Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station, Διαμονή κοντά στο Atocha's Train Station Ισπανία | Lets Book Hotel

Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station

Είστε εδώ: Αρχική σελίδα > Ισπανία Ξενοδοχεία > Ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station > Ξενοδοχεία

1141 Ξενοδοχεία βρέθηκαν κοντά στο Atocha's Train Station, Εμφάνιση 496-510

 
 
Hostal Union 2 stars (1.5Km » Atocha's Train Station)
από € 42.00
Αποτέλεσμα από 88 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Infantas, 26, 4, Madrid
Στον 4ο όροφο ενός ιστορικού κτηρίου, το Hostal Union είναι ένας ξενώνας που βρίσκεται στο κέντρο της Μαδρίτης, δίπλα στην οδό Gran Via και την περιοχή Chueca. Τα κύρια σημεία πολιτιστικού ενδιαφέρον...

helpful staff, clean and pleasant place, free wifi - Urs

Pensión Rodríguez 0 stars (1.5Km » Atocha's Train Station)
από € 20.00
Αποτέλεσμα από 179 σχόλια
Έξοχο 7.4/10 7.4
Mayor, 14, 4º D, Madrid
Το Pension Rodriguez βρίσκεται σε κεντρική τοποθεσία, 200μ. μακριά από τη διάσημη Puerta del Sol της Μαδρίτης και απέχει λιγότερο από 5 λεπτά με τα πόδια από την Gran Via. Σε όλα τα δωμάτια παρέχεται ...

Location is fantastic. WiFi in room was very welcome and unexpected in a small pension like this one. The hosts, husband and wife, spoke only Spanish but were very friendly and helpful. The decor of this pension is a jump back in time by at least 50 years, if you like that sort of thing (which I did). - Anonymous

Apartamento Mayor 21 0 stars (1.51Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Calle Mayor 21, Madrid
Located in the heart of Madrid, close to both Plaza Mayor and Puerta del Sol Squares, this modern décor apartment offers 2 bedrooms, air conditioning and free Wi-Fi. Apartamento Mayor 21 features 1 d...

AC Hostal 1 stars (1.51Km » Atocha's Train Station)
από € 12.50
Αποτέλεσμα από 26 σχόλια
Έξοχο 7.2/10 7.2
Calle Felipe iii, nr 4- 4 dcha, Madrid
Located just 30 metres from Plaza Mayor, AC Hostal is centrally located and offers free WiFi access and a 24-hour front desk. Puerta del Sol Metro Station is 350 metres away. The hostel is heated an...

Destiny Gran Vía Centro - Montera 0 stars (1.51Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Montera 45, Madrid
Destiny Gran Vía Centro - Montera is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 200 metres from Gran Via Station and 300 metres from Puerta del Sol...

Petit Palace Londres 3 stars (1.51Km » Atocha's Train Station)
από € 60.00
Αποτέλεσμα από 573 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
Galdo, 2, Madrid
Σε κοντινή απόσταση από τη λεωφόρο Gran Via, το Petit Palace Londres απέχει 200μ. από την περιοχή Puerta del Sol της Μαδρίτης. Τα δωμάτια περιλαμβάνουν δωρεάν φορητούς υπολογιστές με Wi-Fi, τηλεόραση ...

H dunatothta xrhsimopoihshs internet kai to prwino - Anonymous

H10 Villa de la Reina 4 stars (1.51Km » Atocha's Train Station)
από € 79.00
Αποτέλεσμα από 724 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Gran Vía, 22, Madrid
Το H10 Villa de la Reina βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία στην κεντρική Gran Via της Μαδρίτης. Προσφέρει ένα δωρεάν ποτήρι αφρώδους κρασιού Cava κατά την άφιξη σας καθώς και δωρεάν Wi-Fi στα δωμάτια και...

Great location, about 30 seconds walk from Gran Via station. Close to lots of shops, bars and restaurants. Journey time from the airport on the metro approximately 35 minutes but bit of a headache if you have large bags as some of the connecting stations have steps. Really nice staff and decor. Wifi is free which was a bonus! - Shane

Spain Select Calle Mayor Apartments 0 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 21 σχόλια
Εξαιρετικό 8.2/10 8.2
Mayor, 21, Madrid
Situated in central Madrid, only 350 metres from Puerta del Sol Metro Station, Spain Select Calle Mayor offers bright apartments with balconies, free Wi-Fi, air conditioning, and heating. These moder...

Apartamentos Sol 0 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 2 σχόλια
θαυμάσια 8.8/10 8.8
Different Locations in Madrid City Center, Madrid
Set in Madrid’s Old Town, less than 400 metres from Puerta del Sol Square, Apartamentos Sol offers spacious apartments with modern design. Air conditioning and free Wi-Fi are available. Each bright a...

Gran Via Sol Apartamentos 0 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 2 σχόλια
Έξοχο 7.9/10 7.9
Montera 44, Madrid
Gran Via Sol Apartamentos is a self-catering accommodation located in Madrid. FreeWiFi access is available. The property is 200 metres from Gran Via Station and 300 metres from Fnac. Accommodation w...

Apartamentos Imagine Madrid 0 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 0.00
Αποτέλεσμα από 13 σχόλια
θαυμάσια 9.6/10 9.6
Toledo 107, Madrid
Apartamentos Imagine Madrid is a self-catering accommodation located in Madrid. Free WiFi access is available. The property is 300 metres from La Latina and 400 metres from Puerta de Toledo. The apa...

Apartamentos Puerta Del Sol - Plaza Mayor 0 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 69.00
Αποτέλεσμα από 80 σχόλια
θαυμάσια 8.6/10 8.6
Toledo, 107, Madrid
Αυτά τα καλόγουστα στούντιο διαμερίσματα βρίσκονται στη συνοικία La Latina, στο κέντρο της Μαδρίτης, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια από το Βασιλικό Παλάτι. Τα στούντιο διαθέτουν κλιματισμό, μπαλκόν...

Really comfortable apartments!! We had everything we needed for our stay and they are perfectly located if you want to enjoy the real Madrid in 'La Latina' district! Carlos was extremely nice and helpful to us also! Highly recommended! - Anonymous

Hostal Luis XV 3 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 38.00
Αποτέλεσμα από 379 σχόλια
Εξαιρετικό 8.1/10 8.1
Montera, 47, Madrid
Αυτός ο ξενώνας βρίσκεται στην οδό Gran Vía της Μαδρίτης, μόλις 300μ. από την Puerta del Sol. Διαθέτει κλιματιζόμενα δωμάτια με ιδιωτικό μπάνιο. Ορισμένα έχουν ιδιωτικό μπαλκόνι με θέα στην οδό Gran V...

The location of the hotel - I was travelling with a suitcase and the hotel is literally just around the corner from a metro stop. The staff were very helpful - very centrally located for main attractions. - Anonymous

Praktik Metropol 3 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 51.00
Αποτέλεσμα από 1031 σχόλια
Εξαιρετικό 8.3/10 8.3
Montera, 47, Madrid
Σε κεντρική τοποθεσία δίπλα στο σταθμό Gran Via του μετρό της Μαδρίτης, το Praktik Metropol προσφέρει δωρεάν Wi-Fi και 24ωρη ρεσεψιόν. Τα καλαίσθητα δωμάτια έχουν ηχομόνωση, ενώ διαθέτουν κλιματισμό κ...

This is a great place to stay as it's in the centre of Madrid. Great for shopping, museums, eating and close to the gay area. There is a McDonalds right under the hotel and a Starbucks across the road, the windows in the hotel were extremely well insulated, you cannot hear the traffic (or hookers below) once the windows are closed. There is a great rooftop area with great views and overall the hotel has a great feel about it. The (sunshine) rooms are tiny (I knew that when I booked) just enough - Anonymous

Hostal Go Inn Madrid 2 stars (1.52Km » Atocha's Train Station)
από € 45.00
Αποτέλεσμα από 1004 σχόλια
θαυμάσια 9.6/10 9.6
Montera, 47 - 7º Izqda., Madrid
Το Hostal Orly που βρίσκεται στην οδό Gran Via στο κέντρο της Μαδρίτης, προσφέρει οικονομικά καταλύματα με δωρεάν Wi-Fi. Τα περισσότερα δωμάτια διαθέτουν ιδιωτικό μπάνιο και ο σταθμός Gran Via του μετ...

 Παρουσίαση 496-510 από 1141 ξενοδοχεία
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77

Ισπανία αναζήτηση ξενοδοχείου

Ημερομηνία checkin

calendar

Ημερομηνία check out

calendar

Επιλογές αναζήτησης

Τύποι ξενοδοχείου

1* αστέρων ξενοδοχεία68 Ξενοδοχεία
2* αστέρων ξενοδοχεία142 Ξενοδοχεία
3* αστέρων ξενοδοχεία129 Ξενοδοχεία
4* αστέρων ξενοδοχεία108 Ξενοδοχεία
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων21 Ξενοδοχεία
Bed and Breakfast2 Ξενοδοχεία
Διαμέρισμα565 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / Bed and Breakfast365 Ξενοδοχεία
Ξενώνας42 Ξενοδοχεία

Παροχες

Wi-Fi / Ασύρματο LAN1288 Ξενοδοχεία
Γυμναστήριο72 Ξενοδοχεία
Δωμάτια / εγκαταστάσεις για ΑμΕΑ186 Ξενοδοχεία
Επιτρέπονται τα κατοικίδια363 Ξενοδοχεία
Εστιατόριο115 Ξενοδοχεία
Εσωτερική πισίνα8 Ξενοδοχεία
Ηχομονωμένα δωμάτια214 Ξενοδοχεία
Κέντρο ευεξίας και σπα12 Ξενοδοχεία
Κλιματισμός1036 Ξενοδοχεία
Μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο29 Ξενοδοχεία
Οικογενειακά δωμάτια799 Ξενοδοχεία
Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν πρόσβαση WiFi Internet 1233 Ξενοδοχεία
Τζακούζι 22 Ξενοδοχεία
Φιλικό προς τους ομοφυλόφιλους49 Ξενοδοχεία
Χώρος στάθμευσης (με επιπλέον χρέωση)774 Ξενοδοχεία

Εύρος τιμών

κάτω των 75 EUR 
από 75 EUR με 125 EUR 
από 125 EUR με 200 EUR 
πάνω από 200 EUR 

Atocha's Train Station Χάρτης


mapΧάρτης


tickΧαμηλές Τιμές
tickΧωρίς κόστος κράτησης
tickΜέγιστη επιλογή
tickΙκανοποιημένοι επισκέπτες

Facebook

Facebook
Κάντε μας 'like' στο Facebook

Κοντινά Ορόσημα

Airport
Barajas Airport 14.29 Km
Landmark
Fuente de la Cibeles 1.25 Km
Puerta del Sol Madrid 1.35 Km
Puerta de Alcalá 1.38 Km
Plaza Mayor Madrid 1.52 Km
Puente de Segovia 1.91 Km
Catedral de la Almudena 1.99 Km
Plaza de Oriente 2.06 Km
Plaza de Toro de las Ventas 2.11 Km
Torrespaña 2.44 Km
Plaza de España Jardines de Ferraz 2.47 Km
Monument or Landmark
Monasterio de las Descalzas Reales 1.62 Km
Royal Palace of Madrid 2.01 Km
Museum
Madrid Jardin Botanico 0.51 Km
Museo Nac. Centro de Arte Reina Sofia 0.57 Km
Museo del Prado 0.77 Km
Museo Thyssen - Bornemisza 0.85 Km
Museo Postal y Telegráfico 1.25 Km
National Arqueological Museum 1.65 Km
Real Academia de las Artes de San Fernando 2.11 Km
Park
Parque de El Buen Retiro 1.38 Km
Parque Enrique Tierno Galván 2 Km
Shopping Area
El Rastro de Madrid 1.17 Km
Stadium or Arena
Estadio Vicente Calderon 2.53 Km
Theatre
Teatro Monumental 0.6 Km
Teatro Español 1.04 Km
Teatro de la Zarzuela 1.08 Km
Teatro Real 1.85 Km
Train Station
Atocha's Train Station 0 Km
Estacion del Recoletos 1.6 Km
Underground Railway Station
Delicias 0.94 Km
Menéndez Pelayo 1.06 Km
Pacífico 1.66 Km
Méndez Álvaro 1.67 Km
Legazpi 1.84 Km
Conde de Casal 1.89 Km
Puente de Vallecas 2.29 Km
Usera 2.29 Km
Marqués de Vadillo 2.33 Km
Nueva Numancia 2.66 Km
Estrella 2.69 Km

Atocha's Train Station Είδη ξενοδοχείο

1* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
2* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
3* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
4* αστέρων ξενοδοχεία κοντά στο Atocha's Train Station
5 * αστέρων πολυτελών ξενοδοχείων κοντά στο Atocha's Train Station
Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Διαμέρισμα κοντά στο Atocha's Train Station
Δωμάτια / Bed and Breakfast κοντά στο Atocha's Train Station
Ξενώνας κοντά στο Atocha's Train Station

Εύρος τιμών Atocha's Train Station

Atocha's Train Station Ξενοδοχεία κάτω των 75 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 75 EUR με 125 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία από 125 EUR με 200 EUR
Atocha's Train Station Ξενοδοχεία πάνω από 200 EUR

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή πόλεις

Βαρκελώνη
Μαδρίτη
Βαλένθια
Σεβίλλη
Γρανάδα
Calpe
Benidorm
Jávea
Salou
Lloret de Mar
Μάλαγα
Roses
Marbella
Denia
San Sebastián
Empuriabrava
Sitges
Playa del Ingles
Nerja
Puerto del Carmen
Moraira
L' Escala
Santiago de Compostela
Κόρδοβα
Cambrils

Όλες οι πόλεις στη Ισπανία

Ξενοδοχεία σε Ισπανία - Κορυφή Περιφερειών

Ξενοδοχεία σε Majorca
Ξενοδοχεία σε Tenerife
Ξενοδοχεία σε Gran Canaria
Ξενοδοχεία σε Menorca
Ξενοδοχεία σε Lanzarote
Ξενοδοχεία σε Fuerteventura
Ξενοδοχεία σε Andalucía
Ξενοδοχεία σε Catalonia
Ξενοδοχεία σε Balearic Islands
Ξενοδοχεία σε Canary Islands
Ξενοδοχεία σε Galicia
Ξενοδοχεία σε Valencia Community

Όλες οι περιφέρειες στην Ισπανία »

αρχική σελίδα | σχετικά με μας © LetsBookHotel.com 2015