει 200μ. από την Puerta del Sol της Μαδρίτης. Προσφέρει άνετα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και ιδιωτικό μπάνιο, καθώς και 24ωρη ρεσεψιόν. Βρίσκεται σε απόσταση 2 λεπτών από το σταθμό Opera του μετρό. Τα άνετα δωμάτια του Hostal Sotileza διαθέτουν ανεμιστήρα το καλοκαίρι και περιλαμβάνουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης και επιφάνεια εργασίας. Ορισμένα προσφέρουν...

 Παρουσίαση 496-510 από 944 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία66 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία143 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία122 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία107 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων19 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast1 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα387 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast344 Ξενοδοχεία
Ξενώνας38 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1142 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο66 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ176 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια315 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο114 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια194 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα10 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός928 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο28 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια606 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1091 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 21 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)720 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2014